שתף קטע נבחר

מתוך המשבר: מתעוררים לתודעה חדשה

מה עומד בין הרוחניות שסביבנו לתודעה החדשה שעולה בנו נוכח משבר הקורונה שטרף את הקלפים עבורנו ויצר שגרה חדשה שאנחנו לא יודעים כיצד להתמודד איתה? שרונה פומס על הצהליך שיוביל אותנו לשינוי חיינו

גלי הקורונה מוסיפים להשפיע עלינו גם עכשיו כשאנחנו שבים לשגרה, לכאורה. השגרה הזו שיש בה מין המוכר, מן הסתם, גם זרה לנו, יש בה אלמנטים שלא הכרנו בשדרה הקודמת שלא נוכל לחזור אליה וייתכן מאוד גם שלא נרצה. השינוי שאנחנו חווים נוצר מתוך הסכמה שלנו לחוות אותו, וזאת על מנת לפסוע אל החדש והלא נודע.

 

שעה שאנחנו הולכים לעבודה או לים, ובערב יושבים עם חברים או יוצאים לבילוי, משהו בתוכנו מרגיש שונה, משהו מבקש לעכל ולעגן את מה שקורה. אנחנו חשים את הפגיעות, את חוסר השליטה ויש החוששים מהגל הבא ומה עוד יכול לקרות.

 

עוד על פנג שואי ואסטרולוגית סינית 

 

אם נסתכל לאחור נופתע לראות איך חודשיים אינטנסיביים בהם המדינה נסגרה,  נכון יותר רוב העולם נסגר בתוך עצמו, הביאו אותנו לשינויים כה עמוקים שמוסיפים להשפיע - וטוב שכך.

 

המטרה לשמה אנחנו כאן - הושגה. עשינו את זה. אנחנו מתחילים לאבד שליטה, מתחילים לראות שמעולם לא היתה לנו שליטה על כלום - והכוונה היא לשום דבר שהגיע מבחוץ.

כיוון דרך בחיים (צילום: shutterstock)
מה עושים עכשיו?(צילום: shutterstock)
 

שעה שאנחנו בין הישן לחדש מתבהר שלא לימדו אותנו ולא הכינו אותנו בשום מקום להתנהל בעולם כזה שאין בו שליטה, שהאגו עומד חסר אונים. אותו האגו שניהל את כולנו וידע מה עושים בכל זמן, עסוק לפתע במה יהיה ומה יקרה באופן מטריד ומרוקן. האם יכול להיות שמה שלמדנו כבר לא מתאים בעולם חדש, מה עושים כשאין לנו ספר הדרכה לחיים חדשים, ומה עושים כד להיות בשלווה עם השינויים?

 

אין ספק שהשינויים עוד לפנינו, לא עוד שינויים נוחים או צפויים אלא שינויים אמיתיים. השאלה איך אנחנו עם השינויים ומה באמת עושים? עוד על כך בסרטון המסביר על המיזוג שבין הרוחניות שהכרנו לבין התודעה החדשה:

 

 

שרונה פומס , פנג שואי

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
לעשות סדר בשגרה החדשה
צילום: shutterstock
צילום: נוח שחר
שרונה פומס
צילום: נוח שחר
מומלצים