שתף קטע נבחר

הפתרון של WIX לייצור אפליקציות web מתוחכמות

בחברה שהוקמה בישראל אמרו כיWix Code מספק סביבת פיתוח מובנית ליצירה פשוטה של אפליקציות web עם לוגיקות עסקיות המותאמות אישית לדרישותיו של המשתמש ועם ממשק מרהיב

 

 

 

WIX חשפה הלילה (יום ד') את  Wix Code, פתרון חדש המאפשר למשתמשים לייצור אפליקציות web מתוחכמות. בחברה שהוקמה בישראל אמרו כי Wix Code מספק סביבת פיתוח מובנית ליצירה פשוטה של אפליקציות web עם לוגיקות עסקיות המותאמות אישית לדרישותיו של המשתמש ועם ממשק מרהיב. המוצר החדש מייצר אפשרויות חדשות ליוצרים, מפתחים ומעצבים המחפשים את הדרך הפשוטה ביותר לבנות אפליקציות web מכל הסוגים, לפי צרכי העסק.

 

ב-WIX, שלה משרדים בין היתר בנמל תל-אביב, אמרו כי למשתמשים מתקדמים יותר, Wix Code מציע יכולות נוספות באמצעות שימוש ב- JavaScript הן לפיתוח פרונט-אנד המאפשר יצירת חוויה אינטראקטיבית ועיצוב מתקדם, והן לפיתוח פונקציונליות בבק-אנד. Wix Code מאפשר פונקציונליות ללא צורך בשרתים, תוך הסרת האתגרים המלווים בהקמה ותחזוקה של סביבות פיתוח web ובכך מאפשר למפתחים להשקיע את זמנם בבניית האפליקציה שלהם. 

בנוסף, Wix Code מאפשר למשתמשים לשלב פיצ'רים מתקדמים שהיו זמינים קודם לכן רק באמצעות קוד שנכתב במיוחד למטרה זו. משתמשים שאינם מפתחים, יכולים כעת לנצל את ה- database, את מרכיבי ה-databound UI ולבנות טפסים המותאמים אישית המאפשרים לקבל מידע מהמשתמש באמצעות שימוש בטכנולוגיית ה- drag and drop של Wix.

 

אבישי אברהמי, מנכ"ל ושותף מייסד של Wix, אמר: "כמו תמיד, Wix מאפשרת חדשנות ויצירה. Wix Code מרחיב את השוק שלנו משמעותית בכך שהוא מציע פתרון ליוצרים, מפתחים ומעצבים לבנות אפליקציות web התפורות למידתו של כל עסק. עם Wix Code, כבר בנינו את התשתית ואנחנו מספקים פלטפורמה המאפשרת למשתמשים חופש וגמישות ליצור פתרונות המותאמים להם אישית מבלי לחוות את הקשיים הכרוכים בהקמה ותחזוקה. אין לנו את היכולת לספק פתרון לכל הוורטיקלים לכל אחד מהמשתמשים שלנו ברחבי העולם, אבל אנחנו נחושים לתת להם את האפשרות לעשות זאת בעצמם. כבר למעלה מעשור שאנחנו מספקים פתרונות לצרכנים וכעת אנחנו מאפשרים למשתמשי Wix להרחיב אף יותר את יכולות הפיתוח שלהם, בעצמם, כפי שלא התאפשר קודם לכן".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים