שתף קטע נבחר

חשד: התחזה לאיש מוסד - והתעלל מינית בצעירה

תושב המרכז נעצר בחשד שהצליח להתל בצעירה מאז שהייתה בצבא במשך שלוש שנים. בחקירה עלה כי האיש עניין אותה בגיוס לארגון הביון החשאי ואז הטיל עליה "משימות" שכללו התעללות מינית ופיזית

תושב המרכז בשנות ה-40 לחייו נעצר בחשד שהתחזה לאיש מוסד והתעלל מינית בצעירה במשך שלוש שנים. חוקר פרטי התחקה אחר החשוד, ולאחר שפרטיו הועברו למשטרה הוא נעצר.

 

מהפרטים שידועים עד כה עולה כי החשוד הצליח להשיג באמצעות קרוב משפחה תעודות הקשורות לארגון הביון החשאי. לפני שלוש שנים הוא הציג את עצמו בפני הצעירה, אז בת 18, ועניין אותה בגיוס למוסד.

 

הצעירה, שהייתה אז בשירות חובה בצבא, נפעמה מהפרטים שהציג בפניה החשוד והאמינה כי היא פועלת למען המדינה. לפי החשד, האיש ניצל את תמימותה ובמשך כל שנות ההיכרות ביניהם התעלל בה לפי החשד מינית ופיזית.

 

במקביל הטיל החשוד על הצעירה משימות שונות והזויות, שנעשו לדבריו במסגרת מבחנים שהוא עורך לה. החשוד קיים עם הצעירה יחסי מין, הכה אותה והשפיל אותה. הוא אף ציין בפניה כי המעשים מבוצעים במסגרת מבחנים שהוא עורך לה כחלק מההכנה לתפקיד.

 

לפני כמה שבועות הבחין אחד ממכריה של הצעירה באיש שעורר את חשדו. המכר שכר על חשבונו חוקר פרטי, וזה כאמור התחקה אחר צעדיו של החשוד. החוקר חשף את התרמית וגילה כי האיש אינו עובד במוסד אלא רק נוכל שלפי החשד ניצל מינית את הצעירה.

עו"ד קעטבי (צילום: אבי מועלם) (צילום: אבי מועלם)
עו"ד קעטבי(צילום: אבי מועלם)

החשוד נחקר בתחנת משטרה באזור המרכז.

 

עו"ד אהוד קעטבי, שמייצג את הצעירה, מסר כי "מדובר בעבירות חמורות מאוד כלפי נפגעת צעירה שכל רצונה היה לשרת את המדינה נאמנה בשירות הבטחון. הארועים החלו בעודה חיילת ובוצעו לכאורה באופן מתוחכם ביותר בלשון המעטה על ידי חשוד ערמומי במיוחד ומסוכן מאוד, אשר התחזה כמפקד ביחידת ביון כלפי עשרות אם לא מאות אנשים - חלקם קרובים אליו מאוד. סביר מאוד להניח שישנן קורבנות תמימות נוספות. הצעירה ובני משפחתה שבורים לרסיסים ועוברים משבר נפשי קשה מאוד".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים