שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  לגלות מה מסתתר בתוך הבית: אמנות יעוץ פנג שואי אותנטי
  העולם משתנה, אם תכירו בזה או לא, ושיטת הפנג שואי אינה באמת שיטה ואינה באמת טכנית, וכשתלכו למקור ולבסיס של חוכמת הסינים הקדמונים, תגלו שאין שם פחד, אלא אנרגיה חופשית שבאה לשרת אתכם

  את הפנג שואי אפשר לראות כשיטה טכנית לפתרון בעיות אנושיות ואפשר לראות כעולם שלם של חוכמה רב מימדית. עולם הפנג שואי עוסק בריבוי של שכבות לאבחון הבית אחת מהן "שיטת הכוכבים המעופפים" עוסקת בחישוב גורל ומזל של בית על פי דפוס ידוע מראש של זמן ומרחב.

   

  על פי הדפוס הזה אפשר לראות מהו גורל הבית מידי עשרים שנה, שנה מה יהיה גורל שווי הנכס עוד 40 שנה וכדומה. אך זו רק שכבת הסתכלות אחת מתוך שכבות מגוונות ורבות.


   

  מבנים מנטליים של זמן ומקום לבדם משקפים תודעה נמוכה ונפרדת של יועץ או לקוח שהזמין אותו. כאשר יועץ יבקש להגן על לקוחותיו ויראה מה לא בסדר ניתן להניח שהוא מאמין שיש סכנות בבית ומן הסתם גם בחיים, שמוטב להימנע מהם.

   

  כאשר יועצים לומדים פנג שואי ולא עוצרים לשאול, להעמיק לבחון מאיפה הכל הגיע, מדוע עליהם להיזהר, ומי אמר מה, הם ילכדו בעקרונות המגיעים מבחוץ שישלטו עליהם ובסופו של דבר יקטינו אותם.

   

  העולם משתנה, אם תכירו בזה או לא, שיטת הפנג שואי אינה באמת שיטה ואינה באמת טכנית וכשתלכו למקור ולבסיס של חוכמת הסינים הקדמונים, תגלו שאין שם פחד, אלא אנרגיה חופשית שבאה לשרת אתכם.

   

  לפני שהופיעו נוסחאות מורכבות לחישוב זרימה של מים או צ'י, לפני שבאו, בשלב מאוחר יותר, שיטות שעסקו בזמן ומרחב, הקדמונים הכירו בזרימה של אנרגיה, מהירה, איטית, תקועה או חופשית הקיימת באופן פשוט וטבעי בבית, בסביבה ובחיי הדיירים.

   

  בסוף ספר הלימוד על הנוסחאות המורכבות בפנג שואי, כותב המסטר הקאנוני והמפורסםJiang Da Hong: "...אומר את התוכן בקצרה כדי להסיר ממך מבוכה. ישנם אלפי בתי ספר עם נוסחאות שונות המבוססות על טריאגרמות. מה שמבורך לבית ספר אחד עלול להיות רע לאחר, ולגרום לבעיות הבנה. ... נוסחת המים הטבעית שעליך לזכור... אין היא דורשת דבר פרט להתעקלות ולהתאהבות. למים הנכנסים אין צורך לדחוף, והמים היוצאים לא צריכים להיות ישרים. מה שמגיע מדרכים צדדיות לא צריך לברוח, מה שמגיע באלכסון לא צריך להיחפז...." (פרק על מים בספר "פנג שואי תודעת עידן 9").

   

  במילים אחרות, כמה פשוט להבחין שזרימת אנרגיה זה לא על שיפוט אלא על אהבה.

   

  לפני שבאו שיטות שעסקו בזמן ומרחב, היו שיטות שעסקו באנרגיה של החדרים בבית בהתאמה למבנה ולאנשים. אחת מהן נקראת "שמונה אחוזות" מעטים מכירים או משתמשים בה אך היא שיטת ליבה שגרנד מסטר יאפ שן הי, מסטר פנג שואי, דגל בה.

   

  רק בשלב מאוחר יותר הגיעה שיטת ה"כוכבים המעופפים" הנפלאה והמדויקת (בהתאם לתפיסת היועץ) שמצד אחד יכולה לאמוד גורל ומזל משתנה של בית בכל תחום המעסיק אנשים, כגון: בריאות וחולי, שפע וחוסר, יחסים מכל הסוגים, ומצד שני לכבד את היועצים המתקשים לצאת ממלכוד של זה גם באופן אישי.

   

  המציאות הופכת מאתגרת כשנותנים מקום משמעותי או בודד לשיטות של זמן ומרחב באבחון הבית ולא משלבים את השיטות השונות, שעה שהבסיס לפנג שואי והמידע החשוב מכל לא קשור להשפעות של זמן ומרחב אלא ליחסים של סביבה ובית, זרימה של אנרגיה ועוד.

   

  ביעוץ שבוצע לאחרונה בבית באזור השרון ראיתי שזרימת האנרגיה בו הרמונית, שהיחסים בין סביבה לטופוגרפיה הרמוניים, ששיטות שלא משלבות זמן ומרחב בבית מביאות אין סוף הזדמנויות טובות בתכנון נכון, גם כשהכוכבים המעופפים לא שקפו באופן אידאלי את הזמן הזה יכולתי לראות כיצד אפשר להוציא את המיטב מהכוכבים עבור דיירי הבית ובעיקר להסתכל על כל השיטות באופן שלם.

   

  כל 9 הכוכבים המעופפים המציינים זמן ברמה גבוהה שבים למספר 1, לאחדות עם הכל. זה הבסיס של כל הכוכבים

  הנראים נפרדים זה מזה.

   

  שנת 2017 היא שנה 1 מבחינה נומרולוגית ופנג שואי, וזה אומר שכולם מוזמנים - כל 1 - באופן אישי לשוב לאחדות, למקור של הכל לפני שנולדה קוטביות, טוב ורע.

   

  כשמסתכלים על כוכב בתודעה נמוכה רואים את ההיבטים השליליים שלו, למשל כוכב 1 מדבר על פחדים, חרדות, הישרדות, התפזרות, הצפה רגשית, החלשת הלב וכדומה וכשמסתכלים על כוכב 1 בתודעה גבוהה לא רואים שום דבר מלבד בהירות, זרימה, אחדות והרמוניה.

   

  המילה שואי זה מים ובסמניה הסינית מופיעה כמספר אחד, אחדות של יין וינג.

   

  טבע האדם, מזה עידנים, נתפס לשלילי, לקשה בכל דבר בחייו לצורכי הגנה ומתוך זה גם ביעוץ פנג שואי. יעוץ פנג שואי שתתנו ותקבלו ישקף היכן אתם נמצאים והיכן הלקוחות שלכם.

   

  הגיע הזמן להיפרד מתפיסות הישרדותיות ומעיסוק בסבל ולחזור לצלילות שכוכב 1 מציע המגיעה מתוך אחדות עם כל השיטות, כל האספקטים, נקודת מבט מלאה ושלמה של הכל כדי סייע באמת לאנשים ולעצמיכם לפרוח.

   

  עכשיו כשהעולם משתנה אנחנו סוף סוף משתחררים ממבנים ששלטו עלינו, תרתי משמע.

   

  שרונה פומס , פנג שואי

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים