שתף קטע נבחר

חקירת המשטרה: רצח את אחיו בכפר יונה כי כעס שאירח חברים

ארגאו אסרס מכחיש כי רצח את אחיו, יצחק בן ה-18 בתחילת החודש, אך במשטרה סבורים שסכסוך שהתגלע ביניהם בנוגע לחדרם המשותף בבית היווה מניע למעשה

 

ארגאו אסרס. מכחיש את החשדות (צילום: רענן בן צור) (צילום: רענן בן צור)
ארגאו אסרס. מכחיש את החשדות(צילום: רענן בן צור)
 

במשטרה חושדים כי כעסו של ארגאו אסרס (32) על אחיו, יצחק אסרס, בן 18, הוא שהיווה מניע לרצח שביצע בבית המשפחה בכפר יונה בתחילת החודש. הבוקר (יום ו') הוסר צו הפרסום על חקירת המקרה. אחיו נהג להביא חברים לחדרם המשותף ועל פי החשד, הדבר הכעיס מאוד את ארגאו, ולכן רצח אותו. במשטרה משוכנעים שיש בידם די ראיות כדי להאשימו במעשה, ואולם האח מכחיש את החשדות.  

 

אם המשפחה גילתה את בנה יצחק מוטל מחוסר הכרה בבית, ב-5 ביוני. הוא התבוסס בדמו וסבל מכמה פצעי דקירה. חודשיים לפני כן התגייס לצה"ל. מותו נקבע במקום והמשטרה פתחה בחקירה.

יצחק אסרס. נרצח בבית ()
יצחק אסרס. נרצח בבית


כבר בתחילה חשדו כי האח ארגאו רצח את אחיו ונמלט. הוא אותר לאחר כמה שעות של חיפושים וסריקות בבית דודתם בנתניה, ונעצר. לאחר מכן טען כי לא ידע שהמשטרה מחפשת אחריו. בחקירה אמר כי יצא בבוקר מהבית, כשאחיו בריא ושלם, ולא היה כל עימות ביניהם. על גופו נמצא חתך והחשוד הסביר כי נפצע בנתניה כשהיה בדרכו לבית דודתו.

 

שכנים סיפרו כי החשוד התנהג בצורה מוזרה, ולעתים אף חששו ממנו, אך הוא לא פגע באף אחד. ביום הרצח התברר כי בעבר הוא הועמד לדין הגין תקיפת אחותו, אך נמצא לא כשיר נפשית והתיק נסגר.

 

מהחקירה עולה כי בין האחים התגלעו סכסוכים על אירועים שוליים, ובעיקר לאחר שיצחק הביא חברים לחדרם המשותף, וגם לקוחות שסיפר שם - לכן החליט לשים לכך סוף ודקר את אחיו למוות.

 

אתמול הובא החשוד להארכת מעצרו בפעם השלישית, ומעצרו הוארך בהסכמה בשישה ימים על מנת לבצע השלמות חקירה שביקשה הפרקליטות. ההערכה היא כי לאחר הגשת האישום, יעבור החשוד בדיקה פסיכיאטרית על מנת לבדוק כשירותו לעמוד לדין. סנגורו של החשוד, עו"ד דרור שלום, אמר כי מרשו מכחיש את המיוחס לו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רענן בן צור
ארגאו אסרס
צילום: רענן בן צור
מומלצים