שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  שלח לי שקט

  בניגוד לצפוי, מכבי חיפה לא עברה זעזועים רציניים מדי. הסגל איכותי כמו תמיד, וכל מה שאברהם גרנט יצטרך זה רק קצת שקט בבקשה.

  בניגוד לצפוי, מכבי חיפה לא עברה זעזועים רציניים מדי. השלד הבסיסי נשאר, בתוספת כמה חיזוקים נקודתיים. הרבה תלוי באיך תיגמר סאגת אריק בנאדו בווסטהאם, במקרה שפיני זהבי אכן יצליח למכור את ה"דון" ללונדונים, יכול להיווצר בהגנת הירוקים חתיכת שקע ברומטרי. חוץ מזה, עדיין לא ברור איך המשולש בניון-חסן-עטר יבוא לידי ביטוי. אך אולי הדבר העיקרי שאברהם גרנט יצטרך לעשות הוא ליצור דפוסים של שקט תעשייתי, שבשנים האחרונות היו רחוקים מאוד מהצד הירוק של העיר.
  מאמן: אברהם גרנט אמר באחד הראיונות שהוא לא צריך להוכיח משהו מיוחד העונה, כל עונה בשביל מאמן היא עונת הוכחה, והוא יודע בדיוק לאן הוא מגיע. גרנט בהחלט יכול לקחת את מכבי חיפה עד הסוף, אך הרבה גם תלוי בבוס שלו, יעקב שחר, וכמה סבלנות ותמיכה, אם בכלל, הוא יעניק לו. או במילים אחרות, כמה פעמים הוא ירד עצבני לחדר ההלבשה. אם לגרנט יהיה שקט, גם מהאוהדים, מכבי חיפה תרוץ קדימה.
  הגנה: הגנת הירוקים עברה שידרוג מסויים, עדיין הרבה תלוי באריק בנאדו. חוץ מזה, הצטרפו ויקטור אוסטרובסקי שעדיין הוא נעלם גדול, וגולן דרעי, שנתן עונה מצוינת בבית"ר ירושלים. תמיד גם יש את אלון חרזי. לירוקים יש את אחת מחוליות ההגנה הטובות בליגה, אם לא הטובה ביותר, ויחד עם הכתף הבריאה של דוידוביץ' זה אמור לבוא לידי ביטוי הרבה יותר מבשנה שעברה.
  קישור: יז'י בז'צ'ק וגיורגי גחוקידזה עזבו, אך ואליד באדיר, פראליה ומנור חסן הגיעו במקומם. באדיר יצטרך להיות המנהיג האמיתי של הקישור, והשחקן שעליו יקום ויפול משחק ההגנה הקדמי. חוץ מהם, יש כמובן את יוסי בניון וראובן עטר, שאם יתחלקו קצת במעמסה ויפרגנו אחד לשני (ויסכימו להתחלף כשצריך), הם יכולים להיות שווים 25 שערים בעונה (כיבושים) ועוד 20 שערים (בישולים), לא צריך יותר מזה כדי לקחת אליפות.
  התקפה: סרגיי קלשנקו היה אחד הרכישות הטובות ביותר של שנה שעברה, דומה שהוא לא היה צריך לעבור שום תקופת התאקלמות, איך שהוא נחת הוא התחיל להרשית. עוד עונה כזאת תעשה את גרנט מאוד מרוצה. יחד עם יניב קטן ורפי כהן מכבי חיפה יכולה להיות כאב ראש אטומי לכל הגנה, לתת קונצרטים ולהפוך לפילהרמונית הרשמית של ליגת העל.
  הרכב משוער: דוידוביץ; דרעי (ז'אנו); חרזי; בנאדו (אוסטרובסקי); קייסי; בניון; באדיר; מיכאלסקי (פראליה); קטן; חסן; קלשנקו (רפי כהן).
  תסריט אופטימי: הירוקים זוכים באליפות, גרנט מחזיר לעצמו את כתר ה"קוסם"
  תסריט פסימי: יעקב שחר מבלה יותר מדי בחדר ההלבשה של הקבוצה

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ארכיון ידיעות אחרונות
  גרנט: שקט תעשייתי
  ארכיון ידיעות אחרונות
  ארכיון ידיעות אחרונות
  מכבי חיפה: סגל איכותי כמו תמיד
  ארכיון ידיעות אחרונות
  ארכיון ידיעות אחרונות
  בנאדו: סאגת ווסטהאם
  ארכיון ידיעות אחרונות
  ארכיון ידיעות אחרונות
  קלשנקו: מכונת שערים
  ארכיון ידיעות אחרונות
  ארכיון ידיעות אחרונות
  בניון: שוב יהיה במרכז העינינים
  ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים