שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "האח הגדול" הסתיר: בעקבות אירוע חריג, ניידת משטרה הוזמנה למתמודד שעזב

  לאחר שהמתמודד טאי עזב באופן לא צפוי את בית האח הגדול, בהפקת התוכנית טענו כי עשה זאת מסיבות רפואיות. ל-ynet נודע כי באותו יום התרחש אירוע חריג שקשור למתמודד, וניידת משטרה הוקפצה לבית האח. מההפקה סירבו להגיב

  כשבוע עבר מאז המתמודד טאי שרקי עזב במפתיע את בית "האח הגדול", וכעת נחשפים פרטים חדשים על העזיבה: ל-ynet נודע כי בעקבות אירוע חריג שהתרחש בבית האח ביום האחרון בו שהה בבית, הוזמנה ניידת משטרה למקום - אך דבר מכל זה לא שודר בתוכנית. בהמשך לדברים, בהפקת "האח הגדול" טענו כי המתמודד עזב את התוכנית בשל סיבות רפואיות.

   

  הניידת הוזמנה לבית האח בשעות הלילה המאוחרות אולם בסופו של דבר לא נזקקו לשירותיה. גורמים במשטרה סיפרו כי "הניידת הגיעה למקום אבל לא היה לה מה לעשות משום שהאירוע כבר הסתיים, אף אחד לא נעצר או עוכב".

   

  האח הגדול כניסת הדיירים (צילום: אמיר מאירי)
  טאי שרקי(צילום: אמיר מאירי)

  בבוקר שאחרי האירוע המדובר הוציאו מהפקת התוכנית הודעה ובה התייחסות לפרישה של טאי: "המתמודד טאי לא חש בטוב ודרש לצאת מהבית באופן מיידי. טאי הובא לבית חולים לקבלת טיפול רפואי. בהתאם לתנאי הפורמט ובהמשך לבקשתו, טאי לא יחזור לבית האח הגדול".

   

  שרקי, סטודנט למשפטים, סיפר בתעודת הזהות טרם כניסתו לבית: "הייתי אסיר שנתיים. ההורים שלי משכילים, אקדמאים, אבא שלי במאי. הייתי ילד בעייתי, הרגשתי כל הזמן שמשהו בי לא שקט. הייתי קם כל בוקר וחושב מה אני עושה כדי לקבל ריגוש. עזבתי את בית הספר והסתובבתי בסביבה עבריינית שהפכה אותי מהר מאוד לעבריין. יצאתי מהכלא פרופסור לפשע. שאלתי את אבא שלי מה לעשות, הוא רשם אותי ללימודי משפטים. אני אוהב את זה, זה נותן אקשן".

   

  מהפקת התוכנית סירבו להגיב.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יריב פיין וגיא כושי
  טאי שרקי
  צילום: יריב פיין וגיא כושי
  לאתר ההטבות
  מומלצים