שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זמן מעבר: מרגישים את הבית
  הבית שלנו הוא מעין מבצר עבור רובנו ובו אנחנו מרגישים הכי בטוחים, אבל מה קורה כשפתאום חשים בשינוי ומתפשטת אי נוחות בקרבנו, האם זה אומר שצריך לעבור דירה? שרונה פומס מסבירה

  הצורך בשינוי, בעיקר בסביבה, נובע פעמים רבות מתחושת אי נוחות, זה יכול לקרות גם בביתכם, בחדר השינה, למשל, בו ישנים או לא מצליחים לישון או בחדרים אחרים שפתאום יש בהם תחושה מוזרה ולא נעימה שקשה להסביר - ופתאום כל הבית מרגיש לא נוח ועולה הצורך במעבר לבית אחר.

   

  אחת השאלות שעולות בייעוץ פנג שואי היא מה גרם לאותם אנשים לבחור את הבית הספציפי הזה או את העסק המסוים הזה, ומהי התחושה שהם חווים באופן אישי במקום ועד כמה היא יציבה או משתנה - כל זה לפני שמתחילים עם נוסחאות וחישובים, יש צורך לבדוק את האיכות המגוונת של האנרגיה.

   

  הצורך הוא לבוא ממקום ניטרלי שאין בו אג'נדה ולהרגיש את זרימת האנרגיה, לרבות זו הרב שכבתית של המקום ובהדהוד הלא מקרי הניבט באנרגיות של האדם שמחפש תשובה לשאלת האי נוחות.

   

  אחד הנושאים הליבתיים קשור ליכולת להבחין האם התחושות קשורות למקום עצמו, לבעלים קודמים, לנסיבות חיצוניות או לאדם עצמו - השאלות הללו דורשות הבהרה והן הבסיס ליעוץ פנג שואי מקצועי.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  כמה אמפתיה

  האנשים הרבים שמחפשים מענה לשאלות שהוצגו מגיעים מממקומות שונים ולכולם שאלות מגוונות נוספות בתחום, אך המשותף לכולם הוא היכולת האמפטית שלהם.

   

  אנשים אמפטיים רגישים לזרימת האנרגיה הנראית והלא נראית לעין בבתים שלהם ושל אחרים. לעיתים סידור וארגון המרחב מסייע להזרים את האנרגיה מחדש, לשחרר אנרגיה של סטגנציה ופסולת כדי לחבור להרמוניה.

   

  לעיתים השחרור עצמו עולה מתוך המפה האסטרולוגית עצמה וקשור לרגישותם הרבה באופן כללי או בתקופה מסוימת יותר מבדרך כלל.

   

  אמפטיים לפנג שואי הם גם אמפטיים לאנרגיות של אנשים אחרים, עד כדי כך שהם סופגים אנרגיות המגיעות מבחוץ ומנכסים אותם לעצמם.

   

  האמפטיים הם גם האינטואיטיביים, הטלפתיים והיודעים לחוש כהרף עין מי ומדוע היועצת מתאימה להם, לחוש מה קורה בחוץ מתי ובכלל. לעיתים מומחיותם

  ברגישותם זקוקה להכוונה ולאישור שאכן חשו ובחרו נכון, בעוד אחרים מביניהם, מרוב רגישותם, בדרך כלל, לא ערים למה שקורה בתוכם פנימה.

   

  בסביבת האמפטיים - כנהוג, לרוב, בעולם של קוטביות - מתגוררים אנשים שלא יבינו מדוע הם רגישים מידי ומה לא בסדר בחדר או בבית. במקרה כזה הצורך לקבל יעוץ מסייע להבהיר ולאשר מדוע הם חשים כפי שהם חשים. יותר ויותר אמפטיים יגלו את הרגישות כמתנה מופלאה שהם ניחנו בה בעולם של רעשים והסחות דעת כשהם יבחרו לעשות בה שימוש צלול ומודע.

   

  סיבות נוספות לא נראות לעין ולא מודעות לכך שאנשים בוחרים ביעוץ פנג שואי קשורות לשני דברים:

  • האחד הוא הקשר חוויתי עתיק יומין, לאו דווקא מזרם החיים הזה, לאנרגיות של בתים ולאנרגיות בכלל.
  • השני הוא צורך בתבנית מסודרת ובמבנה מאורגן הנחוץ להם כדי להרגיש בנוח.

   

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  יועץ לענייני אמפטיה

  המבנה הזה קשור לכלים שיש לפנג שואי להציע, לכוונה ההדדית בתהליך הייעוץ ושניהם קשורים באופן משמעותי ליועץ שנבחר.

   

  ההשפעה שיש ליועץ על קביעת האנרגיה של המבנה חשובה במיוחד. כוונה הדדית קשורה לסחר חליפין אנרגטי של הלקוח המשתוקק לשינוי והיועץ המציע את השינוי באמצעות הכלים המגשרים העומדים לרשותו. מכאן חשיבות רגישותו ובשלותו הרוחנית של היועץ במפגש עם לקוחותיו האמפטיים וחשיבות ההשפעה של כוונת היועץ הפוגשת באופן הדדי את הלקוח בתהליך הייעוץ.

   

  שרונה פומס , פנג שואי 

   


  פורסם לראשונה 12/07/2018 09:48

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  איך מרגיש לכם הבית שלכם?
  צילום: shutterstock
  צילום: נוח שחר
  שרונה פומס
  צילום: נוח שחר
  מומלצים