שתף קטע נבחר

נהג פגע בקשישה במעבר חצייה ונטש: "איפה הרחמנות?"

זויה חנוכייב, בת 85 מאריאל, הייתה בדרכה לביתה כשרכב פגע בה ברגלה. הנהג סייע לה להתיישב, אך עזב את המקום לאחר מכן. בני משפחתה מנסים לאתרו: "הוא השאיר אותה זרוקה על ספסל"

 

חנוכייב בבית החולים (באדיבות המשפחה) (באדיבות המשפחה)
חנוכייב בבית החולים(באדיבות המשפחה)

זויה חנוכייב, קשישה כבת 85 מאריאל, נפגעה אתמול (א') מרכב במעבר חצייה, אך הנהג הפוגע נמלט מבלי להשאיר פרטים. בני משפחתה סיפרו ל-ynet על שאירע ועל הניסיונות לאתר את הנהג.

 

חנוכייב עשתה אתמול את דרכה הביתה בשעה 10:00 לערך יחד עם בעלה אלי (90). כשהגיעו למעבר החצייה באחד הרחובות הסמוכים, פגע בזויה רכב. כתוצאה מכך היא נפלה ונחבטה ברגלה. הנהג יצא מהרכב, הרים אותה לספסל סמוך ושם הותיר אותה.

 

בני הזוג הקשישים אינם יודעים עברית ולא יכלו לדבר עם הנהג. כמה דקות מאוחר יותר התקשר חנוכייב לילדיו וסיפר להם על שאירע. אלה הזמינו אמבולנס וניידת משטרה. זויה פונתה לבית החולים בפתח תקווה ושם התברר כי היא סובלת משני שברים ברגלה. בני משפחתה ניסו להבין מי הנהג הפוגע אך גילו כי לא השאיר פרטים. בצילום של מיקום הזירה ניתן להבחין במצלמת עירייה במעבר חצייה סמוך.

 

בפוסט שפרסמו בעמוד הפייסבוק מבקשים בני משפחתה של הקשישה מידע על הנהג בניסיון לאתרו. בין היתר פנו גם לעיריית אריאל וביקשו את הצילומים ממצלמת הצומת. "אני לא מבינה איך אפשר להשאיר קשישה במצב כזה זרוקה על הספסל. הוא גם ידע שהיא לא מדברת עברית. איפה הרחמנות של האנשים?", קבלה נכדתה של חנוכייב, זרינה אברמוב.

 

לטענת בני המשפחה, לאחר שביקשו מהעירייה את צילומי האבטחה ממצלמת הרחוב, נאמר להם כי מדובר "בשטח מת". ילדיה של חנוכייב קוראים לנהג למסור פרטים על האירוע. במקביל הגישו תלונה במשטרה, וזו נחקרת על ידי מחוז ש"י.

 

עיריית אריאל מסרה בתגובה: "על פי דין, חומרים מצולמים יכולים להימסר למשטרה או בהתאם לצו בית משפט. משטרת ישראל פנתה לעירייה, בחנה את החומרים והחליטה כי הם לא רלוונטיים (כפי שצויין, זירת התאונה לא נלכדה בעין המצלמה) והמשיכה בחקירתה. אנו מאחלים החלמה מהירה לפצועה ומקווים כי הנהג הפוגע יסגיר עצמו בהקדם, עוד טרם איתור משטרת ישראל".

 


 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות המשפחה
חנוכייב בבית החולים
באדיבות המשפחה
מומלצים