שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ג'יי-זי שר לביונסה: הייתי רודף שמלות, סליחה
  "אני מתנצל על הוומנייזריות", שר ג'יי-זי באלבומו החדש, ומוסיף ש"אם ילדיי ידעו, כנראה אמות עם הבושה". "4:44" רק נחת על המדף והרשת כבר מכריזה - מדובר בתגובה ישירה להאשמות הבגידה שהעלתה אשתו ביונסה באלבומה "Lemonade". וכן, גם בקי עם השיער הטוב זכתה להתייחסות

  בשנה שעברה הוציאה ביונסה את אלבומה האחרון "Lemonade", שהכיל רמזים רבים למה שרבים פירשו כבגידה מצד בעלה, הראפר ג'יי-זי, וכעת - נראה שהגיע זמנו של הבעל להגיב. על פי אתרים רבים מעבר לים, אלבומו החדש של המוזיקאי, "4:44", שיצא לפני שלושה ימים, מכיל טקסטים רבים אותם ניתן לפרש כתשובה לשיריה של אישתו - וכהתייחסות ישירה לפרשת הבגידה שהייתה או לא הייתה.

   

  ביונסה וג'יי זי. גרסת הבעל? (צילום: Gettyimages) (צילום: Gettyimages)
  ביונסה וג'יי זי. גרסת הבעל?(צילום: Gettyimages)

  כך למשל בשיר "Family Feud" ("סכסוך משפחתי"), שביונסה אף לוקחת בו חלק, שר הראפר "כן, אהרוס דבר טוב אם תתני לי, תני לו את בקי לבד". בקי הוא כמובן שמה של הבחורה המסתורית משירה של ביונסה "Sorry", אליה התייחסה בשורה "הוא רק רצה רוצה אותי כשאני לא שם, כדאי שיתקשר לבקי עם השיער הטוב".

   

  בשיר הנושא של האלבום שר ג'יי זי "ואם ילדיי ידעו, אני אפילו לא יודע מה אעשה. אם הם לא יסתכלו עלי אותו הדבר, כנראה אמות עם כל הבושה. עשית מה עם מי? למה צריך שלישייה אם יש לך חברת נפש? היית מסכן זאת בשביל בלו?". בלו אייבי היא כמובן בתם של הזוג, שגם מוזכרת בשיר אחר, בשורה "אתה חייב להשתפר, בחור. אתה חייב זאת לבלו".

   

  לחצו על התמונה להאזנה לאלבומו של ג'יי-זי:


   

  עוד באותו שיר שר הראפר, "דיברנו במשך שעות כשהיית בסיבוב הופעות. בבקשה תעני לטלפון, תעני לטלפון". את השורה ניתן להקביל לשורה מ"Sorry" של ביונסה, "עכשיו אתה רוצה להגיד שאתה מצטער, עכשיו אתה רוצה להתקשר אליי בבכי. 

   

  התייחסות לתקרית המעלית. הזוג המלכותי והאחות סואלנג' (gettyimages) (gettyimages)
  התייחסות לתקרית המעלית. הזוג המלכותי והאחות סואלנג'(gettyimages)
   

  "4:44" גם מכיל מה שנדמה כהודאה הברורה ביותר באשמה של הבעל הנואף לכאורה. "תראי, אני מתנצל על הוומנזריות (רדיפת שמלות)", הוא שר. "היה צריך שבני יוולד, לראות דרך עיניים של אישה, הייתי צריך את שני התאומים כדי להאמין בנסים, לקח לי יותר מידי עבור השיר הזה, את לא מגיעה לי. אני מתנצל בפני כל הנשים ששיחקתי עם הרגשות שלהן, כי אני הייתי נטול רגשות. אני מתנצל כי במיטבכן - אתן אהבה".  

   

  וזה ממשיך: בשירה של ביונסה, "Pray You Catch Me", שרה הזמרת "אפשר לטעום את טעם חוסר הכנות, הוא כולו בנשמתך". מולו (ככל הנראה), בשירו, "Kill Jay Z", שר הבעל "כעסת על סולאנג' על כך שידעה על הזמן הזה, כל מה שהייתה צריכה להגיד זה שטעית".  

   

  שירה של ביונסה, "Sorry"

  שירה של ביונסה, "Sorry"

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  השיר מתייחס כמובן למקרה המדובר מ-2014 בו תועדו ג'יי-זי ואחותה של ביונסה, סולאנג', רבים במעלית. התקשורת נימקה אז את התרחיש בכך שהאחות חשבה כי ג'יי זי התקרב קצת יותר מדי לרייצ'ל רוי, גרושתו של שותפו העסקי, דיימון דאש. על פי הספוקלציות, אותה רייצ'ל היא הבקי המדוברת, אף על פי שהיא הכחישה זאת.   

   

  באותו שיר אומר ג'יי זי, "כמעט עשית כמו אריק בנט, נתת לבחורה הרעה ביותר בעולם להתחמק". זוהי, לפי הפרשנות, תגובה לשורה "אף פעם אל תכניס את הבחורה הרעה ביותר במשחק לתוך הסדינים שלך", אותה שרה ביונסה בשיר "Hold Up". אריק בנט הוא האקס של השחקנית האלי בארי, אשר נפרד ממנה ב-2003 לאחר שמועות על ניאוף.

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Gettyimages
  ג'יי-זי וביונסה. אלבום תגובה
  צילום: Gettyimages
  לאתר ההטבות
  מומלצים