שתף קטע נבחר

שרון עלה לקבר רעייתו וביקר בכותל

ראש הממשלה הבא לא הספיק לנוח מנצחונו בבחירות ונכנס מייד לניהול המגעים הקואליציוניים להקמת הממשלה. בין הדיונים הספיק שרון לעלות לקברה של רעייתו לילי ולבקר בכותל המערבי

ראש הממשלה הנבחר, אריאל שרון, פתח את הבוקר שאחרי ניצחונו בבחירות (יום ד'), בעלייה לקבר רעייתו לילי, בגבעת הכלניות שבחוות השקמים.
שרון שהה בחלקת הקבר דקות ארוכות, כשהוא מלווה במאבטחי השב"כ ולאחר מכן קיים שיחות עם יועציו לקראת פתיחת המשא ומתן הקואליציוני.
לקראת הצהריים יצא שרון לכותל המערבי, כשהוא מלווה בראש עיריית ירושלים, אהוד אולמרט, ח"כ יהושע מצא ומפקד מחוז ירושלים, מיקי לוי.
שרון הגיע לכותל מלווה באבטחה כבדה והתקבל בתקיעות שופר ובאהדה רבה מצד ציבור המתפללים במקום.
שרון אמר כי הוא מתפלל להביא לעם ישראל ביטחון ושלום. "באתי לבקר בכותל, בירושלים בירת העם היהודי מזה 3000 שנה" והוסיף כי "ירושלים היא בירתה המאוחדת והבלתי מחולקת של עם ישראל והר הבית במרכזה לנצח נצחים", אמר שרון.
בשעות הצהריים החל שרון בסבב פגישות במלון 'קינג דייוייד' בירושלים. תחילה נפגש עם הצוות שמינה לניהול המשא ומתן להקמת הממשלה מטעם הליכוד, עו"ד יעקב נאמן, אהוד אולמרט ואורי שני. אחר כך נפגש שרון עם המשלחת שתצא בימים הקרובים לשליחות מדינית לארצות הברית, בראשות זלמן שובל ועם הצוות שיטוס למסע הסברה באירופה, בו חברים זלמן שובל, אבי פזנר ועובדיה סופר.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום איי אף פי
שרון בכותל
צילום איי אף פי
מומלצים