שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  חבל תלייה בחצר בית הספר. "ההורים בהיסטריה"
  אימא של תלמיד צילמה את החבל, שנתלה בין שתי נדנדות בחצר בית ספר בהרצליה, והעבירה את התמונה למנהלת בית הספר - שעדכנה את העירייה. הורים: "אף אחד לא עדכן אותנו, אין לנו מושג אם ילדים נחשפו לזה"

   

  חבל התלייה בבית הספר. "לא עדכנו את הנהגת ההורים"
  חבל התלייה בבית הספר. "לא עדכנו את הנהגת ההורים"

  תמונה שצולמה בבית ספר יסודי בהרצליה, ובה נראה חבל תלייה בין שתי נדנדות, מעוררת את דאגת ההורים. במוסד החינוכי מתקיים בימים אלה בית ספר של החופש הגדול ומגיעים אליו מדי יום תלמידי כיתות א'-ד'. התמונה של החבל הועברה אתמול במהירות רבה בקבוצות הווטסאפ של ההורים. במשרד החינוך ובעירייה בודקים מי עומד מאחורי המעשה.

   

  את התמונה צילמה לפני יומיים אחת האימהות, והיא העבירה אותה למנהלת בית הספר. המנהלת עדכנה את הגורמים הרלוונטיים וגם דאגה שהחבל יורד. אתמול הגיע לבית הספר קב"ט העירייה והיום עדכן בכך גם את המשטרה.

   

  "מאתמול ההורים בהיסטריה", אמרה אחת האימהות, "אף אחד לא עדכן אותנו כשזה התגלה ואף אחד לא מעדכן אותנו עכשיו בפרטי הבדיקה. אין לנו מושג אם ילדים נחשפו לזה או לא".

   

  בשנה האחרונה נמצא בית הספר במשבר לאחר שההורים התלוננו על בעיות ניהוליות, מקצועיות ולימודיות. בשבוע שעבר הוחלט להכניס את המוסד החינוכי לתוכנית מיוחדת שתכלול ייעוץ ארגוני ופדגוגי.

   

  כאמור, לא ברור כרגע מי עומד מאחורי תליית החבל, ונבדק אם מדובר במעשה קונדס של ילדים מתוך בית הספר, או בגורם חיצוני.

   

  ניסן משכיל, יו"ר ועד ההורים העירוני: "לא מוכר לנו שנערך תחקיר בנושא, לא עדכנו את הנהגת ההורים כשזה קרה. אני סבור שמדובר במעשה של ילדים, אין לי מושג אם מתוך בית הספר או מחוצה לו, אבל גם אם מדובר במשחק ילדים צריך לדבר על זה. כל הנושא הזה לא טופל כיאות מבחינתנו. אמורה לעבוד שם מערכת מצלמות, ולמיטב ידיעתי היא לא שמישה".

   

  מהעירייה וממשרד החינוך נמסר כי הנושא בבדיקה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "חבל תלייה בחצר בית הספר. "ההורים בהיסטריה""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים