שתף קטע נבחר

פוענח החיסול בצומת עין הקורא: רצחו אם ל-3 עקב קשר רומנטי

במאי שעבר נורתה סמר חטיב למוות במכונית ליד ראשון לציון. המשטרה תגיש הצהרת תובע נגד בני משפחה מלוד, שלכאורה היו מעורבים ברצח. הרקע: התנגדו ליחסיה עם קרוב משפחתם

 

סמר כטיב ()
סמר חטיב

רצחו אם לשלושה מיפו כי לא מרוצים מהקשר שלה עם קרוב משפחתם. המשטרה סיימה את חקירת רצח סמר חטיב ותגיש היום (ד') לבית משפט השלום בתל אביב הצהרת תובע נגד כמה בני משפחה מלוד שעצורים בפרשה זה כמה שבועות.

 

הרצח בוצע בחודש מאי שעבר: חטיב נסעה יחד עם חברה ברכבה, וכשהגיעה לצומת עין הקורא ליד ראשון לציון, נפתחה לעברה אש מנשק אוטומטי. היא נהרגה במקום וחברתה נפצעה באורח קשה. בתחילת החקירה התברר שכמה ימים קודם לכן אותר מטען חבלה במכוניתה והיא ניצלה מהתנקשות.

 

 

יצחק איצקוביץ איציק איצקוביץ' שחר חצרוני ווליד כבוב שוקרי אבו טביק ()
עוה"ד שחר חצרוני, שוקרי אבו טביק, ווליד כבוב ואיציק איצקוביץ'

החקירה הועברה לימ"ר תל אביב בפיקודו של ניצב משנה עופר מועלם, שבחודש שעבר ביצעה גל מעצרים של בני משפחה מלוד. הרקע לכך אי שביעות רצונם מקשר שניהלה עם קרוב משפחתם.

 

על הפרשה הוטל צו איסור פרסום והיא נחקרה במהלך השבועות האחרונים. כעת קיבלה המשטרה את אישור הפרקליטות להגשת כתב אישום בגין רצח נגד חלק מהמעורבים. החוקרים איתרו כלי רכב ואופנוע שקשורים לרצח וקשרה את המעורבים אליהם.

 

סנגוריהם של החשודים, עורכי הדין שחר חצרוני, ווליד כבוב, שוקרי אבו-טביק ואיציק איצקוביץ', הכחישו כל קשר לאירוע בטענה שהראיות שבידי המשטרה הן נסיבתיות. לדבריהם, אין למשטרה ראיה אובייקטיבית שמי מהחשודים קשור לרצח.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים