שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אליפות היא מילה גסה
  מכבי תל אביב עברה שידרוג רציני, ולמרות זאת עדיין לא מוכנים לומר שם את המילה אליפות. בכל מקרה, משעמם לא יהיה שם, גם סבלנות לא

  מכבי תל אביב אכן עברה שידרוג רציני, אך עקב החווייות הטראומטיות של השנים האחרונות, לא מוכנים להזכיר שם כל כך את המילה אליפות. צריך להודות, אולי הבעיה הכי גדולה של מכבי שהיא היתה בסך הכל קבוצה אפורה נטולת ברק, מן דור ביניים של שחקנים שחיפשו את עצמם ופיתחו תלות חולנית באבי נימני. שלמה שרף שינה זאת מיד, ימים יגידו אם הוא שינה יותר מדי במעט מדי זמן. מה שבטוח, משעמם לא יהיה שם, וגם סבלנות לא.
  מאמן: הסברה שמאמן שלא היה בליגה שמונה שנים יתקשה להפנים את המציאות החדשה, היא די קנטרנית ונטולת הוכחות. שרף הוא שועל ליגה וותיק ומאמן ליגה עם קבלות. אבי שרף זה כבר סיפור אחר לגמרי. בכל מקרה, למרות שהשילוב בין שרף להרציקוביץ' נראה כמו היין והיאנג של הכדורגל הישראלי, אם יש מישהו שיכול לנער את האימפריה הרדומה זה הכפר סבאי, אם הדבר יביא אליפות, זו כבר שאלה אחרת.
  הגנה: ההגנה היתה החוליה הבעייתית יותר אצל הצהובים. מייקל אמנלו ומרקו בלבול הועזבו, אמיר שלח וג'יווי דידוואה הצטרפו, ואכן מדובר, לפחות על הנייר, בשיפור משמעותי. אך דומה שהרבה יקום ויפול על השוער אדם וזיר, כולם אומרים שהוא שוער טוב, אבל גם על רודריגו גולדברג אמרו שהוא מכונת שערים. הפעם לא תהיה את הפריבילגיה להעלות את אובארוב מהספסל, או שאולי כן.
  קישור: סאגת אבי נימני והסוכן הספרדי ככל הנראה הסתיימה, והקשר המצוין יגמור את הקריירה במכבי. נימני, המנהיג של הקישור ושל הקבוצה, קיבל מאסה קריטית בקישור בדמותו של טל בנין, הקשר הדפנסיבי הישראלי הטוב ביותר. יחד עם הזר יוזף ואלאחוביץ', גז'גו ונז'ינסקי וכפיר אדרי מדובר באחת מחוליות הקישור הטובות בליגה. שרף של מכבי כמו שרף של הנבחרת מאמין קודם כל בקישור מאסיבי.
  התקפה: כבר לא מלקקים את הפצעים שהותיר אנדז'יי קוביקה. קובי רפואה, הרכש החדש, יצטרך להוכיח שהוא לא רק חלוץ של קבוצות קטנות, אך הרוב יהיה תלוי במהו קודרו, החלוץ בעל המוניטין מעורר ההשתאות. אם לא מדובר בסוס מת שבא להעביר שנה עד לפנסיה, מגינים יריבים ירקו דם מולו. על הקנה מחכה כשרון צעיר בשם אלי ביטון על תקן של שפן. סך הכל, מדובר בהתקפה מרשימה.
  הרכב משוער: וזיר; דידוואה; ברומר; שלח; בן דיין; ואלאחוביץ'; ונז'ינסקי (אדרי); בנין; נימני; קודרו; רפואה.
  תסריט אופטימי: הצבע חוזר ללחיים החיוורות של האוהדים
  תסריט פסימי: שלמה שרף מכריז שהוא בונה קבוצה

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ארכיון
  קודרו: מוניטין מעורר התשאות
  ארכיון
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  בנין: הקשר הטוב בישראל
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  שרף: שועל ליגה ותיק
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  ארכיון ידיעות אחרונות
  נימני: המנהיג הבחתי מעורער
  ארכיון ידיעות אחרונות
  ארכיון ידיעות אחרונות
  שלח: חזר הביתה
  ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים