שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  דניאל מורשת: "מגיל 14 התחלתי לחסוך כסף לפונדקאות"
  השחקן דניאל מורשת מספר מה עבר עליו עד להחלטה לחשוף את נטייתו המינית, מהרגע שבו גילה להורים שהוא הומו, דרך היציאה בשאלה, ועד הבחור ששבר לו את הלב. הראיון המלא - היום בגליון כפול וחגיגי של מוסף "7 ימים" של "ידיעות אחרונות"

  ב־19 ביולי, קצת לפני הצהריים, דניאל מורשת החליט לשתף את העולם בסוד שהיה שמור עד אז רק למעטים בקרב משפחתו וחבריו הקרובים: "את חיי אני אחלוק עם גבר. כי ככה אלוקים רצה", כתב בפייסבוק.

   

  "אם אנחנו מספיק טובים בשביל לשלם מסים, למה שלא נוכל להביא ילדים?" מורשת
  "אם אנחנו מספיק טובים בשביל לשלם מסים, למה שלא נוכל להביא ילדים?" מורשת

  "כתבתי את מה שכתבתי כי כאב לי", הוא אומר בראיון ראשון מאז פרסום הפוסט. "עצם העובדה שאני הומו אף פעם לא הייתה אישיו מבחינתי. שיתפתי את ההורים שלי בזה כבר בגיל צעיר, עוד כשהייתי דתי. אבל פתאום באים ואומרים לי, אתה לא יכול להיות אבא. זה מה שעירער אותי. ראיתי איך הדיון הציבורי על הדברים שאמר הראל סקעת הולכים למקום מעוות. שבמקום להתעסק במסר החשוב שהוא ביקש להעביר, תוקפים אותו על האמירה לא לשלם מסים ולא להתגייס. הוא ניסה לזעזע. הוא דיבר מתוך כעס, ולמרות שאני חושב שצריך לעשות הפרדה בין המאבק הלהט"בי ובין הגיוס לצה"ל הבנתי אותו.

   

  "בשנה האחרונה הכרתי חבורה נהדרת של הומואים; אחד יוצא סיירת מטכ"ל, אחד יוצא הנדסה קרבית, אחד יוצא קורס טיס, אחד עושה תפקיד מטורף במודיעין. חבר'ה אדירים. אם המדינה שלנו סומכת עלינו שנחזיק נשק ונגן על המדינה שאנחנו אוהבים, זה אומר שאנחנו שייכים לפה. אם אנחנו מספיק טובים בשביל לשלם מסים, לתרום למדינה ולשרת בצבא, למה שלא נוכל להתחתן פה ולמה שלא נוכל להביא ילדים פה?

   

  "אתה יודע - כשקיבלתי את הצ'ק הראשון שלי על התפקיד הראשון שלי ב'האי', הייתי בן 14 וביקשתי מאבא שלי שיפקיד לי אותו בחשבון בנק נפרד כי אני שומר את זה לפונדקאות. אבא שלי חייך ופתח לי תוכנית חיסכון".

   

  מדהים. הבנת בגיל 14 עם מה תצטרך להתמודד.

  "כן. כי ידעתי שזה יהיה שם. כמו שתמיד ידעתי שאהיה אבא וכמו שתמיד ידעתי שאתחתן. היה לי ברור שאני צריך לחסוך את הכסף שאני מרוויח בשביל

   התהליך הזה. אני בא ממשפחה גדולה, כולם מביאים ילדים לעולם ומצטרפים אלינו עוד ועוד בני דודים, אנחנו נפגשים הרבה, עושים פיקניקים ביחד וכולם מביאים את הילדים שלהם. אין שום סיבה שאני לא אביא לשם יום אחד את הילד שלי".

   

  הראיון המלא - היום במוסף "7 ימים" של "ידיעות אחרונות".

   


  פרסום ראשון: 07.09.17, 10:47
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "דניאל מורשת: "מגיל 14 התחלתי לחסוך כסף לפונדקאות""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ענת מוסברג
  דניאל מורשת מדבר לראשונה על היציאה מהארון
  ענת מוסברג
  7 לילות
  מומלצים