שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  יש בכם יותר: תהיו שמחים בחלקכם
  אתם מטפחים אותו, אומרים לו שאתם אוהבים אותו, מעודדים, מרחיבים אופקים עבור, אבל לפעמים לא משנה מה אתם עושים, ה"אני" שלכם לא מרוצה. שרונה פומס מסבירה כיצד התודעה שלכם יכולה לשנות את המצב

  חייתם עידנים עם "אני" משלכם - התרגלתם לישון אתו, לעבוד אתו, לנסוע אתו לחופשות, להתווכח אתו, להאמין ביכולות שלו אז איך זה עכשיו שה"אני" שהכרתם כבר לא, ואם אין אני לכם, אז מי אתם בכלל?

   

  לימדתם את ה"אני" שהוא יכול יותר, ניסיתם לרפא, לאזן אותו, ניסיתם לאהוב אותו, להתאמץ ולהירגע אתו, להיות נחמדים אליו, לרצות אותו, להזין אותו בעוד ועוד מחשבות ומהמורות כדי שיהיה לו עסוק ונוח.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  אך אפשר והרבה יותר קל פשוט לעצור לרגע ולגלות שכמה שתנסו וכמה שתתאמצו, לא תצליחו להיות בני אדם טובים יותר, ראויים יותר, חכמים יותר, מאוזנים או מושלמים יותר.

   

  לא משנה מה קורה והיכן אתם נמצאים עכשיו, ה"אני" שלכם אף פעם לא מרוצה, לא באמת היה ולא יהיה אלא לזמן קצר.

  תגלו שכל מי שניסה עם ה"אני" שלו לעודד אתכם ואמר לכם שגם זה יעבור, והנה עוד קצת וזה ייפתר, לא ידע כי גם הוא לא חווה מעולם "אני" מסופק או אהוב.

   

  אתם הרי מכירים יותר מכל אחד אחר את ה"אני" שלכם והוא לא באמת מסוגל ליותר, אלא לסבול והיותר ירצה יותר כדי לגלות שהוא לא "אני" שלכם בכלל.

   

  התכנית האלוהית עוצבה מלכתחילה כך שלא תשימו את כל הביצים בסל המבנה המנטלי. אך כמה שיבחתם והיללתם אותו והענקתם לו תעודות הצטיינות לשים

  על הקיר, והעמסתם עליו עוד ידע ועוד מילות חנופה? אז איך זה שה"אני" שלכם עדיין לא יודע מי הוא בכלל?

   

  רבים מכם לא מבינים איך זה שה"אני" שהתרגלתם אליו והשקעתם בו כל כך הרבה אנרגיה, נמצא בכאוס פיסי, מנטלי או רגשי בגוף, בעבודה, ביחסים, והוא כבר לא מסוגל לתקן ולפתור בעיות כבעבר. איך הוא מאבד מכוחו הלא אמיתי מלכתחילה, איך זה שהוא משתעמם מעצמו, ואיך זה שעוד תרופה, עוד עבודה אנרגטית או עוד טיפול שסייעו לעבור תקופות דומות כבר לא עוזרים כבעבר?

   

  התוכנית האלוהית עוצבה כך שבני אדם לבדם לא באו כדי לפתור את הבעיות שהם יצרו מלכתחילה.

   

  האנושיות שלכם מוגבלת, הגוף שלכם מוגבל, כמו גם המיינד - ה"אני" מוגבל, וכשיתקשרו לשאול את ה"אני" שלכם מה נשמע ומה חדש, הוא יענה "אתם יודעים איך זה, שורדים".

   

  הישרדות בתנאים נוחים או לא, זו עדיין הישרדות. האשליה הגדולה ביותר הייתה שהאמנתם שזו המציאות היחידה. מציאות של אם אין אני לכם אז מי אתם בכלל, אך כשה"אני" שלכם יפסיק לראות בבהירות, יוצף ולא ידע מה עכשיו, תדעו שמשהו גדול הרבה יותר מבקש להתגלות.

   

  כי אם אין אני לכם, יש את העצמי האמיתי שלכם.

   

  התודעה היצירתית שלכם, שטרם חוויתם באופן מתמשך, תציל אתכם מהספינה העומדת לשקוע, מהכאוס הפנימי והחיצוני כשה"אני" יעמוד אבוד וחסר אונים.

   

  ככתוב בשיר “הייתי קוני למל” שכתב משה סחר: “אומרים כי אני, אינני אני על כן אני נבהל כי אם אני אינני אני אז מי אני בכלל".

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
    

  העצמי יפתח לכם את הלב ויראה לכם שאתם הרבה יותר ממציאות אחת, שאתם לא רק עורך דין, מעצב פנים, סוכן ביטוח, הורה, ילד או רץ מרתון, שיש הרבה יותר מהמבנה האינטלקטואלי, שיש בגוף שלכם הרבה יותר, שיש חושים מענגים הרבה יותר מחמשת החושים שהכרתם.

   

  התודעה הפתוחה שלכם תראה לכם בבהירות את העצמי המושלם והשלם שלכם, תנחה מה באמת הלב שלכם מבקש וכיצד תוכלו לפרוח וליהנות.

   

  אם הגעתם עד כאן זה בוודאי לא במקרה, התזכרו כבר עכשיו מי אתם ומדוע הנכם פה? האם תבחרו באני עני או באני הנני?

   

  שרונה פומס , פנג שואי

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים