שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "הישרדות": אסטרטגיה זה כואב

  הפרק השישי של "הישרדות" עשה היסטוריה - והסתיים במהלך אסטרטגי שיזם שגיא. נמשיך להחזיק אצבעות לנתי וורד, היחידים בשבט שיודעים מי זה מר קו, וגם לאמיר מהשבט היריב

  עצרו את מכונות הדפוס! ציינו את היום הזה בפייסבוק שלכם ותקבלו תזכורת שנה אחרי שנה! נרשמה התקדמות של שנות אור בגרסה הישראלית - נעשתה הדחה אסטרטגית! ממש! על ידי אנשים ראויים כמו שגיא! לוורד ונתי היו אמנם השגות משלהם לגבי התחנפות לברית השלטת כדי להשאיר את עצמם במשחק (נתי ליוסי: אתה נרקיסיסט ואני לא סובל אותך! ותאמין לי אני אומר את זה לטובתך! ורד לשגיא: אני נורא רוצה להישאר במשחק ובמקום להדיח אותי אני מציעה לערוף את ראשה של דולצינאה. איך תגיב?), אבל בסופו של דבר הרצון של חברי השבט להישאר עוד קצת במשחק לפני שיעברו לדו-קרב מול אביסריס וטים טעטע הביא להישארותו של נתי במשחק.

   

  במקום נתי הודחה ניקולה, דמות אפופת מסתורין שצצה במהלך הפרק על האי. איש אינו יודע מאין הגיעה, אם עשתה צבא או מה לבשה במצעד הגאווה. בדברי הימים של "הישרדות" היא תיזכר כמי שהקריבה את עצמה למען חטאי השבט שלה כדי שנתי יוכל להישאר ולהרים את ברבור במשימה הבאה שתצריך הרמה או בפעם הבאה שהיא תתעלף עקב צריכה מופרזת של הברשות שיער.

   

  ניקולה. חטבה או לא חטבה זרדים? ()
  ניקולה. חטבה או לא חטבה זרדים?

  ארבעה מחברי השבט כתבו את השם של ניקולה (מי? אה כן) על הפתק, ואלה שמות: יוסי, שמחל על תשוקתו העזה לחנוק את נתי; ורד ונתי, שרכבו על הגל הנהדר הזה; ושגיא עצמו, יוזם ומנהל קבוצת הרכישה שנמאס לו שניקולה הפרינססה חוטבת זרדים אבל בעצם לא חוטבת זרדים ושואבת מים אבל בעצם לא שואבת מים. לא ברור אם שגיא הפגין בגרות ותיאם את ההדחה עם ורד ונתי, אבל ככה או ככה מדובר בשיפור עצום לעומת העונה הקודמת, שבמהלכה כל מי שאיית את המילה אסטרטגיה נסקל בקוקוסים בכיכר העיר. כיוון שלוורד ונתי יש פוטנציאל נכלולי הרבה יותר גבוה, אני מאושרת מהסיכוי שליגאוו יצליח לקיים חברה שבטית מתוקנת ולגשר על הפערים הבלתי נסבלים בין אלה שיודעים מי זה מר קו ואלה שלא. מחזיקה להם אצבעות.

   

  בפרקים הקודמים:

  כל האמת בפרצוף

  התחלה שפויה, ונקווה לטוב

   

  השאלה הגדולה היא איך ישפיע הפיצול הצעיר הזה על הרומן של שגיא ומעיין. נכון שהם כבר הספיקו לבלות שבוע ביחד, בעושר ובעוני, בקור, בגשם ובריח הפה, אבל בכל זאת שגיא עשה את הבלתי ייעשה והדיח חברה שלה מהמשחק. ישראל היא אמנם המקום היחיד בעולם שבו זוגיות בין שני שורדים היא משהו שלא רק שלא שואפים למגר אותו כי הוא ברית חזקה ומסוכנת, אלא שבסוף מועצת השבט גיא זוארץ מחליף את התפאורה והמעמד הופך למועצת השבט של הדודות שלכם. לשמחת כולם מעיין מדווחת בהסמקה שהיא אמנם עדיין בתולה אבל כבר יש לה פרפרים בבטן ומבטיחה לעדכן בהתפתחויות.

   

  שבט ליגאוו. מפוצלים (צילום: מיכה לובטון) (צילום: מיכה לובטון)
  שבט ליגאוו. מפוצלים(צילום: מיכה לובטון)
   

  באמת חבל שאחרי שעברו יחד כל כך הרבה ושגיא אפילו זנח עבור מעיין המקשישה את בנות ה-18 טרום גיוס שכל הזמן התישו אותו בתביעות לתובנות על החיים או סתם הוראות הפעלה, יפריד ביניהם עכשיו דבר פעוט כמו חילוקי דעות על הצבעה. חבל ששגיא, שכבר עכשיו לומד ממעיין כל כך הרבה (כמו איך לדרוס את נתי על מילה שכמעט אמר אבל בסוף לא. אין ספק, למדת אצל הטובות ביותר), יינטש על ידי מעיין לפני שהיא לימדה אותו איך להשתמש באבן אש.

   

  אתגר החסינות (צילום: מיכה לובטון) (צילום: מיכה לובטון)
  אתגר החסינות(צילום: מיכה לובטון)
   

  שבט בוהאיי לא הלך הפעם למועצה, אבל זה לא ימנע ממני להרים לאמיר על פסלון החסינות ועל היותו בכללי ולהודות להצצה הקטנה שסיפק הפרק הקודם לעתיד המזוקן שלו, שמבטיחה לנו שבינתיים הוא פה כדי להישאר. טים אמיר. בפרק הבא: אין לי מושג כי ראיתי במחשב, אז בהצלחה לכל הצדדים!

   

   

  ורד שומרת על שיווי משקל. נתי עוד שנייה נופל (צילום: מיכה לובטון) (צילום: מיכה לובטון)
  ורד שומרת על שיווי משקל. נתי עוד שנייה נופל(צילום: מיכה לובטון)

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מיכה לובטון
  "הישרדות". שגיא הפתיע
  צילום: מיכה לובטון
  לאתר ההטבות
  מומלצים