שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  שובר את הכלים והכללים: אוראנוס יוצא מנסיגה

  השבוע יוצא כוכב אוראנוס ממסלול הנסיגה שלו ומתחיל אצל כולנו תקופה של צורך בשבירת מסגרת, תפיסת עולם וסגנון חיים - יש שייהנו מהשינוי ויש שילמדו שלפעמים החיים יוצרים שינויים משום שאנחנו לא עושים את הצעד בכיוון  כוכב אוראנוס, השליט הטבעי של מזל דלי המקושר עם רצון לחופש ושחרור ממסגרת, יוצא השבוע מהנסיגה בה שהה בחודשים האחרונים, ומתחיל במסעו במסלול ישר, עד שייכנס בפעם הבאה לנסיגה - בחודש ספטמבר 2020. כוכב זה מתקבע לשבע שנים בכל מזל אליו הוא נכנס, כשבאפריל 2019 החל מסעו במזל שור, הוא בית השותפויות של המדינה, ושם יישאר, כאמור, במשך שבע השנים הבאות.

   

  אוראנוס (צילום: shutterstock)
  אוראנוס(צילום: shutterstock)
   

  נושא השותפויות במפת המדינה בו נוגע כרגע אוראנוס, הוא תהליך מאתגר מאוד מבחינת התפיסה הרגשית של העם את מנהיגיו. כוכב זה שמביא איתו רצון לשחרור, מייצג את מרבית העם שרוצה להשתחרר מכבלים של עבר וללכת אל העתיד בדרך חדשה. הבחירות בפתח מייצגות את הצורך לסגור מעגל ולשבור את הדפוסים שהיו ידועים עד כה.

   

  מהלך זה מתאים גם ביחס להתנהגות עם שכנינו הערבים ולא רק בינינו לבין עצמנו. הבעיה היא שגם הערבים חשים כמונו וגם להם יש צורך בשבירת דפוסים

  משכבר הימים. במדינה שלנו הקונפליקט הוא על רקע דתי/ אתני ולכן היא הופכת לאישית ונוגעת בתפיסת העולם הפרטית של כל צד ולכן גם המעורבות בה, היא בדרך כלל טוטאלית.

   

  מלחמה זו תמיד תהיה קשה מהרגיל כיוון שלצד הנדחק לדעתו אל הפינה, יש תחושה שאין לו מה להפסיד ואז הוא פועל יותר באגרסיביות, כולל מעשים הנתפסים כהתאבדות. למעשה, שני הצדדים פועלים מתוך תחושת "אין ברירה" וזה המצב איתו אנחנו מתמודדים.

   

  בנוסף לפן המדיני, קיים גם השינוי ברמה האישית בו ירגישו ילידי המזלות שנולדו בשליש הראשון של המזלות הבאים: שור, עקרב, דלי, אריה, קשת ומאזניים. ייתכנו שינויים מאתגרים, משמעותיים ופתאומיים בחייכם, אך תקבלו אותם בברכה כיוון שעמוק בתוך עצמכם – רציתם בזאת, כך שאתם אמורים ליהנות מהתוצאות. המזלות שעשויים ליהנות מאנרגיה זו הם המזלות הבאים: גדי, בתולה, דגים, וסרטן. כל שאר ילידי המזלות שלא צוינו, יזרמו עם אנרגיה זו כתוצאה מקרבה לילידי המזלות שצויינו, ולא יתנגדו לשינויים.

  לפעמים השינוי מוכתב מלמעלה - אבל הוא לטובתכם (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  לפעמים השינוי מוכתב מלמעלה - אבל הוא לטובתכם(צילום: shutterstock)
   

  להזכירכם, השאיפה הטבעית של כוכב זה הוא להיות עצמאי, לפעול לפי אידיאלים, לא להיות חייב או מושפע מאף אחד ובנוסף, קיים רצון חזק לשמור על הטריטוריה הפרטית שתהיה כמעט בלתי חדירה לזולת, ולפחות לא עד שיעמדו בתקופת המבחן הנדרשת ליצירת אמון. כיוון שכך ובאופן טבעי, קיימת בעיה לאנשים המושפעים מאנרגיה זו בנושאי זוגיות ושותפויות, בהם יש צורך טבעי בשיתוף הדדי. אנשים עם רצון עז לחופש יתקשו במגע עם אוטוריטה (חוק ומסגרת) ועוד יותר יתקשו ביצירת קשרים ארוכים. כל היחסים האישיים והמקצועיים שלהם חייבים להיות בנויים על אינדיבידואל וצורכי היחיד.

   

  לסיכום, אולי תקל על כולנו הידיעה שכוכב אוראנוס בתפקידו הבסיסי נועד לנפץ את העבר כדי להוביל לקדמה. נכון שדרכו מהירה וחסרת סבלנות, אך אלה שיסכימו איתו ייהנו ממנו יותר לעומת המתנגדים לו, שבכל מקרה יבצעו את השינוי , אלא שיאלצו "לשלם" עבורם מחירים יותר משמעותיים. 

   

  צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: נאס"א
  נע קדימה במלוא הכוח - אוראנוס
  צילום: נאס"א
  צילה שיר אל
  מומלצים