שתף קטע נבחר

נתפס "על חם": השודד על האופניים החשמליים

פלסטיני בשנות ה-20 לחייו ממזרח ירושלים נעצר בחשד שנהג לשדוד תיקים מתיירים תוך שהוא רוכב על אופניים חשמליים ונמלט במהירות. שוטרים הבחינו בו חוטף תיק מתיירת מדרום קוריאה ורדפו אחריו. התיירת ביקשה להודות לשוטרים בהתרגשות

 

ביקשה להודות לשוטרים בהתרגשות. התיירת עם השוטרים שעצרו את השודד (צילום: דוברות המשטרה) (צילום: דוברות המשטרה)
ביקשה להודות לשוטרים בהתרגשות. התיירת עם השוטרים שעצרו את השודד(צילום: דוברות המשטרה)

 

המשטרה בירושלים תפסה ועצרה "על חם" הבוקר (שבת) פלסטיני בשנות ה-20 לחייו, תושב מזרח העיר, שנהג לשדוד תיקים מתיירים תוך שהוא רוכב על אופניים חשמליים ונמלט במהירות. השוטרים הבחינו בו חוטף תיק מתיירת מדרום קוריאה ועצרו אותו בתום מרדף ומאבק עמו.

 

במהלך התקופה האחרונה הצטברו במשטרה כמה תלונות ולפיהן צעיר מתקרב לקבוצות תיירים באזור מזרח ירושלים כשהוא רוכב על אופניים חשמליים, גונב תיק מאחד מהם ומנצל את מהירות הנסיעה עם האופניים החשמליים ונמלט. הבוקר, כוח משטרה ביצע פעילות יזומה ותצפת לעבר קבוצת תיירים שטיילה בדרך שכם.

 

בשלב מסויים הבחין הכוח בצעיר רוכב על אופניים חשמליים, מתקרב לעברם, חוטף מאחת מהן תיק תוך מאבק עימה ונמלט. הכוח החל לרדוף אחריו, כשחלקם בניידת וחלקם רגלית, והצליח לעצור אותו ברחוב סמוך. עם מעצרו, הצעיר ניסה להימלט ולהיאבק בשוטרים, אך כאמור נעצר כשברשותו תיקה של התיירת.

 

הוא נלקח לחקירה בתחנת שלם. התיירת ושוטר שנחבלו טופלו במקום. החשוד, בחקירתו, נקשר לעוד כמה אירועי שוד תיירים שבהם פעל באותה השיטה. הוא יובא בהמשך בפני בית המשפט להארכת מעצרו.

 

התיירת שממנה נשדד תיקה האישי הגיעה לאחר האירוע לתחנת שלם וקיבלה מידי השוטרים את תיקה ובו כל מסמכיה וכספה. מהמשטרה נמסר כי היא ביקשה להודות לשוטרים על פעילותם בהתרגשות רבה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דוברות המשטרה
התיירת מודה לשוטרים
צילום: דוברות המשטרה
מומלצים