שתף קטע נבחר

אלוביץ' מכר מניות אנלייט אנרגיה ב-10 מיליון שקל

יורוקום תקשורת של אלוביץ' מכרה מחוץ לבורסה את מניות החברה הבת במחיר של 1.3 שקלים למניה - 6% פחות משווי השוק. יורוקום ירדה מהחזקה של 23.3% באנלייט ל-21.8%

 

 

חברת יורוקום תקשורת של שאול אלוביץ' מכרה אתמול מחוץ לבורסה 1.5% מהון המניות של חברת אנלייט אנרגיה בתמורה ל-10 מיליון שקל. כך על פי דיווח של אנלייט הבוקר (ג') לבורסה.

 

 

שאול אלוביץ' (צילום: אוראל כהן) (צילום: אוראל כהן)
שאול אלוביץ'(צילום: אוראל כהן)

 

במסגרת העסקה מכרה יורוקום תקשורת הפרטית כ-7.5 מיליון מניות במחיר של 1.3 שקלים למניה - נמוך בכ-6% ממחיר הנעילה של מניית החברה ביום ראשון, ערב לפני המכירה. על פי הסבר שצורף לדיווח, המניות שנמכרו הן מניות המוחזקות במישרין על ידי שאול ויוסי אלוביץ' כחלק מכלל החזקות יורוקום במניות החברה.

 

חברת אנלייט הנסחרת לפי שווי של 640 מיליון שקל פועלת במספר תחומים בענף האנרגיה. מוקד הפעילות שלה הוא תכנון והקמה של פרויקטים פוטו-וולטאים בתחום האנרגיה הסולארית בישראל, לצד תכנון והקמה של פרויקטים לייצור חשמל מאנרגיית רוח במדינות באירופה. מתחילת השנה עלתה מניית החברה בכ-43%.

 

לאחר המכירה תחזיק יורוקום ב-21.8% מהון המניות של אנלייט. בתחילת 2017 עמדה ההחזקה של יורוקום בחברת האנרגיה על כ-30%. לאחר הנפקת מניות בשוק המשני בחודש ינואר, במסגרתה גייסה אנלייט כ-122 מיליון שקל מהמשקיעים, דוללה ההחזקה של בעלת השליטה לכ-23.3%.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים