שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ערב שבת: שיבושים נרשמו ברכבות בגלל תקלה
  מעט אחרי 15:00 הודיעה רכבת ישראל כי בגלל תקלה במערכת האיתות בהרצליה רכבות מצפון יסיימו את נסיעתן בנתניה ורכבות הבאות מדרום יסיימו את נסיעתן בת"א-מרכז. בחלוף שעה וחצי חודשה תנועת הרכבות בקטעים שנסגרו - אך עם הגבלת מהירות

  שיבושים נרשמו אחר הצהריים (יום ו') למשך יותר משעה ברכבת ישראל בגלל תקלה במערכת האיתות של הרכבת בתחנת הרצליה. מעט אחרי 16:30 מסרה הנהלת הרכבת כי תנועת הרכבות בקו החוף חודשה, עם הגבלת מהירות באזור תחנת הרצליה.

   

  בדרך לאוטובוסים החלופיים בתל-אביב    (צילום: מעוז יינון "בארכבת")

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  הרכבת לא נוסעת. ארכיון (צילום: ירון ברנר)
  הרכבת לא נוסעת. ארכיון(צילום: ירון ברנר)

  קודם לכן, קצת אחרי 15:00, הודיעה רכבת ישראל כי בעקבות התקלה רכבות המגיעות מצפון יסיימו את נסיעתן בתחנת נתניה, ורכבות המגיעות מדרום יסיימו את נסיעתן בתחנת תל-אביב מרכז. מהנהלת הרכבת נמסר אז כי הוזמנו אוטובוסים כדי להביא את הנוסעים מתחנות אלה ליעדם, וכי צוותים טכניים מטפלים בתקלה. כעבור כשעה וחצי חודשה כאמור תנועת הרכבות בקטעים שנסגרו.

   (צילום: ירון ברנר)
  (צילום: ירון ברנר)

  יום שישי הוא יום שבו הרכבת בקווים מתל-אביב צפונה עמוסה מאוד בנוסעים, וגם בימים שבהם הרכבת פועלת כסדרה מדווחים נוסעים על צפיפות רבה בקווים האלה.

   

  רק השבוע הודיעה רכבת ישראל כי באוגוסט ייערכו עבודות בתחנת הרצליה לקראת הפעלת הקו המהיר לירושלים, קו שאמור להתחיל לפעול במרס 2018. במשך כמה ימים באוגוסט לא יעברו רכבות בהרצליה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "ערב שבת: שיבושים נרשמו ברכבות בגלל תקלה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים