שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  חוזרים למימדים הטבעיים

  למרות הנטישות ושינויי הטון, הפועל חיפה עדיין יכולה לאיים על הצמרת

  לפי מצב העיניינים, דומה שהאליפות של 98-99 היתה סטיה קצרה בציר ההיסטוריה, וכי האדומים מהכרמל יחזרו לממדים הטבעיים שלהם, פחות או יותר, קבוצת צמרת חסרת יומרות, מן גירסת לייט של הפועל פתח תקוה. למרות זאת, לפי החומר הנוכחי, עדיין יש לחיפה מספיק כלים כדי להוות מיטרד רציני לכל מועמדת לאליפות, אם רק תשתחרר מצילם של אלי גוטמן וג'ובאני רוסו, ותפנים את המצב התודעתי החדש שלה.
  מאמן: למרות שגיא לוי הוא חסר ניסיון (הכל יחסי), הוא הוכיח בשנה שעברה עם צפרירים חולון איך אפשר לקחת חבורה לא מוכשרת במיוחד, ולהפוך אותה לצוות טקטי ולוחמני היודע מה הוא רוצה מעצמו. הפועל חיפה ככל הנראה תיראה העונה כמו קבוצת הגנה בראש ובראשונה, דבר לא מזיק כשלעצמו, בייחוד אם אתה מתמודד מול מועמדות לאליפות. הבעיה היא שאצל הקבוצות הקטנות עדיין נתפסת חיפה כשם דבר, וגיא לוי יצטרך למצוא את האיזון ואת הגמישות המתאימה כדי להפיק את המקסימום משני המצבים.
  הגנה: אמיר שלח ודוד אמסלם, שני שחקני נבחרת ישראל, עזבו, ובמקומם הגיע רק אילן בוארון. לצידו עדיין ישחקו עופר טלקר ורן בן שמעון, שחקני הגנה מהשורה הראשונה במונחים לוקאליים. עדיין, איש המפתח בהגנה יהיה אלון חלפון, יום טוב של הקצב מהכרמל ושום חלוץ לא נכנס ל-16. אם אכן חל פיחות במעמדו של בן שמעון, חלפון צריך להפוך למנהיג הבלתי מעורער של ההגנה, ואולי רק טובה תצמח מכך.
  קישור: מה שהיה החוליה החזקה ביותר של חיפה, סבלה זעזוע רציני עם עזיבתם של ג'ובאני רוסו וגוראן מילנקו. עדיין מאיישים את המרכז דמיטרי אוליאנוב ואורן זיתוני, שני קשרים דפנסיביים אופטימליים, הבעיה תהיה, אם תהיה, בחלק היצירתי, וכאן הרבה תלוי ביכולתו והתאקלמותו של הזר החדש, אולג ילשב, או במיכאל אניצ'יץ'. אם אכן אחד מהשניים ישכיח ולו במעט את רוסו, גיא לוי יכול להיות רגוע. אם לא, כדאי שיחפש מהר משהו כשרוני שצומח במחלקת הנוער.
  התקפה: ההתקפה החיפנית קיבלה חיזוק רציני בדמותו של ויקטור פאצ'ה. האלבני הוא ללא ספק אחד החלוצים הטובים בליגה, יש לו כוח פיזי, כושר פריצה ומשחק ראש מהמשובחים שנראו בכנען. יחד עם עמיר תורג'מן המהיר והנוטה לאגפים, חיפה לא יכלה לבקש מחץ טוב יותר. שיתוף פעולה אופטימלי בין השניים יעשה צרות לכל הגנה ישראלית.
  הרכב משוער: אוואט; טלקר; בן שמעון; חלפון; בן מרגי; בוארון (דנינו); זיתוני; אוליאנוב; ילשב (אוניצ'יץ'); תורג'מן; פאצ'ה.
  תסריט אופטימי: ממשיכים להיות בצמרת
  תסריט פסימי: מידרדרים למרכז הטבלה, רובי שפירא שוב שוקל לפרוש מכדורגל.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ארכיון ידיעות אחרונות
  הפועל חיפה: חוזרים לפרופורציות
  ארכיון ידיעות אחרונות
  ארכיון ידיעות אחרונות
  חלפון: מבצר הגנתי
  ארכיון ידיעות אחרונות
  ארכיון ידיעות אחרונות
  גיא לוי: הגנה, הגנה, הגנה
  ארכיון ידיעות אחרונות
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  תורג`מן: קיבל פרטנר אידיאלי
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  ארכיון ידיעות אחרונות
  אוליאנוב: מרכז העצבים
  ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים