שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  מחפשים זוגיות? אלו השאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם
  מערכות היחסים בחיינו משרתות אותנו בצורות שונות - בין אם אנחנו מרוצים מהן ובין אם לא. לרגל הוולנטיינ'ס האסטרולוגית שלי רום מסבירה מה אנחנו צריכים לדעת על אהבה ולמה יש מערכות יחסים שנראות לנו לא הגיוניות, אבל הן, למעשה, מושלמות

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

    

  אחת השאלות הנפוצות הנשאלות בהקשר של זוגיות היא "האם אנחנו - בני הזוג - מתאימים יחד?", התשובה, שעלולה להפתיע אתכם, היא כמעט תמיד - "כן". למעשה, אפשר לומר שאין דבר כזה "לא מתאימים" בזוגיות. אם זימנתם את החיבור הזה לחייכם, אם יש משיכה, אם יש כימיה - סימן שלחיבור הזה יש סיבה גבוהה שמוסתרת מהעין האנושית, והשאלה העיקרית היא מה אנחנו צריכים ללמוד מכל זה? - שהרי גם לאהבה נכזבת יש סיבה, כמו גם לחוסר מציאת אהבה.

   

  במקום שאלת ההתאמה, וכדי נתחיל לעורר את התודעה הגבוהה, אנחנו צריכים לשאול שאלות יותר מדויקות, כמו:

  • האם הזיווג הזה איכותי לי?
  • האם הזוגיות מקדמת אותי?
  • האם הזוגיות חוסמת אותי מלהתקדם בנתיב חיי?

   

  אלו שאלות שכל אדם יוכל להשיב בעצמו, אין צורך באיש מקצוע בשביל זה. לרוב בני האדם יש מס' רב של זיווגים (שחתמנו עליהם טרם הגעתו לעולם החומר) ולכן צריך לבדוק מה איכות של הזיווג שמשכתם אליכם וכיצד כל חיבור תורם, שהרי כל זוגיות תורמת לנו בדרכים שונות להתפתחות.

   (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  (צילום: Shutterstock)

  עלינו להקפיד ולבדוק האם הזוגיות שאנו מייחלים אליה מאפשרת לנו לנצל את הפוטנציאל האישי שלנו ולהיות עצמאיים, או שאולי חלילה מצרה על ההתפתחות שלנו או מיצוי היכולות שלנו. לכל אדם יש פוטנציאל גבוה ופוטנציאל נמוך, כשאדם מתעקש להתחבר לפוטנציאל הנמוך שלו, הוא לומד בדרך הקשה ונהנה פחות

  מאיכות חיים - אבל מי אמר שלמידה בדרך הקשה איננה תורמת לנו?

   

  העניין הוא שאנו חושבים בדרך אנושית ולא בדרך תודעתית. לחלק האנושי יש אגו, האגו נלחם כדי להגיע להישגיות, לכיבוש. ולעתים ההישגיות בתחום הזוגי מתבססת על הצד הרגשי ואיננה תורמת לנו כלל וכלל אלא להיפך. הנה כמה דוגמאות לזוגיות:

   

  הזוגיות של מלניה טראמפ ודונלד טראמפ – האם הם התאמה איכותית?

  על פניו מבחינה אנושית אנחנו מסתכלים על הזוג ונראה לנו שדונלד טראמפ מתייחס באופן מזלזל למלניה. אז למה היא צריכה להיות אתו? נפנה לראייה האסטרולוגית ונבדוק מה הסיבה הגבוהה ואיך היא תורמת לכל אחד.

   

  • דונלד טראמפ נולד בתאריך: 14.6.1946 בשעה 10.54 שבג'מייקה
  • מלניה טראמפ נולדה בתאריך: 26.4.1970 בשעה 12:00 בסלובניה

   

  בהצצה ראשונית במפת לידה של מלניה אנו מגלים שיש לה 6 פלנטות במזלות האדמה, ובמפה של דונלד אין פלנטות בכלל במזלות האדמה - האדמה היא השורשים של האדם, התמורה החומרית ועולם המימוש. כאשר האדם מאוזן ביסודות נגלה אדם מאוזן בחייו. כל תוצאה מלווה במחשבת תחילה והתוצאה תהיה בהתאם.

    

  כאשר יסוד האדמה מאוזן, יש תוצאה מספקת בחומר. כאשר היסוד אינו מאוזן הרי שנמצא אדם עקשן, חרדתי. מחסור בכסף ומשאבים נובעים מיסוד אדמתי לא מאוזן. כלומר, דונלד טראמפ הוא סוג של גאון (נולד בליקוי חמה בקשת עם שמש במזל תאומים), יש לו חשיבה מבריקה, אבל אין לו אחיזה בקרקע. המחסור ביסוד האדמה גורם לו להיות חסר טקט, לא להבין את קודים ההתנהגותיים ולא להיות מסוגל לכבד את הסביבה.

   

  מלניה, שנולדה במדינה קומוניסטית עם כל כך הרבה ידע אדמתי, יודעת ומכירה את האדמה ואף את יתרונות האדמה. כלומר, היא בזוגיות עם טראמפ כי היא יודעת להעריך את המעמד, את היוקרה, את הכסף וכן, גם לספוג את העלבונות. היא גם נתרמת ברמה האווירית, של ידע וחשיבה מחוץ לקופסה, והוא מנגד יודע את חולשותיו ואת הוולגריות שמצטיירת כלפי חוץ. מלנייה מרככת את הצד החייתי של דונלד, היא הופכת אותו כלפי חוץ ליותר אנושי וייצוגי, בלעדיה הוא יראה לגמרי ברברי.

   

  החתימה של דונלד ומלניה טראמפ היא לגמרי ברורה, הם בונים ביחד את ה'פאוור קאפל' ולנו קשה להבין זאת בעיניים אנושיות. יתרה מכך, כשאדם כמו דונלד מגיע לעשות שליחות ציבורית, הוא מקבל סוג של תמך זוגי כדי לתמוך בשליחות שלו.

  מה הם עושים ביחד? דונלד ומלניה טראמפ (צילום: EPA) (צילום: EPA)
  מה הם עושים ביחד? דונלד ומלניה טראמפ(צילום: EPA)
    

  זוגות שמייצגים הפכים אנרגטיים, שחיים בחיי היום יום יחד, קשה להבין מהצד מה הם עושים יחד. אבל ברגע ששניים מגלים את החוזק הערכי, השמים הם הגבול. כלומר, ברגע שאדם מסתכל על הצד השני ולא רואה את חולשותיו אלא את חזקותיו, ניתן ליצור זוגיות אידאלית.

   

  אסי עזר ורותם סלע – האם יש שם אהבה?

  דוגמה נוספת היא הזוגיות הטלוויזיונית של אסי עזר ורותם סלע - יש שם קסם, הם מושכים אש ומספקים את הסחורה והרייטינג. איך אפשר להבין את החיבור שלהם במפות האסטרולוגיות?

   

  • רותם סלע נולדה - 16.8.1983
  • אסי עזר נולד - ב-10.6.1979

   

  (בישראל אין אינפורמציה שמפורסמות על שעות לידה, אז הנתונים הם חסרים. אבל עדין ניתן להבין מהמפה החסרה את הרעיון.)

   

  אסי עזר נולד בירח מלא במזל קשת (השמש במזל תאומים והירח במזל קשת) - ירח מלא תמיד מסמל סוג של אדם שיודע את חוכמת הציר שבו הוא נולד, והציר - קשת ותאומים הוא ציר הידע, הרעיון, החוכמה. אסי יודע לשחק את המשחק, להיות מגוחך מול המצלמות, לצחוק על עצמו, אבל הוא ממזר לא קטן, הוא מבריק.

   

  רותם נולדה עם מזל אריה וירח בקשת, נראית כמו הבובה המושלמת, אבל היא לא "פראיירית" ויודעת לשחק את המשחק ולספק את הסחורה. שניהם יודעים מה יוצא להם מזה בסוף היום, הם יודעים שהקהל אוהב אותם והמצלמה אוהבת אותם.

   

  אז מה יש שם שכולם אוהבים לראות? ובכן, רותם ואסי מספקים לנו את חוסר הרמוניה שיוצרת עניין הופכי. כששניים דומים מידי אנחנו רואים מהצד אידיליה משעממת, אין אקשן אין עניין, משעמם עד מוות. אולם כששניים הפוכים ומשלימים האחד את השנייה – הם יוצרים עניין, יוצרים את האקשן. זה כמו שנהוג לומר על שותפים מצליחים שכל אחד לוקח צד, האחד את הצד הטוב והשני את הצד הרע. כמובן, שיש שם אינטרס מובהק. כך גם אצל אסי ורותם, הם משחקים על הסט באופן מודע וטלוויזיוני והשריטות שהם שורטים האחד את השנייה לגמרי מכוונים לאקשן ולספק את המתח.

   

  יסודות האש והאוויר שקיימים בשפע במפות של אסי ורותם סלע מבינים את הטריק, ש'אהבה בשחקים' זה משעמם ומתוך הבנה הם יוצרים עניין ולא משעמם איתם אף פעם. אבל בכל זאת, האם הם יכולים להפוך לזוג, להימשך האחד אל השניה? לא בטוח. לאסי יש הרבה ידע בעולם הרגש והמים (זנב דרקון בדגים) ולרותם אין את מרכיב יסוד המים במפה בכלל, אז אין את המגנט הרגשי. על פניו כשזה קורה על גבי מסכים, המשחק עובד ומוכר, וכשזה קורה מאחורי המצלמות, אסי שלומד להתגבר על הצד הרגשי שלו, יכול בהחלט להיעלב ולא תמיד מצליח להתגבר. יש לו הרבה מה ללמוד מרותם, ונראה שטובתו העליונה כל כך מובהקת שהוא לא מגזים עם הדרמה, כי רותם לא תסבול את זה.

  מושלמים ביחד - אסי עזר ורותם סלע (צילום: ראובן שניידר) (צילום: ראובן שניידר)
  מושלמים ביחד - אסי עזר ורותם סלע(צילום: ראובן שניידר)
     

  מה העידן החדש מלמד אותנו על זוגיות ואהבה?

  העידן החדש מלמד את כולנו לשחרר את הצד המימי (רגשי) ולהיפרד מתפיסה רומנטית ישנה שמתבססת על הרמוניה רגשית. העידן הזה מושתת על יסודות עיקריים - אוויר ואש, דלי ואריה, שילוב הרמוני של שני היסודות, מוביל אותנו להרמוניה אווירית, שכלתנית, למחשבה ותוצאה, חיזוק האגו האישי, הצלחה אישית, הישגיות. דרך שיתופי פעולה רחבים ולא צרים. הוא מלמד אותנו לראות את הערך של החברה את הערך של שיתופי פעולה חובקי עולם.

   

  בן הזוג או בת הזוג שאנחנו צריכים לשאוף אליהם לא תוכננו כאן (בעולם הזה), הם חתומים בתוך תסריט חיינו, הם חלק מהגורל שלנו. אנחנו רק צריכים לשאוף להגשים אותם ולייבא אותם לחיינו. הדרך שבה נחיה עם הבן זוג או בת הזוג היא המודל שיאפשר לנו לחיות חיים איכותיים יותר. מודל שמחבר בין ערכים משלימים ולא רגש שמוביל אותנו לא פעם לנפילות אנרגטיות שאינן תורמות לנו.

   

  אבל לפני שאנחנו ממהרים להרכיב מודל, ולהגשים את האהבה אליה אנו מייחלים, אנחנו צריכים להתחבר לעצמנו, לאמת שלנו, לקוד הגנטי האישי שלנו ולהבין את הערך האישי המיוחד לנו שאנו מביאים לחיים על פני האדמה ורק אחר כך אל תוך המודל הזוגי או הארגוני.

   

  כשאנחנו לומדים להכיר את השלם שלנו, נוכל לזמן את המשלים לנו, את האחד שתואם את האנרגיה שלנו. ככל שנהיה מודעים לכך שהמודל שלנו הוא תכנית אישית מותאמת לי כך נקצר תהליכים. ממש כמו תכנית שותפים, השותף שמתאים לי הוא אותו אחד שאתו אוכל להקים את הזוגיות ולא את התלות.

   

  זאת אומרת שזוגיות היא מודל בו שני הצדדים עובדים בשבילו וכל אחד יודע את מקומו, כל אחד חזק בצד שלו ותורם למודל הזוגי את החלק שלו. לכל אחד בתוך המודל הזה יש את החופש שלו ואת האחריות שלו.

  כשאהבה הופכת להיות האישו המרכזי, יש התניה, יש תלות, אין גבולות, יש טענות והאשמות וחוסר יכולת לשחרר את האחר.

   

  והערת אזהרה חשובה מאוד -  כאשר הנשמה שלנו יודעת שברצון שלנו לזוגיות קיימת פגיעה מוחלטת בהתפתחות האישית, היא לא תאפשר לחלק האנושי למגנט זוגיות. על כן התנאי הראשוני להתקיימותה של אהבה, היא חיבור לעצמנו והתפתחות והמימוש העצמי. זוגיות איננה יכולה לפגוע לנו בכך, אחרת מראש היא לא תתקיים.

   

  שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Shutterstock
  אהבה - זה טוב לי או לא?
  צילום: Shutterstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים