שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  שגיא ברייטנר על הישרדות: "לכלכו עליי מאחורי הגב, נפגעתי"

  ההדחה שהכאיבה, האנשים שאכזבו אותו והחברות החזקה עם בני הברית - שגיא ברייטנר מספר בראיון על התקופה הסוערת ב"הישרדות", ומסביר על הפרידה ממעיין אדם: "אני מאוד אוהב אותה, הזוגיות לא עבדה בישראל"

  שגיא ברייטנר יודע ש"הישרדות" היא רק משחק, אבל ההדחה שלו בפרק ששודר בשבת - בכל זאת הצליחה לפגוע באחד השחקנים הבולטים של העונה. "נפגעתי, זה באסה", הוא אומר בראיון, "הכלים במשחק הזה הם בני אדם ואי אפשר להתעלם מזה. אני בן אדם רגיש ואני גם גאה בזה. נכון, אני לוקח את זה בפרופורציות הנכונות, אבל יש דברים שמתחוללים בבטן וזה לא בשליטתך. כשראיתי שענבר מלכלכת עליי מאחורי הגב, נפגעתי. הרי לא באמת הכרנו על האי".

   

  אלה דברים שראית בטלוויזיה, איך היה המפגש הראשון איתה אחרי שהבנת שהיא דיברה עליך?

  "הרגשתי קצת יותר מרוחק, היא אמרה את הדברים האלה כי היא לא הכירה אותי, היא התנצלה וזה מאחורינו. מה לעשות שאי אפשר להתנתק".

   

  איך הרגשת ברגע ההדחה?

  "זה לא פשוט. לאורך כל העונה זכרתי את כל הפרטים שראיתי דרך הטלוויזיה, אבל ממועצת השבט שבה הודחתי לא זכרתי כלום. זה כאילו נשאב ממני. הגעתי לאן שהגעתי ואני מרוצה. זו הייתה הדחה שדי התכוננו אליה, היה לנו זמן לעכל, לא הייתי מופתע. אני לא מצטער על הדברים שעשיתי ואני גאה במהלכים שלי".

   

  "הילד הדחוי הוא חלק ממני". שגיא ברייטנר (צילום: מיכה לובטון) (צילום: מיכה לובטון)
  "הילד הדחוי הוא חלק ממני". שגיא ברייטנר(צילום: מיכה לובטון)
   

  ברייטנר בן ה-23, שגדל בקיסריה וחי היום בתל אביב, הגיע ל"הישרדות" על תקן כוכב רשת בזכות העיסוק שלו בביטבוקס וסרטונים שהפכו ויראליים. על האי הוא התחבר בברית עם מעיין אדם, יוסי בובליל ובר זומר, והוא מדגיש כי את הברית הזו - לקח עמו הלאה. "הם אנשים מדהימים ואנחנו חברים טובים, אני יכול לאחל לעצמי שהם יהיו חברים שלי לכל החיים, ולא רק לתקופה הזאת של 'הישרדות'".

   

  עם מעיין אדם גם ניהל זוגיות במהלך הצילומים, אך הקשר הסתיים אחרי ששבו לישראל. "יש לי רגש ומקום בלב כלפי כל בחורה שהייתי איתה במערכת יחסים, יש מקום שמור בלב לכולן", הוא אומר כשהוא נשאל על כך. 

   

  ולמעיין?

  "למעיין יש מקום ענק שמור אצלי בלב. מערכת היחסים הייתה חזקה בטירוף, זו לא הייתה מערכת יחסים כמו ב'אח הגדול' שאנחנו מדושנים מאוכל, ומריחים טוב והכל טוב ויפה. זאת הייתה מערכת יחסים בתנאים הכי נוראיים שאתה יכול לדמיין לעצמך, בתנאים של חוסר מזון וחוסר שינה, וחוסר היגיינה וכל יום אנחנו נלחמים, והמוח לא עובד והבטן כואבת. החוזק של מערכת היחסים הזאת נמדד מבחינתי בתקופה הזו, אם היא החזיקה שם, היא הייתה מאוד עוצמתית. יש לי רגשות למעיין גם כבן אדם גם כחברה וגם כבת זוג. אני מאוד אוהב את מעיין גם היום. אבל זה לא עבד בתור זוגיות בישראל, וזה לגיטימי".

   

  יש מצב לקאמבק?

  "אני לא חושב. יכול להיות שעוד שנה זה כן יקרה, בזוגיות דברים משתנים".

   

  מעיין ויוסי בהדחה. "מאחל לעצמי שנהיה חברים כל החיים" (צילום: מיכה לובטון) (צילום: מיכה לובטון)
  מעיין ויוסי בהדחה. "מאחל לעצמי שנהיה חברים כל החיים"(צילום: מיכה לובטון)
   

  ההשתתפות של ברייטנר "בהישרדות" הייתה מעין מבחן לילד הדחוי חברתית מקיסריה. "הייתי ילד שמן שלא היו לו הרבה חברים, ועברתי תהליך עם עצמי. רוצה לדעת את האמת? לפני 'הישרדות' הייתי בטוח שאני מחולק לשניים - שגיא השמן והדחוי חברתית ושגיא של היום, זה שמלא בביטחון בעצמי, אחרי הישרדות הבנתי שאלה שטויות. זה אותו שגיא מאז ומתמיד, זו אותה ליבה שעברה תהליכים שונים, וזה חלק ממני וחלק בלתי נפרד. אפשר לראות כמה העבר הזה משפיע עליי ועל ההחלטות שלי, וזה מדהים. לקחתי את הילד השמן ולא הרחקתי אותו ממני".

   

  בין הביטבוקס להשתתפות בפסטיגל, ברייטנר מנהל גם קריירה של איש הייטק, ומנסה לשלב בין העולמות. "הביטבוקס מאז ומתמיד היה תחביב, אבל הייטק זה החלום שלי".

   

  כלומר אתה מוכן ליום שאחרי 15 דקות התהילה?

  "התחלתי את ההליך של הכניסה שלי לעולם הבידור מהרשת ולא מ'הישרדות', העליתי סרטונים לרשתות החברתיות ובגלל שאנשים אהבו את זה והגיבו, הם נהיו ויראליים והתחלתי להיות מוכר. מי שגרם לזה שאהיה מוכר ודחף אותי, זה לא מלהק ולא תוכנית טלוויזיה - זה הקהל. הקהל החליט שאני צריך להיות שם, ואם יום אחד זה כבר לא יעניין אותו, אני אקבל את זה בחיבוק אוהב, אמשיך לעולם המחשבים, ואתרכז בו".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מיכה לובטון
  שגיא ברייטנר. נפגע מההדחה
  צילום: מיכה לובטון
  לאתר ההטבות
  מומלצים