שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בניון הוחזר לסגל הנבחרת
  המאמן הלאומי, ריצ'ארד נילסן, פירסם את סגל הנבחרת למשחק מול רוסיה. בניון, ברומר וחזן בפנים, טל ובנאדו בינתיים בחוץ

  מאמן נבחרת ישראל, ריצ'ארד נילסן, פירסם הבוקר במסיבת עיתונאים את סגל הנבחרת לקראת משחק האימון נגד רוסיה, שייערך במוסקבה ב-16 באוגוסט. במוקד הזימונים החדשים עומד זימונו של קשר מכבי חיפה, יוסי בניון, שהודח מהסגל בשלהי העונה שעברה, בסמוך לתקרית בינו לבין אלי כהן (אז מאמן מכבי חיפה). "בניון לא נענש", אמר נילסן, "שוחחנו והיה לי הסכם איתו. אמרתי שאם הוא יהיה טוב הוא יוזמן מחדש וזה אכן מה שקרה. יש לו איכויות שיכולות להועיל לנבחרת".
  זימונים ראשונים בעידן נילסן קיבלו גם בלם מכבי תל אביב, גדי ברומר, וקשר מ.ס אשדוד, אלון חזן, שנכללו בסגל של שלמה שרף. את זימונם המפתיע למדי של ברומר וחזן, הסביר נילסן ברצונו לחזק את החלק ההגנתי של הנבחרת. "הדרך בה אנו תוקפים היא טובה, אבל ההגנה שלנו עדיין צריכה שיפור. ראיתי את ההשתפרות של ברומר, וניכר שהוא החלים לגמרי מהפציעה שלו. את חזן רציתי כבר לפני המשחק מול הונגריה, אבל אז הוא היה פצוע", הסביר המאמן הלאומי.
  בנוגע לאריק בנאדו ועידן טל, שעדיין לא ברור היכן ישחקו בעונה הקרובה, אמר נילסן כי לא זומנו עקב אי הבהירות ביחס למשחקם בעונה הקרובה . נילסן: "אם הם ישחקו באירופה בהרכב הראשון זה יהיה טוב לקריירה שלהם ולנבחרת. אם הם יישבו על הספסל זה יהיה טוב רק לחשבון הבנק שלהם". חיים רביבו, שנושא עונש הרחקה בעקבות הכרטיס האדום שספג מול דנמרק, לא יוכל לשחק מול רוסיה, ולכן לא זומן. גם אבי תקוה ואייל אלמושנינו לא זומנו.
  יתר המוזמנים לסגל: רפי כהן, שביט אלימלך, שמעון גרשון, אמיר שלח, אלון חרזי, אדורם קייסי, אלון חלפון, עופר טלקר, אבי נימני, טל בנין, ז'אן טלסניקוב, אייל ברקוביץ', וואליד באדיר, יניב קטן ופיני בלילי.
  נילסן ציין כי בניון, קטן ובלילי ייבחנו במהלך התקופה הקרובה באימוני הסגל הבוגר, ואז יוחלט האם ישוחררו למשחקה של האולימפית מול נבחרת צרפת, או ימשיכו למשחק מול ליכטנשטיין, ב-3 בספטמבר.
  מאמן הנבחרת הוסיף כי הוא מתכוון לסגור את אימוני הבוקר של הנבחרת לכלי התקשורת. אימוני אחר הצהריים ימשיכו להיות פתוחים לתקשורת.

  לפנייה לכתב/ת
  ארכיון ידיעות אחרונות
  בניון. נשכחה התקרית
  ארכיון ידיעות אחרונות
  ארכיון ידיעות אחרונות
  ברומר. חוזר לסגל לאחר תקופה ארוכה
  ארכיון ידיעות אחרונות
  ארכיון ידיעות אחרונות
  חזן. הזדמנות לוותיקים
  ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים