שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  נקודת מפנה: הפנג שואי מתעורר
  פנג שואי מוכר לכולנו בעיקר כייעוץ המשפר את חיינו דרך מקום המגורים שלנו, אבל יש לו עוד שכבות שכדאי לגלות, להתרחב, למזג ולהיות מעודכנים עם כל השינויים. שרונה פומס מסביר על התעוררות מחדש ושינוי עולמי

  העולם משתנה כפי שמעולם לא הכרנו ומידע שתומרן והוסתר מסיבות של שליטה, כסף וכוח, מבקש לעלות ולשוב על מנת שנוכל להשיג איזון והרמוניה. שעה שהעולם כמרקחה וסודות עולים אל החזית מיום ליום בנושא הטרדות, שחיתויות ועוד כל מה שידענו, הדחקנו והסתרנו עידנים גם סודות עולם המטאפיסיקה מבקשים להתגלות.

   

  כולנו, מבלי שנשים לב, קיבלנו את המידע המרתק מהמאסטרים הסינים, הוא משרת אותנו ואנחנו עובדים איתו בלי לחקור עד תום את המקור שלו, כפי שגם עשו המאסטרים שקיבלו את המידע שהועבר מדור לדור מהמורים שלהם. רבים וטובים ניסו להבין, לפרש ולהתאים קודים תרבותיים שנכתבו לפני עידנים למציאות של העולם המודרני, אך בעיקר קיבלו את הדברים כפי שהם.

  עומדים בפני שינוי (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  עומדים בפני שינוי(צילום: shutterstock)

   

  מאז עברו עידנים, המידע עבר מפה לאוזן משושלת אחת לשנייה, העולם משתנה לבלי הכר ואף אחד לא באמת ביקש לחקור מה המקור האמיתי של המידע. פשוט משום שזה לא היה אפשרי. דומה הדבר לאיסור להבעיר אש בשבת, שהיה תקף ועדכני לפני אלפיים שנה, אך כבר אינו רלבנטי בעולם של טכנולוגיה והתפתחות מואצת.

   

  אך מה אם בנוסף למידע שגילינו כיצד הוא עובד באופן מדויק ומרשים, יש מידע נוסף הזמין כעת לכולם ומבקש להתגלות? הגורם העיקרי לפחד ממצבים דיסהרמוניים, ממה שיהיה וכדומה, הוא חוסר בידע או חוסר בידיעת התמונה הגדולה, הרי הסינים בעצמם ידעו שמוטב אם הדרך אל הכליות (פחד) תעבור דרך הלב (אהבה).

  מתחילים מחדש יחד עם הישן (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  מתחילים מחדש יחד עם הישן(צילום: shutterstock)
   

  מידע נוסף אודות הגוף הפיזי, הרגשי, הקשר שלנו עם מבנים, עם עולם החי החומר והסביבה, גורלות ומזלות, מתגלה בבהירות המובילה להתרחבות מרגשת ככל שחוקרים ומעמיקים בתום לב ובלי אג'נדה את מקורות הפנג שואי הקלאסי. עולם הסימנים, האנרגיות, החיות, המעלות במצפן, הכיוונים, עונות השנה, האלמנטים, ההרים, המים, הטבע, המבנים, האדריכלות, העיצוב המספרים והכוכבים - כל אלה מבקשים להתעורר מחדש ולהפיח תקווה חדשה שהיא מעבר לכל מה שהכרנו במה שהסינים מכנים עידן 9 - שהחל ב-2017 ומתחזק משנה לשנה ויתבסס ב-2024

   

  בייעוץ פנג שואי בדרך כלל מרפאים, מתקנים ומשדרגים את הבית כדי לסייע לאנשים. החכמים הסינים הקדמונים יצרו ופיתחו את חוכמת היקום באהבה,

  שעה שהיו מחוברים למסטרים שהתעלו והילכו בפלנטה, כמו, למשל, בודהה, ישוע, לאו דז'ה, הפליאדות ועוד. אלה ואחרים מאותתים לי בשנים האחרונות ומבקשים בעיקר בחודשים האחרונים להזכיר לי מאיפה הפנג שואי התחיל. מה יצר את נקודת המפנה להתפתחות הפנג שואי, מה עומד מאחורי הנוסחאות ומעבר להן, כיצד אנרגיה עובדת, כיצד אנרגיה נבראת, כיצד לפתוח את הלב של הבית ושל האנשים - כל הדברים ששכחנו, שעה שהאנרגיה חווה סטגנציה ושום דבר חדש לא באמת קורה. המידע מוסיף להגיע יותר ויותר ומציע בחירה חדשה, שלא הייתה לנו קודם.

   

  חופש הבחירה היה מוגבל ולא באמת שימושי, אך מידע נוסף מגלה שמבנים הם הרבה יותר ממבנים מוגבלים ואפשר לראשונה לצאת לחופש דרך כל מבנה שאנשים גרים בו וזה בהחלט חדש. עולם המטאפיסיקה הסינית הכולל: פנג שואי, אסטרולוגיה ונומרולוגיה סיניות, רפואה, פסיכולוגיה ופילוסופיה סינית ועוד, מתעורר לתחייה שטרם חווינו ומוביל אותנו לעידן חדש של התרחבות, רב ממדיות ואהבה בכל מקום ובכל זמן.

  להכיר את עצמך מחדש (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  להכיר את עצמך מחדש(צילום: shutterstock)
    

  דמיינו לרגע, שהבית שלכם תומך בהרמוניה הפנימית שלכם. תוכלו להבחין באנרגיות של הבית, להתמיר אותם, לשחק איתם ליהנות מהם ולאפשר להם לתמוך בכם. לא תהיו יותר קורבן של בית שאתם גרים בו. לא תאלצו לעזוב את הבית רק בגלל שהבית הוא לא בסדר אלא רק כי אתם יכולים ומבקשים לעבור לבית אחר. דמיינו לרגע שמעבר לסמנים של גורל ומזל במפות האסטרולוגיות מסתתר מידע מרתק נוסף, ששכחנו, השופך זרקור של אור על המסע שלנו ושל אחרים. זה אפשרי יותר מאי פעם משום שעולם הפנג שואי מבקש להתקדם לרמה הבאה שלו.

   

  שרונה פומס , פנג שואי 

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  עידן חדש
  צילום: shutterstock
  צילום: נוח שחר
  שרונה פומס
  צילום: נוח שחר
  מומלצים