שתף קטע נבחר

לא לגמור כמו הרצליה

בפגרת הקיץ עירוני ראשל"צ התעסקה בהכל חוץ מהכנה ראויה לליגה

שביתה, מחנה אימונים שהתבטל, הפגנות אוהדים, ניסן "הנסיך" קפטה נפגש עם הפועל חיפה, שריפת חולצות, בג"צים, עמותות, תקציבים, איומים ברצח, הכל היה בפגרה בעירוני ראשל"צ חוץ מהכנה ראויה לליגה. גם אם הכל יסתיים על הצד הטוב ביותר, קבוצת עיר היין עדיין תישאר קבוצת תחתית, על אחת כמה וכמה שהליגה הצטמצמה. כדאי לראשל"צ שיקחו את עצמם בידיים מהר מאוד, אחרת יגמרו כמו מכבי הרצליה.
מאמן: רמי לוי טען שהוא לא הכין את הקבוצה כראוי לליגה, אכן אי אפשר להאשים אותו, אך הדבר לא יעזור לו במקרה שהעיניינים יתחילו להתחמם. ללוי רזומה מכובד בקבוצות תחתית, הצלחה שלו היא פונקציה של ציפיות ההנהלה, העמותה, או כל דבר אחר שמנהל שם את העיניינים. בכל אופן, כפי שזה נראה עכשיו, לא צפויה לרמי לוי עונה קלה, ואם הקבוצה תידרדר לתחתית, כפי שזה נראה, סביר להניח שהוא ישלם את המחיר.
הגנה: אם הכל ילך כמתוכנן, אלכסנדר סאריץ' יעמוד בין הקורות, ואם ימשיך בכושר הטוב שלו מהפועל ירושלים, הוא בהחלט שווה לקבוצה כמה נקודות ליגה טובות. חוץ מזה נראה בהגנה גם את איתי קורן, דני אלברט ועוד איזה זר, לא הגנת ברזל בלשון המעטה. מה עוד, שזה היה התסריט האופטימי של ההגנה. המציאות יכולה להיות דבר הרבה יותר מחריד בשביל הכתומים מעיר היין.
קישור: אלון ברומר ניר שיקווה וגאבור מרטון עזבו, ואף אחד בינתיים לא הצטרף במקומם חוץ מחיים חג'ג'. קשה לראות איך שרון מרציאנו, אבי פיטוסי ותומר אליהו סוחבים קדימה קבוצה חסרת מוטיבציה, למרות זאת הם כבר צברו מספיק ניסיון בליגת העל. בכל זאת, ראשון זקוקה לחיזוק רציני בחוליה הזאת, כפי שלמעשה היא צריכה בשאר החוליות.
התקפה: ההתקפה היא החלק היותר חזק בקבוצה. לניסן קפטה ואודי כבודי היתה סך הכל עונה לגמרי לא רעה אשתקד, ואם ישחזרו ולו במעט את היכולת שלהם, הם יכולים להיות ההבדל בין עוד עונה בינונית ומשעממת לסרט מלחמה בסגנון המערב הפרוע. רק הבדל אחד קטן: בעונה שעבר היה להם קישור טוב יותר, העונה הם יצטרכו להסתדר רוב הזמן לבד.
הרכב משוער: סאריץ'; קורן; בלם זר; מלמד; אלברט; אליהו; מרציאנו; פיטוסי; חג'ג'; קפטה; כבודי.
תסריט אופטימי: למזלה של ראשון יהיו קבוצות גרועות ממנה
תסריט פסימי: על הדרך המהירה לדרבי היסטורי בעיר

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רונן לידור
רמי לוי: רק לשרוד
רונן לידור
רונן לידור
קפטה: שחקן המפתח
רונן לידור
צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
כבודי: החוליה החזקה
צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
ארכיון ידיעות אחרונות
סאריץ`: נקודת אור באפלה
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים