שתף קטע נבחר

שכניו של הפדופיל: "הוא תמיד הסתובב עם ילדים"

בשכונה הרמלאית של אריה גולדמן, החשוד בתקיפת עשרות ילדים, מנסים למצוא סימנים מילדותו שיסבירו מדוע הפך לכזה. "הוא היה תמהוני", מסכימים כולם

אחרי שגילו כי מי שהיה שכנם בשנים האחרונות חשוד כי הוא הפדופיל שפגע בעשרות ילדים ברמלה, מתקשים שכניו של אריה גולדמן להירגע. נראה שהם עדיין לא מאמינים כי הנער, שאומנם נראה להם מעט חריג בילדותו, הפך למפלצת מסוכנת לציבור.
"מוזר", "ילדותי" ו"תמהוני" הם חלק מהביטויים בהם תיארו השכנים את גולדמן.
במבט לאחור הם מעידים כי ניתן היה להבחין בסימנים המבשרים רעות.
"הבחור היה מסתובב שעות מחוץ לביתו", אמר אחד משכניו, "הוא נהג לשוטט בשכונה בכל שעות היום. בגלל שרוב השכנים ידעו שהוא תמהוני אף אחד לא חשב שהוא מסוכן. הוא תמיד הסתובב עם הילדים הקטנים, אבל אנחנו לא העלנו בדעתנו שהוא מטורף. בעינינו הוא היה ילדותי".
שכנה אחרת מספרת: "הוא התגייס לצבא, שוחרר מהר מאד וחזר לשוטט פה באזור. הרבה פעמים הוא היה שורק לי אבל לא יחסתי לזה חשיבות. הוא מאד מוכר פה בשכונה. הוא טיפוס שהסתובב הרבה עם ילדים, ואין אחד מהם שלא מכיר אותו. הוא למד בבית ספר מיוחד בילדותו, אבל לא ניכר בו שהוא טיפוס שלילי".
אחת המורות של גולדמן בבית הספר "סיני" מנסה לרכך מעט את הרגשות הקשים שמופנים כלפי החשוד: "אריה היה ילד ללא בעיות מיוחדות, ובטח ללא סימנים של בעיות סטייה. החינוך המיוחד ער מאוד לבעיות של התפתחות מינית ללא שליטה והילדים מטופלים במקרים בעייתיים. ילדים מסוגו ממשיכים במסגרת מיוחדת גם לאחר תקופת בית הספר, כשהם מופנים למוסד חינוכי מיוחד. למען האמת כשהמלצנו להעבירו למוסד כזה התנגדו הוריו בטענה שהוא יכול ללמוד בתיכון רגיל – והוא אכן הלך לתיכון כזה. רק מאוחר יותר הבחנתי שהוא לא נמצא בשום מסגרת וסתם משוטט ברחובות".


לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים