שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מגישת רשות השידור תקפה את התאגיד: "נדרסנו, נעשתה פה אפליה בוטה"

  בדיון שנערך בכנסת העלתה המגישה ליאת רגב טענות קשות על תאגיד השידור הציבורי: "אחרי 19 שנה ברשות השידור הוחתמתי כפרילאנס", אמרה בדמעות. "אם הייתם מכבדים את אנשי רשות השידור, הייתם נשארים מנהלי התאגיד". התאגיד: "ליאת רגב, מגישה מקצועית ומוערכת, תמשיך לשדר ברשת ב' החדשה שתי תוכניות שבועיות"

  "הגזמתם, נדרסנו בדרך. אחרי 19 שנה ברשות השידור, הוחתמתי כפרילאנס". ליאת רגב, עיתונאית ומגישת רשות השידור, מפנה אצבע מאשימה לתאגיד השידור הציבורי בדיון בוועדת הכלכלה של הכנסת, שנערך היום (א'). קולה נחנק מדמעות כשסיפרה על היחס שקיבלה. 

   

  "בחיים לא התערבבתי בכלום. זה שאני באה לפה הבוקר זה באמת בגלל שהגזמתם. אם הייתם מכבדים את אנשי רשות השידור וקולטים אותם בכבוד, אתם הייתם נשארים המנהלים של התאגיד וכל המעמד הזה היה נמנע", אמרה רגב, שמגישה תוכניות רדיו בקול ישראל.

   

   

  ליאת רגב בדיון בוועדת הכלכלה ()
  ליאת רגב בדיון בוועדת הכלכלה
   

  "עוררתם כזה אנטגוניזם כל השנים האלה, של עובדי רשות השידור. אני בסופו של דבר הוחתמתי כפרילאנס. הם אמרו לי שאין לי ברירה - 'תחתמי ואחר כך הכל יהיה בסדר'. כששאלתי למה אני חותמת לשדר רק בשישי שבת - מגישה כמוני לא מגיע לה לשדר באמצע שבוע? אמרו לי שאין מקומות. ומה גיליתי? אופס! שלום קיטל הוחתם להגיש משבצת בבוקר ברשת ב' ועוד כל מיני עיתונאים מבחוץ הוחתמו", הוסיפה רגב בקול נרגש.

   

  "למה הם לפניי? בדקתם בכלל את היכולת שלי מבחינה מקצועית? אני סופר מתאימה להם כי אני גם מגישה בטלוויזיה וגם בערוץ הראשון. התקשרו כמה וכמה פעמים למנהלים של התאגיד ואמרו להם - 'למה אתם לא מחתימים אותה בטלוויזיה'. התשובה הייתה שאין לי סיכוי לעלות על המסך. טכנאים בני 46, שמפרנסים משפחות עם משכנתה, קיבלו הצעות עם 8,500 שקל ברוטו, מי מכם בגיל הזה יכול ללכת הביתה ולהתפרנס ככה?".

   

  רגב ביקשה מאנשי התאגיד ומחברי הכנסת לתת קדימות לעובדי רשות השידור בהליך קליטת העובדים לתאגיד השידור הציבורי. "מה שנעשה פה זו אפליה בוטה בתהליך הקבלה לתאגיד. זו ההזדמנות האחרונה שלכם לתקן אותה", סיכמה העיתונאית.

   

  מהתאגיד נמסר בתגובה: "ליאת רגב, מגישה מקצועית ומוערכת, תמשיך לשדר שתי תוכניות שבועיות ברשת ב' החדשה. 82% מרשת ב' החדשה הינם עובדים שהגיעו מרשות השידור וככלל, התאגיד קלט מאות עובדים ועובדות מרשות השידור המהווים את רוב העובדים בו". 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים