שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הכוכבים סוערים: החיבור בין רה"מ למפת המדינה
  אין ספק שזמנים קשים עוברים על הממשלה שלנו, ובעיקר על ראש הממשלה. צילה שיר אל מציעה ניתוח של מפת המדינה בשילוב מפת ראש הממשלה בנימין נתניהו ומראה כיצד הם מחוברים יחדיו בתקופה סוערת זו, כמו גם, מה עוד צפוי לכולנו

  מפת המדינה שלנו עוברת שינוי משמעותי בעקבות כוכב שהגיע השנה לבקר בבית השותפויות והתדמית של המדינה, והוא לא יניח לכולנו עד אשר יקרה השינוי המיוחל שחלקנו הגדול מקווה שאכן יגיע. על מנת שנהיה מדויקים יותר בהבנת המתרחש, חשוב שנפנים את האנרגיה של הכוכב המוכר בשמו אוראנוס, והוא ורק הוא, יכול לחולל את השינויים והזעזועים במדינה שלנו.

   

  אוראנוס (צילום: shutterstock)
  אוראנוס(צילום: shutterstock)

  הדבר הראשוני הם השינויים המתבקשים ביחסים הבין אישיים שבין איש לרעהו במדינה, כיוון שבעקבות האירועים הפוליטיים הם עולים על שרטון יותר ויותר ומיום ליום. בשנה הקרובה יש לכולנו הזדמנות להתמתן ולהפנים את העובדה כי אין לנו ארץ אחרת והגיע הזמן להפסיק להשתלח זה בזה.

   

  בחודש הקרוב, חודש יולי, ייכנס כוכב מרקורי לנסיגה. כוכב זה ידוע ביכולת שלו להשפיע על התקשורת המילולית והכתובה וישפיע על התדמית שלנו אל מול פני העולם. מצב נסיגה מחצין ומקצין את הטעון תיקון בצורה חמורה והדבר אכן ילווה בדאגה ובעצבנות ממשית, כיוון שגם כוכב המלחמה המוכר בשמו מארס = מאדים, ילווה במהלכיו נסיגה זו.

   

  מארס (צילום: shutterstock)
  מארס(צילום: shutterstock)
   

  ראש הממשלה בנימין נתניהו עובר את אחת התקופות הקשות בחייו והדבר ניכר במפה האישית שלו. מבחינתו זהו עלבון צורב על כך שלא הצליח להרכיב ממשלה. הוא מרגיש עצמו בודד במערכה ובטוח שכולם בוגדים בו. למעשה, באם לא ישכיל בחודש הקרוב להתנהל נכונה, הוא מזמן לעצמו את תחילת הסוף שלו שעלול להגיע בספטמבר 2019.

   

  החודש הקרוב יהיה רווי בקשיים עבורו ואלו יימשכו עד אמצע אוגוסט, אז יצטרך להחליט סופית כיצד הוא מגבש דעותיו ונערך לקראת העתיד. נראה שהעתיד

  לא ממש ורוד עבורו כיוון שכוכב סטורן - הוא הכוכב שמביא לקשיים ועיכובים - ממשיך להשפיע על ראש הממשלה, כששיא נוסף יהיה סביב חודש ספטמבר 2020 ויתחיל סביב חודש אפריל 2020. גם אם בשנה הקרובה הוא עדיין איכשהו יישאר בצמרת, הרי ששנת 2020 תהיה שנת המהפך המשמעותי עבור ראש הממשלה, כמו גם עבור מפת המדינה שנכנסת לשנתה הנומרולוגית החמישית, שהיא גם שנת הגורל של המדינה. משמע, מהפך משמעותי תוך שינויים עמוקים, משמעותיים ורבי טווח.

   

  למעשה, במהלך השנה הקרובה צפויים מהפכים סביב נושא התדמית שלנו מול העולם, היחסים הבין אישיים בתוך המדינה בין האדם לרעהו וחוסר מנוחה משמעותי בכל תחומי החיים – כולל בחלק הבטחוני.

   

  סטורן (צילום: shutterstock)
  סטורן(צילום: shutterstock)
    

  טעות עושה ראש הממשלה שמנסה לקחת לליברמן את הקול הרוסי, כיוון שהרוסים נאמנים לבן בריתם, ובמיוחד עכשיו כשליברמן הוכיח לכולם שהוא אינו מפחד מרה"מ בנימין נתניהו, ויתר על כן, מפתו האישית של ליברמן מראה בוודאות כי הוא עולה בסולם המנדטים ומאוכזבי נתניהו רבים יבחרו את ליברמן כאופציה, כיוון שחשובה להם תחושת הכוח והיציבות שבה הוא הוכיח את עצמו וכי אין לשנות את דעתו בקלות, לעומת הזיגזוג הנואש של רה"מ.

   

  מאחר וראש הממשלה הוא בן מזל מאזניים המתאפיין בתלותיות יתר ולעיתים חוסר יכולת להחליט, נתניהו עושה טעות חמורה בעודו מאפשר לבנו לצייץ עבורו בכל מקום אפשרי ולמעשה הוא גודע את הענף שעליו הוא יושב. כמו כן, תלות יתר במערכות יחסים אישיים מונעת ממנו לחשוב בבהירות ובשיקול דעת אמיתי. כעת ראש הממשלה נמצא במצב של פאניקה וייקח לו עוד כשנה ומחצה עד אשר ייאלץ לוותר על כסאו באופן מוחלט.

   

  ועד אז, בהצלחה לכולם ושהטוב ביותר ינצח.

   

  צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

   

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים