שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  "לחיות, כאילו לא אמות לעולם": בעלו של אמיר פרישר גוטמן חשף קליפ לשירו האחרון

  כחודש מאז הלך אמיר פרישר גוטמן לעולמו, ולציון יום נישואיהם השמיני, פרסם ינאי בעלו את "I Want to Live", השיר האחרון שהקליט הבמאי והזמר בחייו - כשהוא מלווה בקליפ המאגד רגעים מרגשים מחייהם המשותפים. "היו לנו כל כך הרבה תוכניות, עכשיו שורף מרוב געגועים", כתב גם בפוסט בחשבון הפייסבוק שלו. צפו

  קצת יותר מחודש אחרי שאמיר פרישר גוטמן הלך לעולמו בגיל 41, בעלו ינאי פרסם היום (א') קליפ לשירו האחרון, "I Want to Live" - בדיוק ביום נישואיהם השמיני. "אהובי, לא כך דמיינתי את חגיגות יום הנישואין השמיני שלנו. היו לנו כל כך הרבה תוכניות יחד, כל כך הרבה חלומות. נשארנו יתומים", כתב ינאי פרישר גוטמן בחשבון הפייסבוק שלו היום.

   

  "אני לא באמת חושב שתצליח להבין כמה אתה חסר לנו, כמה הלב והגוף באמת כואבים את החוסר בך, כמה ששורף מרוב געגועים", המשיך בדברי געגוע. "כמעט 15 שנה אנחנו יחד, בעצם, כל חיי הבוגרים אני איתך, לומד עכשיו איך זה בכלל להתעורר וללכת לישון בלעדיך. עכשיו הכאב הוא כמו גמילה. מילים שאמרת מקבלות פתאום משמעות אחרת, דברים שביקשת. החזון שלך בוער בי ואנחנו נמשיך בדרכך.

   

  "תמיד אמרתי לך, כאשר היית מתעצבן שהמדינה שלנו לא מספיק מתקדמת בנושא זכויותנו, שעצם הקיום שלנו הוא זה שגורם לשינוי, ושעצם המהות של הסיפור שלנו, היא שמייצרת את השינוי. שלא סתם הפגישו ביננו מלמעלה, אנחנו באנו לפה לייצר שינוי. מיותר לציין, אהובי, שלא הבנתי אפילו עד כמה זה נכון. בלי שהתכוונו הפכנו להיות ראשוניי המחנה. הגיע הזמן לזעוק לשיוויון אמיתי במדינה הזאת".

   

  חיים בתמונות. ינאי ואמיר פרישר גוטמן מתוך הקליפ ()
  חיים בתמונות. ינאי ואמיר פרישר גוטמן מתוך הקליפ

  ינאי הוסיף והתייחס בפוסט לאהבה הגדולה שלו ושל הזמר המנוח. "אהבת אמת היא מצרך נדיר בעולם הזה ואין לה צבע, גזע, דת ומין. כשהיא באה, צריך לחבק אותה ולא לעזוב אותה לרגע, להילחם עליה והכי חשוב זה להנות ממנה. כל מה שרציתי זה עוד הרבה שנים איתך. את זה, אמירי, לא קיבלנו, אבל אני עדיין אסיר תודה על כל דקה שכן".

   

  את השיר כתב אמיר פרישר גוטמן כשהיה מאושפז בבית החולים עם אבחנת הסרטן השגויה. היום כאמור, הקדיש לו אותו בעלו. "החלטתי שאני רוצה להקדיש לך את השיר הענק הזה, "I Want to Live", שהתחלת לכתוב אותו כשהיית עדיין מאושפז בבית החולים, בטוח שיש לך סרטן, כשאתה שוכב במיטה, מרוסק מכאבים, ונלחם בכל כוחך כדי להישאר בחיים. אתה בחרת לחיות, בחרת להיאבק ובחרת לנצח. גם כאשר הסתברה הטעות הבלתי נתפסת באבחנה, בחרת בחיים".

   

  "תמשיך לשמור עלינו". הפוסט המלא שפרסם ינאי לזכרו של אמיר ()
  "תמשיך לשמור עלינו". הפוסט המלא שפרסם ינאי לזכרו של אמיר
   

  עוד התייחס ינאי לשנה האחרונה בחייו של בעלו המנוח. "(היא) הייתה כרוכה בשיקום פיזי ונפשי קשה, שגזל ממך כוחות רבים והתיש אותך. היום מילות השיר מקבלות תוקף ומשמעות חזקים יותר למול הבחירות שעשית בשנה החולפת. אחת הבחירות הייתה להמשיך וליצור כמו גם להקיף את עצמך באנשים שאהבת ולעסוק בדברים שהביאו אל חייך אושר, כנות ואמת. באופן טבעי השיר הוא חלק בלתי נפרד מתהליך זה. הקליפ שהכנתי לך מורכב מפיסות חיים שלנו שתיעדנו את עצמנו בחצי השנה האחרונה כחלק מצילומי הסדרה 'מחוברים'".

    

  לעמוד לזכרו של אמיר פרישר גוטמן

   

  לסיכום כתב ינאי: "אהוב ליבי, אני אסיים בתודה. תודה לאל שהביא לי אותך. תודה שהיית כל מה שחלמתי עליו ועוד תודה על זה שהיית האבא הכי טוב בעולם. תודה על הפרידה שנתת לי לתת לך. ותודה מראש על זה שתמיד תמשיך לשמור עלינו המשפחה הקטנה שלך פה למטה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  יו נישואים עצוב. ינאי ואמיר פרישר גוטמן
  לאתר ההטבות
  מומלצים