שתף קטע נבחר

נשארים בבית הממוזג: התחזית השרבית

ממחר תורגש התחממות שתגיע לשיאה בראשון בבוקר. ברוב חלקי הארץ יחצו הטמפרטורות את ה-30 מעלות וייתכן אובך

טיילת תל אביב ריקה בשבת בבוקר (צילום: מוטי קמחי)
הטיילת בתל אביב ריקה מאדם(צילום: מוטי קמחי)

מזג האוויר הערב (חמישי) יהיה בהיר וקריר מהרגיל. ממרכז החיזוי "מטאו-טק" נמסר כי רמה שמתפתחת מעל מזרח הים התיכון יגרום למזג אוויר נוח באזור. כל זה ישתנה ממחר כאשר יתפתחו תנאי שרב, רוחות ואובך.

 

מידות החום החזויות להיום והלילה: קריית שמונה 10-23, קצרין 8-20, צפת 8-18, טבריה 11-26, נצרת 10-21, חיפה 12-21, תל אביב 12-22, ירושלים 9-21, אשקלון 12-22, עין גדי 19-29, באר שבע 9-26, ערד 8-24, מצפה רמון 9-22, אילת 17-30.


 

מחר, יום שישי, צפוי להיות נאה בעננות גבוהה לצד עלייה בטמפרטורות שתהיינה קרובות לממוצע בעונה. ביום שבת תורגש התחממות ניכרת ויתפתחו תנאים של שרב. ברוב האזורים, למעט ההרים, ישררו טמפרטורות של יותר מ-30 מעלות, יינשבו רוחות מזרחיות ערות וייתכן אובך.

 

ביום ראשון עדיין צפוי להיות שרבי. במהלך היום יישבר השרב ומידות החום ירדו תחילה במישור החוף, ובשעות אחר הצהריים גם בהרים ובפנים הארץ. הרוחות יתחזקו וצפוי להיות אביך.

 

חזאי "מטאו-טק", צחי וקסמן, אמר כי בחלקים מסויימים בארץ הטמפרטורות יחצו אפילו את קו ה-35 מעלות. הוא אמר: "אסור לשכוח, הקיץ לא הגיע, אנחנו באביב, יש תנודות רבות בטמפ'. השרב יישבר ביום ראשון בערב. לקראת פסח הטמפרטורות תהיינה נמוכות מהרגיל לעונה. מה זה יעשה לקורונה? אני לא יודע. השרב יגיע לשיאו ביום ראשון בבוקר". 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
כיכר רבין בתל אביב ריקה מאדם
צילום: מוטי קמחי
מומלצים