שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אורלי וגיא על הפרחים לאבי גבאי: "הברנז'ה העיתונאית סערה - חבורת משועממים"
  לאחר שמגישי ערוץ 10 העניקו זר פרחים ליו"ר העובדה הנבחר אבי גבאי, אורלי וילנאי וגיא מרוז ספגו ביקורת והחליטו להשיב. "חמושים בחיצי רעל שהם כל כך אוהבים, יצאו חברי הברנז'ה, אותה שכבה שבעה ומלאה בעצמה, להיכנס בנו"

   

  התשובה של אורלי וגיא

  התשובה של אורלי וגיא

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  "אתמול סערה הברנז'ה העיתונאית סביב עניין של חיים ומוות - הזר ששלחנו לאבי גבאי בוקר אחרי שנבחר", אמרה הבוקר מגישת ערוץ 10 אורלי וילנאי בתוכנית הבוקר של הערוץ, "חמושים בחיצי רעל שהם כל כך אוהבים, יצאו חברי הברנז'ה, אותה שכבה שבעה ומלאה בעצמה, להיכנס בנו, אבל ספק אם אתם בכלל יודעים על מה מדובר ומה הלך שם בטוויטר ובשאר המקומות שבהם הם אוהבים להשתכשך. האקט הנורא הזה של לברך מועמד מפתיע שנבחר במפתיע, תפס אצלם יותר מקום, אצלכם אולי פחות כי לכם יש חיים אמיתיים וחשובים יותר. אבל מה לעשות, מבחינת האנשים האלה זה תפס יותר, ואני רוצה להסביר מה קרה שם אתמול".

   

  אבי גבאי מקבל את הפרחים

  אבי גבאי מקבל את הפרחים

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  וילנאי הוסיפה כי שלחו את תחקירנית התוכנית לשדר מול ביתו של גבאי: "עדי היא לא עיתונאית חוקרת, זאת לא הייתה המשימה, אלא לקבל מאיש השעה את ההתייחסות הראשונה בבוקר. חשבנו בבדיחות הדעת איך לגרום לו לצאת מהבית, והנחנו שזר פרחים יהיה גם מצחיק וגם יגרום לו לצאת. עדי החרוצה עצרה באיי אם פי אם רכשה זר בשלושים שקל. היא הייתה נרגשת, ובצדק, והיא השיגה איתו ראיון ראשון והעניקה לו את הפרחים. אז מה? ממתי לברך בן אדם זה פשע, למה זה כל כך מפריע לכם ואיפה הפרופורציות? חבורת משועממים. זה לא פייק זה דרעק ניוז בעיניי ולכן לא נעסוק בזה יותר. תירגעו כולכם".

   

  לאחר מכן הצטרף לדבריה מרוז והעניק זר פרחים ליושב ראש הקואליציה דוד ביטן, שהתארח בתוכנית. "את הזר הפרחים הזה, שהוא הרבה יותר גדול ממה שקיבל אתמול גבאי, רוצים להעניק לך דוד ביטן, שלא יגידו שאנחנו נותנים רק לאנשי מרכז שמאל. אתה יו"ר קואליציה מעולה. אנחנו שמחים לתת לך את הפרחים האלה", אמר.

   

  עם המקטרגים נמנה גם מבקר הטלוויזיה של "ידיעות אחורונות", עינב שיף, שכתב הבוקר (ד'): "מיותר לציין שתוכניות אקטואליה לא צריכות לחלק פרחים לאף אחד בוודאי לא לפוליטיקאי, גם אם ניצחונו בפריימריז היה מרשים במיוחד ואפילו אם הוא ׳אורח, ככה, קבוע אצלנו׳. זה לא ׳גימיק חביב׳, כפי שהגיבה התוכנית לביקורות, אלא התלקקות מביכה וחוסר מקצועיות משווע. לא ייאמן שלקשקוש הזה עוד הודבקה הכותרת ׳ראיון ראשון׳, כאילו שמדובר בהישג שהכתיב את סדר היום. קצת רחמים על המונח ׳ראיון׳, שגם ככה עובר התעללות שיטתית".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים