שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  קצר בתקשורת: כשמרקורי בנסיגה

  השבוע מתחיל הכוכב מרקורי את נסיגתו במזל אריה וחוזר למזל סרטן עד סוף החודש - האם וכיצד זה משבש את חיינו ומה תפקידה של נסיגה? צילה שיר אל מסבירה

  השבוע ייכנס הכוכב מרקורי, המקושר גם עם תקשורת, לנסיגה במזל אריה עד שיסיים את הנסיגה בחזרתו למזל סרטן ב-01.08.2019 ואף ימשיך בנסיגה עוד כמה ימים לאחר מכן.

  מרקורי נכנס לנסיגה (צלום: shutterstock) (צלום: shutterstock)
  מרקורי נכנס לנסיגה(צלום: shutterstock)

  כבר בשבוע שלפני כניסת הנסיגה הורגשה השפעת הכוכב לאלה שחווים הפעם את השפעת הנסיגה. המזלות שיחושו בצורה החזקה ביותר את השפעת הכוכב יהיו המזלות הבאים שנולדו בשליש הראשון של סרטן והאחרון של אריה, במזלות הבאים: אריה, דלי, עקרב ושור וגם סרטן, גדי, מאזניים וטלה. לכן, כדאי לקחת זאת בחשבון בזמן שמתכננים אירועים שונים.

   

  למי ששכח מהן השפעות הכוכב, הרי שתפקיד הנסיגה הוא להאיר על ידי אירועים שונים בעיות שהיו תמיד, אך בזמן רגיל יש נטייה להתעלם מהן. בתהליך הנסיגה הבעיות שהודחקו או הקלקולים שלא הורגשו יוצאים החוצה.

   

  נהוג להתייחס אל הנסיגה כדבר מאוד שלילי, ואולם, ההתייחסות הנכונה לנושא היא להבין כי הבעיה הייתה כבר קיימת ואילו רק בזמן הנסיגה היא פרצה החוצה בכל עוצמתה, ולעיתים דווקא בזמן נסיגה מתגלות טעויות מסוגים שונים שנמשכו זמן רב.

   

  הבעיות עלולות להיות בנושאי התקשורת השונים - פגישות שלא מתקיימות במועדן, בעיות ברכב מסוגים שונים, שיחות טלפון שרוצים לבצע, אך אחד מהצדדים לא נמצא, הודעות המתקבלות בצורה שונה משנאמרו או שלא התקבלו בכלל, קלקולים במכשירי תקשורת בבית, כמו: טלוויזיה, טלפון, אינטרנט וכו'.

   

  מומלץ לא לעשות בדיקות בריאותיות בתקופה זו מחשש של אבדן המסמכים. כמובן שגם מערכות יחסים עומדות בפני מבחן בפרק זמן של הנסיגה ובעיות ישנות שלא נפתרו עלולות לצוץ מחדש ואף להגיע לידי מיצוי.

   

  רכישת טלוויזיה (צילום: shutterstock)
  השתדלו לא לרכוש מכשירים חשמליים בתקופה זו(צילום: shutterstock)
   

  נהוג להזהיר מקנייה של מוצרי התקשורת השונים כיוון שבזמן זה יש להם נטייה להתקלקל. אולם, מומלץ לבדוק באופן אישי כל אחד כיצד מהלך זה משפיע על המפה האישית, לפני תהליכים של קבלת החלטות.

   

  להלן השפעת מרקורי במזלות השונים:

   

  טלה

  מרקורי מאציל מהשפעתו בבית הרומנים והיצירה שלכם וגורם לכך שיש לכם יותר חשק ואף אפשרות להיות יותר יצירתיים בנושא בילויים שונים. גם צעירים וילדים זקוקים לכם ולדרך ראייתכם את העולם כיד מכוונת.

   

  שור

  מרקורי חונה בבית המשפחה אצלכם ונראה כי מבוגרים מכם מדרגה ראשונה זקוקים לכם. נראה כי אינכם מודעים לעניין עד תומו, אך זה הזמן עבורכם לנסות לשפר יחסים במשפחה. חשוב שתצאו מזווית הראייה הקבועה שלכם.

   

  תאומים

  מומלץ לכם לבנות לעצמכם תוכנית שבה תוכלו להקדיש זמן על מנת לטפל ולשדרג את סביבת חייכם. שיפוצים בכל צורה יתאימו לכם מאוד ומי שאינו יכול להוציא כספים – חשוב שתעשו משהו שיגרום לכם לשינוי באווירה.

   

  סרטן

  בית הכספים שלכם עומד להיות מופעל על ידי אירועים שונים שיגבירו את הצורך בתקשורת גלויה וכנה, אך גם את חוסר הוודאות בנושאים כלכליים. נראה כי לעיתים אתם חשים שפועלים מאחורי גבכם ואתם מרגישים שידיכם כבולות מלהגיב.

   

  אריה

  מרקורי נמצא ברטרו במזל שלכם ועשוי לפעול בשתי צורות. אלו מכם הרגילים להיות תקשורתיים יעשו זאת עכשיו ובגדול. ואילו מכם שאינם מורגלים בשיחות יעשו זאת מתוך לחץ ותחושה שהגיע הזמן לדבר.

   

  דמי כיס (צילום: shutterstock)
  שימו לב לכסף שלכם בתקופה זו(צילום: shutterstock)
   

  בתולה

  מרקורי חונה אצלכם בבית סגור הוא בית תת ההכרה ועל כן יש לכם יכולת להיות מחוברים יותר ל"אני" הפנימי העמוק ביותר שלכם ולהבין מהם המניעים הפנימיים שלכם הגורמים להתנהגויות שונות. זה הזמן לפתוח ולסגור מעגלים.

   

  מאזניים

  מרקורי חונה אצלכם בבית החברה וגורם לכך כי ארועים שונים על רקע חברתי צפים ועולים עכשיו וגורמים לכם לתובנות חדשות שדרכם אתם חווים למידה נוספת כיצד להתנהג עם הזולת. אל תתנו לצורת המחשבה השגרתית להשפיע על שיקול דעתכםץ

   

  עקרב

  מרקורי נמצא כרגע אצלכם בבית הקריירה ונראה כי זהו הזמן לבדוק נושאים חדשים שלא הייתם ערים להם עד היום וייתכן שכתוצאה מכך נפגעה התקדמותכם. זה הזמן לנהל שיחות שדחיתם זמן רב ובעיקר לפתוח עצמכם למקומות חדשים.

   

  קשת

  מרקורי נמצא כרגע בבית תפיסת העולם שלכם ומרגיש שם בנוח מאוד כיוון שמרקורי הוא זה אשר יכול לשנות אצלכם את תפיסת עולמכם השגרתית ולעיתים להראות לכם דרך חשיבה ופעולה שיעזרו לכם להיות יותר מאושרים.

   

  גדי

  מרקורי ברטרו מעלה הפעם את השאלה לגבי סגירת חובות המגיעים לכם מאחרים, כגון: הלוואות וחסכונות או כספים שהלוויתם לאחרים ושעדיין לא קיבלתם אותם מחזרה. הגיע הזמן ליישב חשבונות. וכמו כן, לבדוק מה קורה עם אנשים קרובים.

   

  דלי

  מרקורי ברטרו נמצא אצלכם בבית הזוגיות והשותפויות וגורם לכך כי אתם חשים כי לא כולם מבינים אתכם כפי שאתם רוצים ובעיקר אלו הקרובים אליכם ביותר. חכו עד לסיום הרטרו לפני החלטה כלשהי.

   

  דגים

  מרקורי ברטרו נמצא אצלכם בבית העבודה והבריאות ומכריח אתכם לקחת אחריות על כל הנושא הבריאותי ולהקפיד על תזונה נכונה. בנוסף, השתדלו להבין שכל עכבה בעבודה בסופו של דבר תהיה לטובה. זה הזמן לבנות תדמית חברתית חדשה.

   

  צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים