שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מפגינים פרו-פלסטינים הפריעו להופעה של רדיוהד בסקוטלנד

  להקת רדיוהד, שצפויה להגיע לישראל להופעה בעוד כשבוע וחצי, ממשיכה למשוך אליה אש מצד מפגינים פרו-פלסטינים שהניפו דגלים ושלטי מחאה במהלך הופעתה בפסטיבל בסקוטלנד. תום יורק הגיב באצבע משולשת

   

   

  רדיוהד ממשיכים למשוך אש סביב הופעתם בתל אביב בעוד כשבוע וחצי: במהלך הופעה בפסטיבל ״טרנסמיט״ בגלזגו שבסקוטלנד, הניפו פעילים פרו-פלסטינים דגלים ושלטים המוחים על הגעתה של הלהקה ארצה וקוראים לחרם תרבותי על ישראל.

   

  מפגינים פרו-פלסטינים מניפים דגלים בהופעה של רדיוהד ()
  מפגינים פרו-פלסטינים מניפים דגלים בהופעה של רדיוהד

   

  ״איזה אנשים מזויינים״, סינן סולן רדיוהד, תום יורק, בעודו צופה במחאה שנערכה מולו. על פי עדי ראייה במקום, יורק גם נצפה כשהוא מניף אצבע משולשת לעבר מניפי הדגלים והשלטים.

   

  בראיון רוחב שהעניק למגזין רולינג סטון האמריקני בחודש שעבר, התייחס יורק לניסיונות של תנועת החרם BDS למנוע את ההופעה המתוכננת בארץ. "אהיה כן איתך, כל הסיפור הזה מאוד מעצבן ומטריד", אמר יורק למראיינו. "יש כמות אנשים אדירה שלא מסכימה עם תנועת ה-BDS כולל אותנו. אני לא מסכים כלל עם החרם התרבותי, ואיתנו גם ג'יי קיי רולינג (מחברת סדרת ספרי "הארי פוטר" - ע.פ), נועם חומסקי ואחרים... יש אנשים שאני מעריך, שאף פעם לא הייתי מעיז להגיד להם איפה לעבוד ומה לחשוב. סוג הדיאלוג שהם רוצים לקדם הוא בשחור ולבן בלבד. יש לי בעיה עם זה".

   

  "מאוד מטריד שהם בוחרים, במקום לפנות אלינו באופן אישי, לזרוק עלינו חרא בפומבי. זה מאוד לא מכבד להסיק שאנחנו מקבלים אינפורמציה לא נכונה ואנחנו לא מיודעים מספיק, או שאנחנו כאלה מפגרים שאנחנו לא יכולים לקבל החלטות בעצמנו. חשבתי שזה מתנשא באופן קיצוני. זה פוגע, ואני פשוט לא מסוגל להבין מה הבעיה בלבוא ולקיים הופעת רוק או ללכת להרצאה באוניברסיטה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  דגלי פלסטין בהופעת רדיוהד
  לאתר ההטבות
  מומלצים