שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  שביתה בכלל ביטוח: לא יינתנו שירותים
  כ-4,000 עובדי הקבוצה פתחו בשביתה כללית בשל טענה לחוסר התקדמות במו"מ להסכם קיבוצי חדש בחברה

  שביתה בכלל ביטוח: כ-4,000 עובדי הקבוצה פתחו הבוקר (א') בשביתה כללית בטענה לחוסר התקדמות במשא ומתן להסכם קיבוצי חדש בחברה.

   

  כתבות נוספות בערוץ הקריירה

    

  במסגרת השביתה לא יינתנו באופן גורף שירותי החברה השונים לרבות קבלות קהל וטיפול בפניות באמצעות מוקדי שירות הלקוחות. כמו כן, לא יינתן שירות למעסיקים, לא יישלחו דו"חות, מכתבים ומסמכים אל הלקוחות ולא יבוצעו פעולות השקעה הקשורות לכספי העמיתים. סוכנים לא יוכלו להנפיק פוליסות של החברה ולא יתאפשרו פדיונות של כספי פנסיה.

    

  ההחלטה לפתוח בשביתה נתמכת בסכסוך עבודה שהוכרז בכלל ביטוח בחודש נובמבר האחרון, בשל צעדים חד-צדדיים מצד ההנהלה שאף גררה רגליים במו"מ להסכם קיבוצי חדש.

   

  בחודש מרס פתחו העובדים בשביתה ליום אחד, בעקבותיה הושג הסכם ביניים שהסדיר את שכר המינימום בחברה ואמור היה להחזיר את הצדדים להידברות מרתונית להסכם קיבוצי חדש ומלא, במקביל להסכמה לשקט תעשייתי בחברה. אולם מההסתדרות נמסר, כי מאז הסכם הביניים לא חלה שום התקדמות בנושאי הליבה וכמעט שלא התקיימו פגישות מו״מ בין הצדדים, למרות בקשות הוועד ונכונותו.

   

  מכלל ביטוח נמסר בתגובה: "הנהלת כלל ביטוח מנהלת את המשא ומתן מתוך מחויבות ואחריות רבה להמשך חוסנה ויציבותה של החברה, סוכניה ועובדיה. אנו מצרים על החלטת ועד העובדים לנקוט בצעד אגרסיבי ומיותר וקוראים לו לחזור אל שולחן הדיונים על מנת להגיע להסכמות ולחתימה על הסכם קיבוצי חדש. יודגש כי במהלך השביתה תמשיך החברה בפעילות השקעת כספי העמיתים ותפעל במתכונת מצומצמת לרבות בטיפול בפניות דחופות של לקוחות ובכפוף למגבלות השביתה." 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "שביתה בכלל ביטוח: לא יינתנו שירותים"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים