שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  עצמאי בשטח: קווים לדמותו של נשיא רוסיה ולדימיר פוטין

  אנחנו מכירים את המשחקים הפוליטיים הפנימיים בארצנו, אבל אלו מתקיימים גם ברמה כלל עולמית, ולא פעם התחושה היא שאנחנו מהווים כלי משחק ב"שחמט" הפוליטי של מנהיגי העולם, ולכן מומלץ לנו להכיר את מנהיגי העולם סביבנו, למשל את נתוניו האישיים של נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין, על פי מפתו האישית

  בנימין נתניהו עפ נשיא רוסיה ולדימיר פוטין טקס חניכה אנדרטה גן סאקר ירושלים (צילום: רויטרס)
  נשיא רוסיה ולדימיר פוטין בטקס חניכת אנדרטת גן סאקר בירושלים(צילום: רויטרס)

  תאריך הלידה של ולדימיר פוטין:  7.10.1952

  מספר המזל שלו: 7

  מזל מאזניים, אופק: עקרב

   

  ולדימיר פוטין הוא אדם בעל אישיות רבגונית במיוחד ועל כך יעידו כישוריו הרבים ממדינאי ועד פעלולן. הוא נולד ביום שמספרו 7 וכך גם מספר המזל שלו. מספר זה מעיד על אישיות מופנמת במיוחד עם אינטואיציה עמוקה והבנה רבה מאוד לצרכי האדם. הוא אוהב ללמוד ולחקור כל דבר באופן יסודי. הוא אינו מערב אנשים בחייו האישיים, במחשבותיו והחלטותיו הינן עצמאיות. אין בו צורך להתייעץ עם אנשים אחרים ומאז ומתמיד לא קיבל מרות של אף אחד, אלא אם כן היה לו אינטרס אישי בכך.

   

  שם המשחק במפתו האישית היא שליטה, אך בדרכי נועם עד כמה שאפשר, עד לרגע בו מאבד את הסבלנות, כיוון שהיא די קצרה לפי מפתו האישית. למזלו, האישיות החזקה שלו מושפעת ממזל מאזניים שחשוב לו מאוד הרמוניה ולכן יש לו גם את היכולת לתקשר עם אנשים בנעימות.

   

  מרבית הכוכבים שלו נמצאים במזל מאזניים, כך שיש לו יכולת להעביר מסרים לזולת ולשדר תחושה נעימה של "הכל בסדר", כפי שקרה במקרה של נעמה יששכר. האופק העקרבי שלו שהוא גם התדמית אותה הוא מחצין כלפי העולם מלמדת על כך שהינו אוהב לפצח את הנסתר, מבין הזדמנויות ויודע להפיק את המיטב ממצבים מורכבים שחשוב לטפל בהם כדי להביאם לטיפול בקדמת הבמה, כך שייצא גם כמנהיג אכפתי.

   

  פני הפוקר פייס שלו לא יסגירו את רגשותיו וגם הקרובים אליו לעולם לא ידעו מה הוא חושב או מרגיש באמת. בחייו האישיים ידע פעמים רבות עליות וירידות משמעותיות, שאת כולן ידע להסתיר על ידי הצלחתו המקצועית והקרייריסטית. הוא לומד כל דבר לפני ולפנים ובדיבורו אינו מתלהם אלא מעורר יראת כבוד, כמו גם כל הופעתו האישית.

   

  בנימין נתניהו וולדימיר פוטין (צילום: רויטרס )
  בנימין נתניהו וולדימיר פוטין(צילום: רויטרס )

  המשותף בינו לבין ראש הממשלה שלנו בנימין נתניהו ששניהם ילידי מזל מאזניים, מונעים ופועלים על ידי כוח רצון חזק במיוחד וגם השליטה נעימה להם. כל אחד מהם מזהה מצבים בעייתיים ומורכבים ויש להם יכולת כמעט לוליינית כיצד לפתור בעיות. שניהם יודעים לדבר בנועם אך אם צריך , יפעילו גם אמצעי שליטה מניפולטיביים ומתוחכמים. הכימיה ביניהם אמיתית כיוון שמפתם האישית שזורה זה בזה לחיוב, מבינים זה את צורכי זה ואת הצורך בשיתוף פעולה וכמובן שניהם הגיעו עם מטרה זהה והיא להטביע חותם בעולם ועל דפי ההיסטוריה.

   

  האינטליגנציה האישית של פוטין גבוהה במיוחד ויש לו את היכולות והדקויות להבין מה נכון ומה לא ובהתאם לכך לפעול. עובדה זו היטיבה עמו מאוד ולכן היה פופולארי מאוד בשנות כהונתו. הוא זקוק לגירוי מוחי מתמיד, כיוון שאחרת ישתעמם מהר.

   

  את המתח הפנימי שהוא חש, הוא מפרק בספורט אותו הוא אוהב מאוד וכך הוא משחרר את האגרסיות החבויות בו. יש לו כוח פיזי רב ויכולת לעבוד בעבודה פיזית המצריכה שעות רבות.

   

  שנה זו תהיה בשבילו שנת הצלחה, שבה יוכל ויידע לגייס את דעת הציבור לטובתו. הוא מספיק חכם כדי לקרוא נכון את המפה הפוליטית ולדעת כיצד לפעול בצורה שתתאים בעיקר לו.

   

  לסיכום, דווקא בגלל נחמדות היתר שלו חשוב מאוד להיזהר ממנו כיוון שכאשר יסמן מטרה לא ירפה ממנה. אלה הקרובים לו ייהנו ממנו ומהנתינה האישית הרבה שלו (כן, יש גם נתון כזה במפתו האישית) אך לרחוקים ממנו ואלה הנחשבים כאויביו , עדיף להם לפגוש אותו על מגרש הספורט, מאשר על מגרש הפוליטיקה.

   

  צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: AP
  נשיא רוסיה ולדימיר פוטין
  צילום: AP
  צילה שיר אל
  מומלצים