שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  ציפי רפאלי תוקפת: ״וולקאם טו יזרעאל״

  אחרי שהוגש כתב אישום נגד אביה של בר רפאלי, אימה ציפי יצאה להגנת המשפחה וכתבה פוסט חריף בפייסבוק: "אני מבינה את רצונה של משטרת ישראל ב'נקמה', אבל גם הפעם נהייה חזקים ומגובשים ונעבור את זה בראש מורם". טרם התקבלה תשובה מהמשטרה

  ציפי רפאלי מגינה על משפחתה: אחרי שהוחלט להגיש כתב אישום נגד רפי רפאלי, אביה של הדוגמנית בר רפאלי - ציפי רפאלי החליטה לא לשתוק וכתבה פוסט מאשים בפייסבוק. ״להפתעתנו, הוגש כתב אישום נגד רפי על אותו סיפור הזוי ומשונה. אני מבינה את רצונה של המשטרה ב׳נקמה׳. אכן, לא נעים ׳שהמלך הוא ערום׳. אולם, גם הפעם נהייה חזקים ומגובשים ונעבור את זה בראש מורם!". את הפוסט שלה חתמה באמירה ״וולקאם טו יזרעאל״.

   

  כאמור, היום (ד') החליטה המשטרה להגיש כתב אישום נגד רפי רפאלי בגין איומים על סגן ראש עיריית הוד השרון יואב רוזן. התקרית אירעה בחודש אוגוסט האחרון במהלך עימות שפרץ בין השניים בזמן שנסעו במכוניותיהם בכביש בעיר.

   

   

  "נושאת את שם המשפחה בגאווה". בר רפאלי וציפי (צילום: רפי דלויה) (צילום: רפי דלויה)
  "נושאת את שם המשפחה בגאווה". בר רפאלי וציפי(צילום: רפי דלויה)

  בכתב האישום נכתב כי רפאלי "צפר למתלונן בחוזקה עוד בטרם פנה, בזמן שעמד ברמזור אדום. בהמשך נסע המתלונן באיטיות שלא הניחה את דעתו של הנאשם ובהמשך אף ניסה הנאשם לעקוף את המתלונן ברכבו מצד ימין. כאשר החל המתלונן להחנות את רכבו, עקף אותו הנאשם, עצר את רכבו ליד רכבו של המתלונן, ואיים עליו בפגיעה שלא כדין בגופו באומרו 'זונה, הבת שלך, זונה' (שלוש פעמים), ובהמשך 'אני אחסל אותך', והכל בכוונה להפחידו או להקניטו".

   

  על התקרית כתבה רפאלי, ״לפני עשרה חודשים טען איש ציבור מהוד השרון שאדם במכונית שחורה עקף אותו וקילל אותו. (מה שלעולם לא קורה לאף אחד מאיתנו. שומו שמיים!). הוא לא זיהה אותו אבל מישהו מאיזו חנות בגדים מרוחקת אמר לו שזה אבא של בר רפאלי. אותו איש ציבור, שמנסה נואשות לחזור לחיים הציבוריים, הגיש נגד רפי תלונה כי זו כידוע, הדרך הקלה והמהירה לקבל כותרות״.

   

  רפי ובר רפאלי (צילום: יובל חן) (צילום: יובל חן)
  רפי ובר רפאלי(צילום: יובל חן)
   

  עוד הוסיפה אמה של הדוגמנית בר רפאלי, כי היא ״נושאת את שם משפחתי בגאווה גדולה! אני גאה בילדי ובבעלי. בכולם יחד ובכל אחד לחוד״. בנוסף ציינה את שלל הפרשיות של בני משפחתה, שהחלו בכותרות גדולות והסתיימו בקול ענות חלושה, לדבריה.

   

  טרם התקבלה תגובה מהמשטרה.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים