שתף קטע נבחר

אישום: התחזה לראש יחידת "כידון" במוסד - ואנס

הותר לפרסום: גיל מרעננה הציג את עצמו בכזב בפני שש נשים כבכיר במוסד. הוא הציע לגייסן לארגון וכחלק מ"הליך הגיוס" הטיל עליהן לקיים עמו יחסי מין. לאחרונה הוגש נגדו כתב אישום בגין אינוס במרמה ותקיפה

 

 

הנאשם, גיל. הציע בכזב לנשים כי יגייסן למוסד בתמורה ליחסי מין  ()
הנאשם, גיל. הציע בכזב לנשים כי יגייסן למוסד בתמורה ליחסי מין

פרקליטות מחוז מרכז הגישה לפני כמה שבועות לבית המשפט המחוזי בלוד כתב אישום חמור נגד אדם ששמו הפרטי גיל, תושב רעננה, אשר נהג להציג את עצמו בכזב לנשים כאיש מוסד, הונה אותן, וביצע בהן במרמה עבירות מין חמורות. כך הותר היום לפרסום.

 

גיל, שמעבר לשמו הפרטי ומקום מגוריו ישנו צו איסור פרסום על פרטיו, הואשם בגין מספר עבירות של אינוס במרמה, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, תקיפה הגורמת חבלה של ממש ותקיפה שלא כדין.

 

סנגוריו של הנאשם: עורכי הדין חי הבר ואבי חימי (צילום: יובל חן) (צילום: יובל חן)
סנגוריו של הנאשם: עורכי הדין חי הבר ואבי חימי(צילום: יובל חן)

 

לפי הפרטים שהותרו לפרסום, במהלך תקופה של כארבע שנים הציג עצמו הנאשם בכזב בפני שש נשים כאיש מוסד המכהן כראש יחידת "כידון" בארגון. הוא עשה שימוש במצג השווא במטרה להונות את הנשים ולגרום להן לקיים איתו מערכות יחסים אינטימיות.

 

 

הנאשם נהג לטעון בכזב בפני הנשים כי במסגרת תפקידו במוסד הוא נוטל חלק במבצעים מורכבים אשר דורשים ממנו לשהות בחו"ל פעמים רבות. הנאשם הציע בכזב לנשים כי יגייסן למוסד ו"החל בתהליכי גיוסן", אשר כללו, בין היתר, הטלת משימות רבות ומגוונות ובכלל זה קיום יחסי מין עמו וגיוס סכומי כסף עבורו. בחלק מן המקרים אף נקט הנאשם באלימות כלפי המתלוננת.

 

הפרקליטות ביקשה את המשך מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו. עו"ד אהוד קעטבי, המייצג את הקורבנות, מסר: "פרסום פרטי החשוד יש בו בכדי להזהיר קורבנות פוטנציאליים ואולי אף לחשיפתן של מתלוננות נוספות וטוב שכך". את הנאשם מייצגים עורכי הדין אבי חימי וחי הבר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים