שתף קטע נבחר

נתניהו לעג לדיקציה של ברק, שלא נשאר חייב: "עז עיוורת"

ראש הממשלה פרסם בפייסבוק סרטון שבו לעג לאופן הדיבור של שר הביטחון לשעבר כשחיקה אותו אומר את המילה "צונאמי". ברק השיב אש בסרטון משלו: "הצונאמי של השחיתות הגיע יותר מהר מהצונאמי המדיני"

 

 

 

קרב סרטוני פייסבוק בין ראשי ממשלה מכהן לראש ממשלה לשעבר. בנימין נתניהו לעג אתמול (ב') לאהוד ברק כשחיקה אותו אומר את המילה "צונאמי" בסרטון שפרסם בפייסבוק. כמה שעות לאחר מכן ברק פרסם סרטון משלו שבו התייחס לחיקוי של נתניהו ותקף אותו בחריפות בנושא פרשות השחיתות שנחקרות לאחרונה.

 

 

נתניהו סיפר בסרטון על רשמיו מהביקור שלשום בדרום תל אביב, על פגישות מדיניות שקיים אתמול ועל הישגיה של ישראל בעולם, אבל דווקא אקורד הסיום של הסרטון, שכלל לעג לאחד ממבקריו הגדולים, הוא שתפס את תשומת הלב.

 

לאחר שגם ביקר שוב את התקשורת, נתניהו חתם את הסרטון בתהייה "איפה הבידוד (של ישראל)? איפה הצונאמי?" – אך את המילה האחרונה אמר, כפי הנראה, בחיקוי הדיקציה של ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק, שלא פעם הזהיר מפני בידוד מדיני של ישראל בעקבות פעולותיו של ראש הממשלה.

ראש הממשלה נתניהו וראש הממשלה לשעבר ברק ()
ראש הממשלה נתניהו וראש הממשלה לשעבר ברק

ברק אמר, בין היתר, בסרטון התגובה: "כן ביבי, הצונאמי של השחיתות הגיע יותר מהר מהצונאמי המדיני". לאחר מכן הוסיף ואמר: "כל המעגל הפנימי סביבו נגוע לכאורה בשחיתות והאיש שהיה הראשון לזהות גניבת חמגשיות על ידי אב הבית איננו יודע מאומה? מישהו מאמין? ואם אתה מאמין אתה סומך על עז עיוורת כזאת לנהל את ענייני המדינה הכי רגישים"?

 

היחסים בין ראש הממשלה הנוכחי לראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר רחוקים למדי מלהיות ידידותיים, וברק נחשב כיום אחד ממתנגדיו הגדולים ביותר של נתניהו. הפוליטיקאי לשעבר התנגח לא פעם בראש הממשלה ובמדיניותו ברשתות החברתיות ובראיונות לתקשורת בשנים האחרונות, ונתניהו מצדו משגר גם הוא הטחות רבות בברק ואף כינה אותו בגני התערוכה בחודש שעבר "איש ישן עם זקן חדש".

 

 


פורסם לראשונה 04/09/2017 18:33

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נתניהו וברק מתוך הסרטונים
מומלצים