שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  מעורר ציפיות: הורוסקופ חודש נובמבר
  הכוכבים ממשיכים בתנועתם ומשפיעים על חיינו - כל אחד ואחת במזלם - מה צפוי לכם בחודש נובמבר הבא עלינו לטובה, עם הרוחות והגשמים והשינויים בכוכבים? זה הזמן לחפש את המזל החודשי שלכם

  הרוחות מנשבות, כבר לא חם כל-כך, פה ושם גם יורד גשם מבורך והכוכבים מסתדרים מחדש עם חודש חדש שמתחיל - אז מה צפוי לכל מזל בחודש הקרוב, מי אמור לזכות במשרה שתמיד חלם עליה, מי יגשים חלומות ולמי צפוי עתיד חדש מעבר לים? בדקו מה מספר ההורוסקופ החודשי שלכם:

   

  מה מחכה לכם החודש? חפשו את המזל שלכם בהורוסקופ החודשי (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  מה מחכה לכם החודש? חפשו את המזל שלכם בהורוסקופ החודשי(צילום: shutterstock)
   

  מזל טלה

  בחודש הקרוב השפעתו של כוכב נוגה חושפת פן רגיש, עדין ונשי באישיותכם: נצלו את התופעה במישור הזוגיות.

   

  החודש צפויות הוצאות לא מתוכננות, מה שמקשה עוד יותר על המצב הכלכלי הן כמה נסיעות הכרחיות שקבעתם מראש. אתם עובדים קשה מאוד ולקראת סוף החודש תקצרו את הפירות.

   

  בעיה בריאותית משנית מטרידה אתכם. אל תדחו את הטיפול. בשבוע האחרון של החודש יתכנו עימותים בתחום הזוגי על רקע כספי, מה שעלול לפגוע באינטימיות. נסו להמנע מוויכוחים מיותרים ומצאו דרך להתמודד ביחד עם המצב החדש.

    

  מזל שור

  כוכב נוגה שליטכם האסטרולוגי מזרים דם חדש אל מסלול הקריירה שלכם: נצלו את התופעה כדי לזכות במשרה מיוחלת. כמו שהבנתם,

  החודש עומד בסימן שיפור כלכלי והתייצבות בתחום העבודה. יש עדיין בעיות לא מעטות, אבל כבר מתחילים לראות את האור בקצה המנהרה.

   

  זהו זמן מתאים לחשוב על לימודי המשך או מסגרת שתעזור לכם להרחיב את האופקים ולצאת מהנוקשות ומה'ריבוע' שכל כך קל לכם להתכנס בו.

   

  דברים הקשורים באסתטיקה ובהופעה החיצונית שלכם יידרשו תשומת לב רבה מן הרגיל: נראה שתצטרכו להתאימם לתדמית שברצונכם לשדר. עניינים הקשורים בתביעות כספיות עלולים להיגרר זמן רב מהצפוי: מצד שני, נראה שהמצב הזה ישרת את מטרותיכם.

    

  מזל תאומים

  חודש מוצלח במיוחד צפוי לכם אם תשכילו למצוא דרך לניצול מרבי של הזמן. שנו את סדרי העדיפויות ותגלו שיש לכם אפשרות להגשים חלומות וגם למלא חובות. זרימה של שפע בדרך אליכם. אירועים מוזרים וחסרי הסבר הגיוני מתרחשים סביבכם. אל תשאלו יותר מידי שאלות ופשוט נסו ליהנות ממה שקורה.

   

  החל מ-21 בחודש גרמי השמיים מובילים אל אפיקים אשר לפיהם צפויה אנרגיה ברקית ומהממת: התופעה נפלאה להיכרויות מדהימות ולפגישות-עיוורות. צפויה הצלחה להתרחשויות הנוחתות עליכם באקראי ולאירועים המתרחשים שונה מן המתוכנן.

    

  מזל סרטן

  מצבו של כוכב יופיטר מדגיש את ההתרפקות על אירועי העבר, כמו גם את השפעתם המכרעת של בני הבית עליכם. בחודש זה צפויות תוכניות הקשורות לחו"ל.

   

  ביקור אצל מישהו חשוב במיוחד יעורר המון ציפיות אך האופי הרגשני שלכם עלול לגרום לכם לאכזבה. עוגמת הנפש יכולה להימנע אם תכינו את עצמכם בצורה נכונה לקראת הבאות. שיתוף פעולה והבנה עמוקה יותר עם מישהו במשפחה הקרובה גורם לכם לשיפור ההרגשה הפנימית ולתחושת בטחון.

   

  מזל אריה

  השמש שליטתכם גורמת לעליה בבטחון העצמי. צפויה כמיהה לחופש ולחוסר תלות בסובבים אתכם. במהלך חודש זה צפוי מהפך של ממש בזוגיות. חידוש קשר בעייתי, עשוי להפתיע. יתכן מאוד שתעמדו על פרשת דרכים ותקבלו החלטות שיפתיעו אפילו את הקרובים לכם ביותר.

   

  שינויים אחדים צפויים בתחום האישי וכן התחום הקריירה. עליכם לשים לב: מהלך פזיז שלא תוכנן עד הסוף עלול לגרום להרעה במצב הכלכלי. היזהרו ושקלו כל צעד בזהירות המרבית.

   

  מסמכים שהתעכבו מגיעים אליכם לאחר שעברו דרך חתחתים, בהמשך יתברר שדווקא מישהו שלא חשדתם בו - היה זה שגרם לעיכוב.

    

  מזל בתולה

  מיקום השמש בתקופה הקרובה עשוי להצביע על התגשמותם של מאוויי לב בחברתם של אנשים עתירי השפעה וכסף.

   

  צפויה הטבה בכל הנוגע למישור הבריאותי שלכם ושל בני משפחה. מעבר דירה או שינוי הקשור למקום מגורים עולה ויורד מהפרק, יותר מפעם אחת, במהלך החודש הזה. המצב הכלכלי יציב פחות או יותר, למרות שעדיין יש קשיים. נסו להימנע מהוצאות מיותרות על מנת שתהיה לכם 'רזרבה' לפרויקט גדול ויקר שאתם מתכננים.

   

  בתקופה זו אתם מגלים בתוך עצמכם יכולת הדרכה והוראה: אל תהססו לשלב אותה באחד מאפיקי הקריירה שלכם. אל תהססו להביך טיפוס שמתנשא עליכם: אם לא תראו לו את מקומו, אתם מזמינים לעצמכם התגרויות נוספות.

    

  מזל מאזניים

  בחודש הקרוב כוכב המזל יופיטר מעודד אתכם להמר על כל הקופה בכל תחומי חייכם, כלומר: אהבה וקריירה. נראה שהתנהגות מעין זו עשויה להניב פירות עסיסיים במיוחד.

   

  החודש תגלו את הפרצוף האמיתי של מישהו קרוב אליכם במיוחד הפועל על ידי מניפולציות רגשיות מהסוג הגרוע ביותר. הגיע הזמן שתתחילו לדאוג לאינטרסים האישיים שלכם ובקצב מוגבר מאשר עשיתם בעבר. גם בעבודה יש מקום לשיפור התנאים. אם לא תבקשו, אף אחד לא יגיש לכם שום דבר על מגש של כסף.

   

  מבחינה חברתית, מישהו שאתם מחבבים צפוי להרגיז אתכם בהשקפותיו הפוליטיות/ פילוסופיות: מצד שני, אפשר לחלוק ולהתווכח ועדיין להישאר ידידים.

    

  מזל עקרב

  בשבועיים הראשונים של חודש זה הכוכבים מאדים ונוגה מחברים אתכם עם הפן הזכרי הצפון באישיותכם (מאדים), כמו גם עם הפן הנקבי (נוגה): התופעה תורמת לאיזון הנפשי שאתם כה זקוקים לו. במהלך חודש זה אתם עלולים למצוא את עצמכם נתונים למצבי רוח משתנים. תופעה זאת שאינה אופיינית לכם במיוחד אינה צריכה להדאיג אתכם.

   

  קחו את החיים בקלות ואל תעשו מכל דבר דרמה הוליוודית. בסך הכול צפוי לכם חודש מוצלח. נסיעה מתוכננת תגרום נחת רוח מרובה. חוויות וריגושים בפתח.

   

  בחציו השני של החודש צפויות "סערות חברתיות". טיפוסים בעלי דעות קדומות ינסו לגרור אתכם לוויכוחים: אם מדובר בתחומים מופשטים או תחומים שוליים בחייכם, פשוט תתווכחו אבל "תסכימו לא להסכים" – ככה תוכלו לשמור על מערכת היחסים מבלי לוותר על עקרונותיכם.

    

  מזל קשת

  גזרת מזל קשת מושפעת מכוכבים רבי עוצמה. נצלו את התופעה כדי לכבוש את ראש הסולם החברתי והקרייריסטי. מישהו מבני המשפחה זקוק מאוד לתשומת לב ועידוד אבל אתם שקועים יותר מידי בתוך עצמכם. התוקפנות הסמויה והגלויה הנובעת מלחצים פנימיים גורמת לתגובת שרשרת אצל בני המשפחה.

   

  כדאי שתנסו להתמקד בחצי הכוס המלאה. 'רשימת הקניות' שערכתם ארוכה מידי. למרות שהצורך לבזבז כמעט אינו בשליטה, מומלץ להתאפק קצת.

   

  בשבוע האחרון של החודש צפויה לכם הצלחה אם לא תזרמו עם העדר. אם ברצונכם לזכות בהצלחה, היו מי שאתם אמורים להיות, מבלי לעשות חשבון ל-'מה חושבים על עליכם', כלומר: היו סוערים, סוחפים, אמיצים ומהירי החלטה.

    

  מזל גדי

  כוכב סטורן השולט בכם זוכה עכשיו לאנרגיות הרמוניות. התופעה מבקשת לסייע לכם ביחסיכם ובתקשורת שלכם עם ילידי שני המינים.

   

  אתם מרגישים עמוסים מאוד בעיקר בעבודה ומוציאים את העצבים בבית. גם התחום הזוגי קצת 'סובל' בגלל המתח בו אתם שרויים. קחו את העניינים לידיים ואל תוותרו על המעמד שרכשתם בעבודה בעמל רב.

   

  יש מי שחותר תחתיכם ויתכן שלעניין הזה יהיו תוצאות קשות, אם לא תעמדו על המשמר. טיפ: כדאי לנקוט אמצעי זהירות.

   

  החל מ-17 בחודש, האנרגיות משתפרות. המגנטיות שניחנתם בה מושכת אליכם מחזרים רבים, אך כדי לזכות בהם תצטרכו לטאטא מן השטח את שרידי העבר. טיפוס קנאי שאינו מתלהב מהצלחתכם, ינסה להעניק לה פרשנות עקומה: גם אם הוא מרעיל את האווירה, כדאי שתתעלמו ממנו ותמשיכו כרגיל.

    

  מזל דלי

  אנרגיות יוצאות דופן מפזזות עכשיו בגזרת מזלכם. זה הזמן שלכם לבשל יחסי קירבה עם אנשים רמי מעלה שיעזרו לכם בעתיד, אפילו עם פוליטיקאים.

   

  בחודש זה צפויה פריחה של ממש בתחום הזוגי. אהבה חדשה גורמת לכם להרגיש כמו פעם. אל תתנו לאנשים סביבכם להפריע. אתם מקשיבים ליותר מידי עצות וסומכים פחות מידי על האינטואיציה המפותחת שלכם. בעבודה צפויה התאוששות והכנסה כספית נאה בצידה.

   

  בסוף החודש צםויים מצבים אשר לפיהם מקומות השופעים אווירה נוסטלגית יעזרו לכם בהעמקת הקשר עם אדם נחשק: יש סיכוי טוב להתרחשותו של סיפור רציני. מספר המזל התקופתי שלכם הוא 7, לכן צפויים קשרים ממוזלים עם מי שצירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם, מסתכם במספר זה. 

   

  מזל דגים

  בית הקריירה נמצא במרכז החודש. הדבר מהווה מעין זריקת עידוד לעניינים הקשורים בקידום, בתוספת שכר ובשיפור תנאי העבודה. אתם נמצאים בעיצומו של תהליך שינוי. התקרבות למישהו מבני המשפחה גורמת לכם נחת.

   

  בגלל הנסיבות עליכם לגלות יוזמה ולהיות פעילים מהרגיל, מה שיתרום לתחושת חיוניות ומרץ שאינה אופיינית לכם ואינה 'נופלת' עליכם לעיתים קרובות, בימים רגילים.

   

  שימו לב: לקראת סוף החודש טיפוסים המסוכסכים עם עצמם יחפשו אצלכם פתרון לצרותיהם: זה בסדר כל עוד אינכם מנסים לשחק את תפקיד הפסיכולוגים שלהם.

   

  מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים