שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  להצעיר את העור באמצעות טיפול בלייזר
  טכנולוגיית הלייזר יעילה מאוד בטיפולים רפואיים שונים, בין השאר, גם בטיפולים קוסמטיים כמו למשל מיצוק והצערת העור. יצאנו להתנסות בטיפול

  אנחנו מחפשים כל הזמן את הדבר הבא שיצליח לגרום לנו להיראות צעירים יותר. במסגרת החיפוש החלטתי להתנסות בטיפול מיצוק העור והצערה באמצעות טכנולוגיית הלייזר Fotona.

   

  הטכנולוגיה הזו מאפשרת לטפל במגוון בעיות ופגמי עור: טיפול בנימים, הסרת נקודות חן, הצערה ומיצוק עור הפנים, טיפול באקנה, כמו גם טיפולים גיניקולוגיים כגון הצרת הנרתיק וטיפול בבריחת שתן.

   

  הלייזר מפיק את החלקיק הבסיסי הקרוי פוטון. המפגש בין קרן הלייזר המורכבת מפוטונים לבין הרקמה החיה יוצר אפקט, וזאת מבלי להיעזר בחומרים כימיים ומבלי לבצע הליך פולשני. האפקט תלוי באורך הגל של הקרן ובתכונות רקמת המטרה המיועדת לטיפול.

   

  אורך גל של קרן לייזר, הוא המאפיין החשוב ביותר והוא שיקבע אם האינטרקציה של הקרן תהיה עם המים ברקמה, או אולי עם חומר אחר. לדוגמה מלנין הידוע כפיגמנט שקובע את צבע העור שלנו או אף עם ההמוגלובין שבדם.

   

  הטיפול שהתנסיתי בו היה אחד מתוך כמה טיפולים שהטכנולוגיה מאפשרת-

   

  הצערה ומיצוק עור הפנים

  ללייזר יש היכולת לחדש ולהצעיר את העור וגם לעודד את ייצור הקולוגן והאלסטין – המרכיבים אשר אחראים לגמישות העור ולמראה החיוני שלו – כך שהתוצאות יישמרו לאורך זמן. היתרון של הטיפול הוא שניתן להתאימו לכל מטופל לפי צרכיו ורצונותיו.

   

  התהליך: הטיפול משלב 4 טיפולי לייזר שונים שמטרתם היא למצק ולחדש את העור ולעודד את ייצור הקולוגן והאלסטין מתוך העור ובכך לשפר ולשמר לאורך זמן את התוצאות.

   

  לאחר הטיפול: לטיפול אין תופעות לוואי קשות ולאחר הטיפול ישנה אדמומיות במשך 1-2 ימים. ניתן לחזור לשגרה מיד לאחר הטיפול. את הטיפול ניתן לעשות בפנים ובאזורים נוספים כמו הצוואר, הדקולטה (מחשוף) והידיים. כמו כן, ניתן לטפל בצניחה ורפיון של העור, קמטים, פיגמנטציה, צלקות, מראה עור לא אחיד ועוד.

   

  המחיר:

  מיצוק העור- 7,000 ש"ח ומעלה לסדרה בת שלושה טיפולים.

  אקנה- 1,500 ש"ח ומעלה לטיפול.

   

  לגרום לעור להיראות צעיר יותר (צילום: shutterstock)
  לגרום לעור להיראות צעיר יותר(צילום: shutterstock)

   

  אחרי הטיפול

  בשעות הראשונות אחרי הטיפול סובלים קצת מתחושת צריבה ומאדמומיות בפנים, שנרגעת כשמניחים בד ספוג במים קרים עליו, אבל למחרת בבוקר התחושה היא כבר נהדרת.

   

  ויש עוד כמה טיפולים אפשריים:

   

  Fotona לטיפול בנימים - Spider veins

  נימים הם כלי הדם הקטנים ביותר במחזור הדם. בדרך כלל אנחנו לא מבחינים בהם, אך בעקבות לחץ ומאמץ, עמידה/ישיבה ממושכת, הריון ולידה ונטייה גנטית, הנימים הופכים ליותר ויותר בולטים. לרוב הנימים מופיעים בפנים וברגליים. ניתן לטפל בנימי עכביש (SPIDERS), אדמומיות בפנים (ROSACEA), קופרוז והמנגיומות.

   

  הלייזר עובר על הנים ברמת דיוק מרבית, מפרק אותו וגורם לשאריות הנים להיספג חזרה בגוף, כך הנים נעלם ואינו חוזר. כ- 50% מהנימים ייעלמו בהלך הטיפול אך לתוצאה סופית של טיפול יש לחכות כ-5-8 שבועות.

   

  התהליך: כמות הטיפולים משתנה בהתאם לחומרת המצב ולמיקום הנימים.

  לאחר הטיפול: לאחר הטיפול ישנה אדמומיות שתעבור תוך כשבוע בלבד. עם זאת הטיפול אינו גורם לצלקות, לכוויות ולפיגמנטציה. אין צורך לחבוש תחבושות אלסטיות, לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרת היום-יום.

   

  נימים שטופלו לא יחזרו, אך אם קיימת נטייה גנטית לכך, נימים חדשים יכולים להיווצר במקום. אי טיפול בנימים מחריף את התופעה. לכן, מומלץ לטפל כמה שיותר מוקדם בנימים ובמידת הצורך לעשות טיפולים משמרים.

   

  ניתן להתאים את הטיפול לכל מטופל לפי המצב וכך למנוע פגיעה בעור. המכשיר והטיפול מאושרים ע"י משרד הבריאות וה-FDA.

   

  המחיר: החל מ-2,000 ש"ח לטיפול

    

  הסרת נקודות חן

  נקודת חן, שומה ופפילומה הם סוגים שונים של נגעי עור. צבעם יכול לנוע מוורוד עד לחום כהה ואף שחור, תלוי בהצטברות הפיגמנט. לעתים נגעים אלו עלולים להיות מטרד אסתטי ובטיפול לייזר במכשיר Fotona SP Dynamis ניתן להעלים אותם מבלי שיישאר סימן.

   

  התהליך: הלייזר מייבש את נגע העור כך שהוא נעלם. הטיפול אינו פולשני, אינו מצריך הרדמה או אלחוש של המקום וגם אינו מצריך תפרים. הטיפול עם הלייזר הוא מדויק ביותר ואינו פוגע בעור בריא. הטיפול מאושר ע"י משרד הבריאות וה-FDA.

   

  לרוב טיפול אחד מספיק, אך ישנם מקרים בהם יהיה צורך בטיפול נוסף. לכן מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ ואבחון עם הרופא המטפל.

   

  חשוב להדגיש: לא בכל נגע עור מותר לטפל ועל כן מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ עם הרופא המטפל.

   

  המחיר: החל מ-500 ועד 2,000 ש"ח.

      

  טיפולים גיניקולוגיים:

  בריחה ודליפת שתן

  בריחת ודליפת שתן במאמץ הן תופעות מוכרות ושכיחות בקרב נשים: אחת מכל שלוש נשים מעל גיל 40 סובלת מהתופעה. מאידך, מדובר בטאבו חברתי נשים רבות מתביישות לדבר על תופעות אלה או אפילו להודות שהן סובלות מהן וכך נמנעות מלטפל בהן ולהקל על עצמן ועל אורח חייהן.

   

  בריחת השתן מופיעה בעקבות התרופפות שרירי רצפת האגן והיחלשות הסוגר של שלפוחית השתן, לרוב בעקבות לידות, פציעות וניתוחים באזור האגן ובעקבות צניחת רחם. היא גורמת לכך שלחץ תוך בטני מוגבר שמקורו בשיעול, צחוק, הרמת משאות, ספורט, אורגזמה וכו' גורם לדליפה לא רצונית של השתן.

   

  התהליך: טכנולוגיית הלייזר IncontiLase Er :YAG מאפשרת לטפל בבעיה בצורה לא פולשנית, ללא חתכים עם מינימום כאב ואי נוחות מינימלית. אין צורך בהכנה מיוחדת לטיפול ובסיום הטיפול ניתן לחזור לפעילות היומיומית.

   

  במהלך הטיפול, הלייזר מטפל בנזק שנוצר לרקמות ולשרירים התומכים בשלפוחית השתן ומחזק אותם. החום שנוצר מפעולת הלייזר מזרז את ייצור הקולגן שעוזר לחיזוק הריריות התומכות. חיזוק זה מייצר תמיכה לצינור השופכה ולשלפוחית השתן ובכך נמנעת בריחת השתן.

   

  טיפול הלייזר מהווה טיפול מחליף ניתוח, כלומר ניתן להימנע מהניתוח אם עושים את טיפול הלייזר. בנוסף, לבריחת שתן מספר שלבים, את הניתוח מבצעים בשלבים המתקדמים ואילו בשלבים הראשונים מנסים למנוע את הדליפה על ידי שינוי התנהגותי וטיפול תרופתי שלא תמיד עוזר. לעומת זאת עם טיפול הלייזר ניתן לטפל בכל שלבי התופעה. בנוסף, טיפול הלייזר אינו מצריך הרדמה, חתכים ותפרים, אין זמן החלמה מהטיפול ואין תופעות לוואי.

   

  מחיר: 13,000 ש"ח ומעלה.

   

  הצרת נרתיק IntimaLase

  טיפול IntimaLase נועד להצר את הנרתיק באמצעות לייזר ועל ידי כך למנוע ולטפל במצבים של בריחת שתן וצניחת רחם.

   

  התהליך: טיפול IntimaLase נעשה בטכנולוגיית לייזר מתקדמת. אנרגיית הלייזר מעודדת את ייצור הקולוגן ברקמות הנרתיק מבלי לפגוע בהן והתהליך מביא למיצוק ועיבוי הרקמות והצרתו של הנרתיק.

   

  לטיפול אין תופעות לוואי, יתרה מכך הטיפול אינו דורש הכנה לקראתו ואינו מצריך טיפול מיוחד לאחריו, כלומר ניתן להמשיך בפעילות היום יומית.

   

  מחיר: 13,000 ₪ ומעלה

   

  כל הטיפולים מתבצעים במרכז הארצי של מותג הקוסמטיקה דה-שלי בראשון לציון.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "להצעיר את העור באמצעות טיפול בלייזר"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  שלום דוקטור
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים