שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  קרא אחרי בחירתו לשר התקשורת: "מהנאמנים לנתניהו"
  השר איוב קרא ששוהה בוועידת המפלגה הנוצרית בנורבגיה התייחס לראשונה להחלטת ראש הממשלה נתניהו למנותו לשר התקשורת כמינוי קבוע. "המנחה בישר לנוכחים על המינוי שלי ואמר שהשר הוא אחד השרים הכי נאמנים לנתניהו ולמדינת ישראל". הממשלה אישרה את המינוי

   

  הפוסט שפרסם קרא
  הפוסט שפרסם קרא
  התייחסות ראשונה של שר התקשורת המיועד : השר איוב קרא, שראש הממשלה בנימין נתניהו החליט למנותו לתפקיד שר התקשורת במינוי קבוע, כתב היום (א') בעמוד הפייסבוק שלו כי הוא מוגדר מהשרים הנאמנים לנתניהו ולמדינת ישראל. אחר הצהריים אישרה הממשלה פה אחד את הצעת נתניהו למנות את קרא לתפקיד.

   

  קרא השוהה בוועידת המפלגה הנוצרית בנורבגיה פרסם פוסט בעמוד הפייסבוק שלו: "התקבלתי בחמימות רבה ובמחיאות כפיים סוערות. המנחה בישר לנוכחים כי ראש הממשלה החליט למנות אותי לשר התקשורת והמשיך שמדובר בבן העדה הדרוזית שרבים מבניה קצינים חשובים בצה"ל. המנחה אמר כי אני אחד השרים הכי נאמנים לנתניהו למדינת ישראל".

  נתניהו ושר התקשורת המיועד שבחר (צילום: אלעד גרשגורן)
  נתניהו ושר התקשורת המיועד שבחר(צילום: אלעד גרשגורן)

   

  כמה מההודעות של קרא לתקשורת מהחודשים האחרונים:


  הודעת נתניהו פורסמה הבוקר על החלטתו למנות את קרא לשר התקשורת והממשלה אישרה כאמור בישיבתה את ההצעה. 

   

  בפברואר האחרון מינה נתניהו את השר צחי הנגבי לממלא מקום שר התקשורת למשך שלושה חודשים בעקבות החלטת בג"ץ לדון בעתירות שביקשו לחייב אותו לעזוב את תפקידו כשר התקשורת בשל חקירתו בפרשת תיק 2000.

   

  בשבוע שעבר הסתיימה תקופת המינוי הזמני של הנגבי. אז הציע נתניהו לשר התיירות יריב לוין את התפקיד כמינוי קבוע. על אף לחצים שהופעלו עליו, לוין החליט לסרב לקבל את התפקיד.


  פורסם לראשונה 28/05/2017 13:31

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "קרא אחרי בחירתו לשר התקשורת: "מהנאמנים לנתניהו""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים