שתף קטע נבחר

תושבי בית אל נגד נתניהו: "הוא כמו ארדואן"

חרף הבטחותיו של רה"מ בחמש השנים האחרונות, עדיין לא נבנו 300 יחידות דיור ביישוב. באוהל המחאה שהקימו אמר ראש המועצה: "הוא משקר לנו ומורח אותי". בערב תתקיים עצרת מחאה בהשתתפות שרים וח"כים

 

 

תושבי בית אל ממשיכים במחאה נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, שלדבריהם לא עומד בהבטחתו לבנות מאות יחידות דיור ביישוב. "הוא מתנהג כמו ארדואן, משקר לנו ויש לו שכרון כוח", אמר היום (ב') ראש מועצת בית אל, שי אלון, באוהל המחאה שהקימו התושבים בגן הוורדים בירושלים. הערב הם יקיימו עצרת מחאה בהשתתפות שרים וחברי כנסת.

 

המוחים טוענים שנתניהו שיקר להם פעמיים: הראשונה אחרי פינוי בתי האולפנה לפני כחמש שנים, והשנייה אחרי הריסת בתי דריינוף. לדבריהם, נתניהו הבטיח להם שיבנה כ-300 יחידות דיור ביישוב, אך בשנים שחלפו מאז דבר לא קרה.

 

"אני הכי שונא כשמשקרים לי", הוסיף ראש המועצה אלון. "נתניהו הבטיח מעל כל במה שיבנה בבית אל 300 בתים, ואיפה הם? לא קיבלנו תשובות. לא אומרים לנו למה לא משווקים דירות בבית אל. כשאני מדבר עם נתניהו הוא מורח אותי".

מתוך הסרטון ()
מתוך הסרטון

אנשי בית אל הפיצו סרטון שבו הם תוקפים את ראש הממשלה. בין היתר מוצג בו נאומו מלפני חמש שנים שבו הוא הבטיח הקמת 300 יחידות דיור,

ועליו הכיתוב "ביבי רימית אותנו".

 

אלון טוען שבימין יש גורמים שמפחדים מנתניהו: "לא כולם אומרים את האמת. הם מפחדים לתקוף את נתניהו כי יסגרו להם את הברז. הם לא מבינים שאנחנו תקועים".

 

ראש המועצה מתעקש שיישאר באוהל המחאה עד שיווק 300 יחידות הדיור. "אנחנו מכינים בג"ץ נגד המדינה כי הופר עמנו הסכם חתום", הוסיף. לדבריו, אי השיווק משפיע באופן דרמטי על החיים ביישוב: "אני נאלץ לצמצם כיתות, אני סוגר גנים ואין לי מענה לזוגות צעירים שחיים ב-150 קרוואנים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים