שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  לזמן את הזוגיות המושלמת: אהבת חייכם מחכה לכם
  בעידן הנוכחי אנחנו חייבים ליצור שינוי תפיסתי - כוללני ואישי - כדי לתפוס את החצי השני המושלם עבורנו. לכבוד חג השבועות, הנקרא גם חג המים - ואלו מסמלים רגש ואהבה - אתם מוזמנים לגלות את התנאי שיביא לכם את אהבת חייכם

  אנחנו נמצאים בתפר בין העידנים. הכל משתנה מסביבנו, כולנו צריכים להתאים את עצמנו לעידן החדש, לקדמה, לטכנולוגיה, להדביק את הקצב במרוץ של החיים - ועל הדרך יותר מהכל, כולנו רוצים אהבה. אולם אהבה בתקופה זו שבתפר בין העידנים קשה להשגה. מדוע? כי אהבה לא יכולה לבוא על חשבון ההתפתחות האישית. אנחנו צריכים לממש קודם כל את עצמנו ואז ללמוד את השפה החדשה של האהבה. זוהי זוגיות קצת יותר פתוחה, קצת פחות תלותית וקצת יותר סומכת ומפרגנת. תוך כדי חופש וחברות.

   (צילום: bigstock) (צילום: bigstock)
  (צילום: bigstock)
   

   

  העידן החדש לא תמיד מאפשר לנו להגשים את אהבת חיינו. למה? יש סיבה לכך - כדי להשיג את האהבה המיועדת, לרוב אנו חותמים גם על תנאי. התנאי נועד כדי שנממש את ההתפתחות שלנו ואז נשיג את האהבה. ולא במקום, שהרי אהבה היא בעצם הפרס.

   

  בתקופה הזו שבתפר בין העידנים, אין יותר מקום להיות 'פרד' או במילים אחרות 'עקשנים', חייב להתרחש שינוי תפיסתי כדי שתהיה מוכנות למגנט את ה'אחד' או ה'אחת'.  לכבוד חג המים - המסמלים רגש ואהבה - אתם מוזמנים לגלות מה התנאי שלכם כדי להשיג את האהבה, והאם יש לכם מספיק מה'מים' הגבוהים כדי להגשים את האהבה המיוחלת?

   

   

   

  שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "לזמן את הזוגיות המושלמת: אהבת חייכם מחכה לכם"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  האהבה מחכה לכם
  צילום: shutterstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים