שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם

  חשד: גנבת סדרתית של טלפונים בבתי חולים

  מצלמות אבטחה בביה"ח רמב"ם בחיפה תיעדו אישה שלפי החשד גנבה טלפונים ניידים במוסד הרפואי. בית המשפט הורה לשחררה בתנאים מגבילים, אך לפי החשד למחרת שבה האישה על מעשיה בביה"ח כרמל

  החשודה כפי שתועדה בבית החולים רמב"ם (צילום: מחלקת ביטחון בית חולים רמב"ם ) (צילום: מחלקת ביטחון בית חולים רמב
  החשודה כפי שתועדה בבית החולים רמב"ם(צילום: מחלקת ביטחון בית חולים רמב"ם )

  גנבה מתחת לאפם של החולים והצוותים הרפואיים, שוחררה - ואז כנראה חזרה על מעשיה: סומייה מרעי, תושבת חיפה בת 32, נעצרה ביום שישי בחשד לגניבת שני טלפונים ניידים בבית החולים רמב"ם בעיר. מצלמות אבטחה תיעדו את האישה במחלקה הפנימית של בית החולים.

   

  האישה הועברה למשטרה, אולם בית משפט השלום בעיר הורה לשחרר אותה עוד באותו היום בתנאים מגבילים שכוללים הרחקה מבתי החולים בעיר. למחרת, כך חושדים במשטרה, הגיעה מרעי לבית החולים כרמל בעיר וגם שם גנבה טלפונים ניידים.

   

  לאחר שתועדה גם במצלמת אבטחה של בית החולים כרמל, היא נתפסה על ידי אנשי הביטחון של המוסד הרפואי, והועברה שוב למעצר המשטרה. הבוקר תבקש המשטרה פעם נוספת להאריך את מעצרה בבית משפט השלום. בין היתר נבדק חשד כי האישה גנבה טלפונים גם בבית החולים השלישי בעיר, בני ציון.

  החשודה בבית החולים כרמל (צילום: מחלקת ביטחון בית חולים כרמל) (צילום: מחלקת ביטחון בית חולים כרמל)
  החשודה בבית החולים כרמל(צילום: מחלקת ביטחון בית חולים כרמל)

  מרעי, שמיוצגת על ידי עו"ד מאהר תלחמי, הודתה במעשים שמיוחסים לה וטענה כי בשל נסיבות חייה הקשות היא נאלצת לגנוב למחייתה.

   

  ביום שלישי שעבר התקבלה הודעה בבית החולים רמב"ם על גניבה של טלפון נייד מחולה במחלקה הפנימית. קצין הביטחון של בית החולים, בני קלר, אמר כי לאחר קבלת ההודעה ערכו אנשיו בדיקה בצילומי מצלמות האבטחה. "הם עלו על חשודה, שנכנסה ויצאה מהמחלקה, ותמונתה הופצה בקרב אנשי הביטחון של בית החולים", סיפר קלר.

   

  ביום שישי הבחין אחד מאנשי הביטחון בחשודה יוצאת פעם נוספת מהמחלקה הפנימית, ובהמשך הוא עיכב אותה. בעודם ממתינים להגעת השוטרים למקום, התקבל דיווח על גניבת טלפון נוסף במחלקה. המאבטח הטיח באישה כי היא חשודה בגניבת טלפונים, והיא שלפה את הטלפון שגנבה והטמינה בחזייתה.

   

  החשודה הובאה כאמור בפני שופט מעצרים בבית משפט השלום בחיפה. השופט החליט כי יש לשחרר אותה מהמעצר בתנאים מגבילים, ואף לא נעתר לבקשת המשטרה לעכב את השחרור עד היום כדי לאפשר הגשת ערעור.

   

  ההגבלות והתנאים לא ממש עשו רושם על החשודה. כבר בשבת היא חזרה על מעשיה בבית החולים כרמל: בשעות הבוקר היא גנבה לפי החשד טלפון נייד במחלקה הכירורגית, ואחר הצהריים שבה לבית החולים - אולם הפעם זוהתה על ידי אנשי האבטחה ונעצרה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מחלקת ביטחון בית חולים כרמל
  החשודה בתיעוד מבית החולים כרמל
  צילום: מחלקת ביטחון בית חולים כרמל
  מומלצים