שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  יום שני הגדול: מה אתם יודעים על ליקוי חמה?
  העולם כולו רועש ורוגש לקראת ליקוי חמה מלא שיראה היום (21.8) בארצות הברית. ההשפעה של הליקוי עומדת להיות גורלית וטרנספורמטיבית - אז מה אתם יודעים על ליקויים? ענו על החידון

  הליקוי המלא שייראה היום ברחבי ארה"ב יתחיל ב-16:48:32 שעון ארצות הברית, שיאו יהיה ב-18:26:40 UTC והוא יסתיים ב-20:01:35 UTC. הליקוי הצפוי היום יהיה ה-22 במספרו, מתוך 77 ליקויים בסדרת סארוס 145. אין מי שיודע באמת כיצד ישפיע הליקוי, אולם יש נתונים אסטרונומיים ואסטרולוגיים שמומלץ לכולנו לדעת.

   

  ליקוי מלא מתרחש במקום כלשהו על פני כדור הארץ בממוצע כל 18 חודשים, וכל נקודה על פני כדור הארץ תזכה לליקוי חמה מלא אחת ל-370 שנה.

  לפחות פעמיים בשנה (ולא יותר מחמש) מתרחש ליקוי חמה במקום כלשהו בעולם.

   

  כאשר הירח מכסה את השמש כולה זהו ליקוי חמה מלא. ליקוי חלקי קורה כאשר הירח אינו קרוב דיו לציר שמש-ארץ, לחסימה מוחלטת של אור השמש. גם כאשר מתרחש ליקוי מלא, הוא נראה במלואו רק בפס צר לאורך כדור הארץ, למשך דקות ספורות. בזמן הליקוי המלא ניתן לראות את העטרה של השמש.

   

  והנה כמה נקודות אסטרולוגיות למחשבה:

  ליקוי = תיקון. ליקוי חמה מלא (מולד ירח) מקביל לראש חודש אלול. שליט חודש אלול (בתולה) הינו מרקורי שנמצא כרגע בנסיגה במזל שלו. מרקורי הופך את הליקוי הזה לתקשורתי ופופולרי, אבל לא רק. מרקורי בבתולה אחראי על בקרת האיכות אל מול התוצרים שלנו. זוהי הזדמנות שלנו להמציא את עצמנו מחדש ולהתחבר לעוצמה. פחות מומלץ לבקר את האחר או לנסות לקחת אחריות על האדם האחר.

   

  הליקוי החמה שהינו מלא, ייראה לראשונה בארצות הברית מאז 1979, הליקוי אמור היה להיות בבתולה אך הוא נופל במעלותיו האחרונות של מזל אריה, בצמידות למרס (אש) ולכוכב רגולוס, שהוא הכוכב שמאיר את צפון השמים, הליקוי יתרחש בציר אריה ודלי, שנחשב לציר ה- WE ME. מהי טובתי האישית מול טובת הכלל.

   

  ה'אני' והאגו מתייצבים מול טובת הכלל והאנושות כולה שמשתנה באופן גלובלי, העידן החדש מאיץ את הקצב, וכן מאיץ את ההתפתחות שלנו, האם שאלתם את עצמכם האם אתם ממשים את עצמכם, האם אתם מביאים את המקסימום שלכם ואת האיכות שלכם, כלפי החברה והאם אתם נתרמים ותורמים כלפי האנושות כולה? לכל אחד מאתנו יש את הקוסם החבוי בו שיכול להאיר את עצמו ואת האחרים סביבו.

   

  תגיד לי ME אתה ואדע מי החברים שלך. כדי שיהיה לנו מקום טוב לחיות בו, כדאי שניקח אחריות אישית לפני כל אחריות אחרת. ונהפוך לבני אדם יותר טובים וכך גם חבר'ה יותר טובה. כולנו תקווה שארצות הברית בחרה נכון את הנשיא שלהם דונלד טראמפ והוא יקח החלטות טובות כלפי העולם כולו ומול צפון קוריאה. כולנו גם מקווים שראש הממשלה שלנו חושב רק על טובת מדינתו ולא על טובתו או הנאתו האישית.

   

   

 1. שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   


 2.  

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: AFP
  ליקוי חמה הכנות
  צילום: AFP
  צילום: AFP
  ליקוי חמה צ'ילה
  צילום: AFP
  צילום: שרית צרפתי
  לשימוש אסטרולוגיה בלבד! שלי רום שרית צרפתי
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים