שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  פיטוסי: אני חושש מאיך שראשל"צ תיראה בשבת
  אבי פיטוסי, קפטן עירוני ראשל"צ, הוא משחקני ההרכב הבודדים שיטלו חלק במשחק הקבוצה מול הפועל חיפה בפתיחת ליגת העל. הוא מנסה לשמור על אופטימיות, משבח את הצוות המקצועי, אך חושש שהקבוצה תקרוס

  אחרי פגרת הקיץ, הקשה בתולדותיה, תחל עירוני ראשון לציון ביום שבת עונה שביעית ברציפות בליגה הבכירה במפגש עם הפועל חיפה. בראשון לציון מקווים להיחלץ מהמשחק עם מעט כבוד ואולי גם עם נקודה, על ניצחון אף אחד לא מעיז לדבר. רבים משחקני הקבוצה לא יטלו חלק במשחק, מאחר שהחוזים שלהם עדיין לא אושרו בבקרה התקציבית. ניסן קפטה, בני קוזושווילי, אלון אופיר ותומר אליהו, ככל הנראה, יצפו במשחקים מהספסל ואילו הזרים קונסטנטין ויזוניק, קרול שולץ ואלכסנדר סאריץ', בכלל עשויים לעזוב את הקבוצה.
  הקפטן אבי פיטוסי יהיה משחקני ההרכב הבודדים שיטלו חלק במשחק. פיטוסי: "אנחנו לא יודעים באיזה הרכב נעלה למשחק. אני חושש מאוד מאיך שהקבוצה תיראה. אני מקווה שהבלאגן שליווה אותנו, לא יפגע בנו בצורה קשה מדי. בקבוצה שלא ידוע מי בעל הבית נקודת השבירה מאוד נמוכה. השחקנים של ראשון לציון הם לא מכונות, כל מה שחווינו בקיץ פגע בנו".

  אתם מועמדים לירידה.

  "ברור שהסגל הקיים לא אופטימלי וגם המאמן אמר שהסגל נחלש. אני מספיק חזק מנטלית כדי להאמין שתהיה לנו קבוצה טובה. הצוות המקצועי עושה עבודה נדירה, מאמנים אחרים היו מתייאשים מזמן".

  לפנייה לכתב/ת
  ארכיון ידיעות אחרונות
  פיטוסי. חושש
  ארכיון ידיעות אחרונות
  רונן לידור
  קפטה. לא אושר בבקרה
  רונן לידור
  ארכיון ידיעות אחרונות
  ליאור שחר. הסטוריה?
  ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים