שתף קטע נבחר

בין אברג'יל לאבוטבול: "הפרשה ממשיכה איפה ש-512 נגמרה"

צו איסור פרסום חל על חקירת רצח עורך הדין ב-2008. גורמים המעורים בחקירת ראש ארגון הפשע אסי אבוטבול החשוד רמזו על קשר למשפט שמתנהל בימים אלה ובו בכיר לשעבר בארגון אברג'יל מעיד נגד ראשי הארגון. סייעת גן הילדים שנעצרה שימשה שליחה של משפחת אבוטבול

 

 

"הפרשה הזאת ממשיכה איפה שפרשה 512 נעצרה", כך אמרו גורמים המעורים בחקירה של היחידה לחקירות בינלאומיות, אשר חידשה שוב את חקירת רצח עו"ד יורם חכם ורצח משה הדס. למרות צו איסור הפרסום, כבר בתחילת הדיון היה זה העבריין אסי אבוטבול שיותר מרמז על מה שיש לחוקרים ביד: "הפשע פשט את הרגל".

"הפרשה ממשיכה איפה ש-512 נגמרה". אסי אבוטבול ויצחק אברג'יל (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
"הפרשה ממשיכה איפה ש-512 נגמרה". אסי אבוטבול ויצחק אברג'יל(צילום: מוטי קמחי)

בכך, כיוון אבוטבול לאותו מפגש שהיה לו עם עבריין אחר מאחורי סורג ובריח, שהטיח בו חשדות קשים. גורמים המעורים בחקירת אבוטבול רמזו על קשר למשפט שמתנהל בימים אלה, ובו בכיר לשעבר בארגון אברג'יל מעיד נגד ראשי הארגון. בשל צו איסור הפרסום לא ניתן לדווח על ההתפתחות הזאת, שקשורה הן לרצח עו"ד חכם והן להעלמות של הדס. בעולם התחתון נפוצו שמועות כי ככל הנראה מישהו שהיה מקורב למשפחת אבוטבול ידע לספר על האירועים הללו מלפני שנים.

 

בתוך כך הותר לפרסום כי בת ה-63 שנעצרה היום ל-10 ימים מיקי תורג'מן - סייעת בגן ילדים נעדרת עבר פלילי. התעלומה סביב מעצרה של תורג'מן רק הולכת וגוברת נוכח העובדה שמצד אחד היא נראית נורמטיבית, בעלת עבודה מסודרת, ומצד שני היא נעצרת אחת לכמה שנים במסגרת חקירת פרשת הרצח של עו"ד חכם.

עו"ד יורם חכם (צילום: צביקה טישלר) (צילום: צביקה טישלר)
עו"ד יורם חכם(צילום: צביקה טישלר)

על פי המודיעין המשטרתי, אותה גברת "תמימה" הייתה סוג של שליחה במשפחת אבוטבול, אשר יודעת היטב על מהלכים שקרו בתוך המשפחה. על פי אותו מידע מודיעיני, היא קשורה לאותו אירוע שבו הופעל מטען חבלה שגרם למותו של עו"ד חכם. "נכון שאין לה עבר פלילי, אבל העובדה שזאת פעם רביעית או חמישית במהלך כל השנים שהיא מובאת להארכת מעצר אומרת שיש כנראה יותר מחשד נגדה", נמסר.

 

בכל הפעמים הקודמות לא הצליחה המשטרה להפוך את החשדות נגד תורג'מן לראיות של ממש. הפעם, טוענים גורמים המקורבים לחקירה, נוספו לחוקרים כמה ראיות נוספות המחזקות עוד יותר את החשדות נגדה. על אותן ראיות רמז גם השופט עמית מכלס, שהחליט הפעם שלא להתיר את צו איסור הפרסום על שמה של החשודה, כמו שקרה בכל הפעמים הקודמות, והתיר את פרסום שמה.

 

הבוקר פורסם כי אבוטבול, המרצה 17 שנות מאסר בגין ניהול ארגון פשיעה, הוא העבריין שנעצר אתמול בחשד למעורבות ברצח עו"ד חכם ב-2008. מעצרו בשבועיים. ככל הנראה, המידע שהוביל למעצר הגיע מאסיר אחר שהופגש עם אבוטבול והפליל אותו. הוא מואשם בקשירת קשר וגרימת מוות בכוונה. עוד פורסם כי הגופה שהמשטרה מחפשת באזור נתניה, בעקבות ההתפתחות בפרשת רצח עו"ד חכם, היא של העבריין הדס שנעלם בתחילת העשור שעבר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
אסי אבוטבול ויצחק אברג'יל
צילום: מוטי קמחי
מומלצים