שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "הישרדות": הדחה שעושה טוב על הלב

  בוקר טוב, מיכל התעוררה ופירקה את הברית של ארבעת המופלאים. יוסי אולי יקרא לה בוגדת לנצח, אבל אנחנו נודה לה שחסכה לנו עוד כמה סיפורי גבורה מרתקים. עכשיו צריך לטפל גם בגישה של שגיא ומעיין ולהתחיל לחשוב על הגמר, אז בואו נתקדם

   

   

  רבותיי, זה קרה. ברית ארבעת המופלאים סוף סוף התפרקה. יוסי התפנה, מן הסתם מנגיסטו הולך ללעוס ולירוק אותו באי המתים ואז הוא יוכל להגיע לווילה ולחפור שם כל הלילה על סיפורי גבורתו (סמכו עליו שהוא יהפוך את זה לסיפור גבורה, מדובר ביהודי) עד שיבואו אליו תחקירני העונה ויגידו רבותיי, הגיע זמן קריאת "שמע, אכלת לנו את הראש, לך כבר לישון יש לנו יום בריכה מחר", והוא יגיד להם – מה קרה, אביסעלע יידישקייט, מה כל כך מפחיד אתכם בקצת מסורת? ממתי נהייתם כאלה בוגדניים?

   

  עם כל זה שאפשר היה לראות את ההדחה הזאת מהצד השני של פאלוואן, היא עדיין הייתה משמחת מאוד. ממש כמו פרעה שאדושם הקשיח את ליבו לפני כל מכה, גם יוסי סירב להבטיח למיכל שהוא יקח אותה עד הגמר, עד הסוף, עד הקצה, יגנוב עבורה תקליט שדרים ויגזוז בלילה את המחלפות של בר ויגיש לה אותו בתור חוט דנטלי שערה-שערה. לא. כל מה שיוסי הצליח להבטיח למיכל זה שהוא "יקח אותה" עד האיחוד ואחר כך ימצא לה נישה נוחה יחסית בירכתי החמישייה, במלונה מרופדת, וידיח אותה ראשונה. מיכל לא ילדה והיא התחרפנה, ובצדק.

   

  עלה להם. מעיין ושגיא מעבירים לענבר שיעור ()
  עלה להם. מעיין ושגיא מעבירים לענבר שיעור
   

  על זה, אגב, אם להאמין לעריכה, הפרחים מגיעים לרז זהבי שבשקט בשקט המליץ למיכל לברר עם יוסי בדיוק את התוכניות שלו לאחרי האיחוד, המלצה שהובילה לתצוגת התכלית המרהיבה שקיבלנו, כשמיכל התפוצצה במועצת השבט. זה שימח אותי במיוחד אחרי פרק שלם שבו זהבי הדגיש שהוא יעשה מה שמיכל תגיד לו ומיכל נשבעה שהיא תצביע למי שזהבי יצביע ואף אחד מהם לא רצה לקבל החלטה ואני כבר אמרתי ליוסי בלב – תראה איזה יופי, זה לא רק הכלב שלך שרץ כמו טמבל מסביב לכדור.

   

  לפי חוק הכלים השלובים של השתן, עכשיו תורו לעלות לראש של שגיא ומעיין שמעצבנים מספיק גם כשהם האנדרדוג, ועכשיו, כשהם משוכנעים שהתחת שלהם מודבק בסופר גלו לכס הברזל, הם פשוט בלתי נסבלים. היוהרה והזחיחות של מעיין בדיבור שלה עם ענבר, כשהיא משוכנעת שלענבר, רז ואמיר (אמיר!!) אין מחשבה עצמאית משלהם ולא מעלה על הדעת שמהלכים נעשו מאחורי גבה, היא מבחילה.

   

  היה טוב, היה יוסי ()
  היה טוב, היה יוסי
   

  אחרי המצג השייקספירי שטרחתם עליו כל כך במשימת התולעים בניסיון לשכנע שאין דבר כזה ברית הארבעה, אז שגיא ויוסי מחליפים חיבוקים במשימת הפרס? ואחר כך שגיא ומעיין משביעים את רז בבתו הבכורה שלא ידיח את בר או יוסי, זה נראה לכם הגיוני? קצת כמו להשתין על הקהל שלכם במקום להשתחוות, לא? סליחה על הצרפתית שלי. ואגב, ענבר, ברכותיי. סוף סוף התחלת לבנות את הקליינטורה שלך כעורכת דין, עד עכשיו לא הייתי בטוחה שאת במקצוע הנכון.

   

  אני מקווה שההדחה הזאת גם תשים קץ למוטיבים אהובים אחרים במועצת השבט, שכדי לקבל את המיכל הורור שואו נאלצנו להקריב לאלוהי הישרדות, כמו למשל האזנה (בפעם השלישית בפרק!) לתלונות של זהבי על מתקני המחנה, סביבת המחיה ושירות החדרים של ליגאו, ואז לדיון המעגלי הנצחי בשאלה אם נתי חייב משהו ליוסי או לא, ואז ליוסי שובר את מכמנות המהירות עם תדירות השימוש בשורש ב.ג.ד., מבחינתו בצדק, כי פעם מיכל עברה לידו וליד בר והנהנה כשהוא שאל אותה אם היא מחבבת אותם.

   

  בכלל תמוהה בעיניי העובדה שישראלים, שידועים בזה שהם עוקצים, עובדים בעיניים, לא פראיירים, בוחרים בפוליטיקאים שלא מסוגלים להוציא מילת אמת מהפה וצריכים תוכנית טלוויזיה שתתן פרסים לאנשי מקצוע שלא מרמים אותך כשהם באים אליך הביתה, מגיעים ל"הישרדות" והופכים פתאום לאנשים שמוכנים להיהרג על האמת ולא פותחים את היום בלי איזה פוליגרף טוב לפני הקפה של הבוקר. תפסיקו לנסות לצאת ישרים יותר מהאפיפיור ותתחילו לחשוב עם מי אתם רוצים להגיע לגמר. קדימה, עכשיו כבר דקה לאיחוד ואנחנו הולכים ואוזלים פה אז בואו נתקדם.

   

  נ.ב. מה נסגר אתכם, אנשים שמעבירים את שרשרת החסינות שלכם למישהו אחר, עוד לא הבנתם שזה בסך הכל מעביר את הקולות למישהו אחר בקבוצה שלכם? יצאתם מנגיסטו.

   

  שרשרת חסינות, מישהו? (צילום: מיכה לובטון ) (צילום: מיכה לובטון )
  שרשרת חסינות, מישהו?(צילום: מיכה לובטון )
   

  בפרק הבא: מעיין מזילה דמעה על יוסי, ובוהאי עוצרים לקשור את השרוכים באמצע משימת חסינות.

   

  בקטנה:

  בלונדינית: "הגשם לא השאיר פה טיפה אחת יבשה" – גיא זוארץ באתגר לוגי.

   

  מחמאה: "זה לא מאהבת מרדכי אלא משנאת המן" – מיכל מעבירה לנתי את השרשרת. אל תעוף על עצמך, אחי. פשוט יש מישהו יותר גרוע ממך.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים